• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kikusik88 praveze nie, len rozmyslam, kde moze byt este problem... dr mi stale tvrdi, ze mi vajecniky neprodukuju hormony (estrogen a progesteron), lenze ovulku mam normalne, len mi mrcha nedojde, kym nemam dufik a o inom neviem, mm ma spermiogram v norme...
24. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp no treba kupit ked tak mlete asi sa lepsie rozlozia netusim ale ja ich jem v jogurte alebo ich pridam to ovsenych vlociek alebo cerealii s mliekom, alebo ich baby namacaju do vody a zjedia to ja moc nemusim a hej zevraj sa nemaju zut ale netusim preco
24. dub 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 na to som bola v kine a isla som odtial ako obarena, co sa deje niekde na svete je strasneee
24. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a neskusis pit alchemilku a ja mam prirodne tabletky agnucaston, je to vytazok z vitexu jahnacieho ten odporuca aj bylinkarka, ked tak kuk na nete ale ja ho pijem uz druhy ci treti mesiac a tak mozno on nepomohol ale je dobry aj na pms, pri nepravidelnej menstruacii, precitaj
24. dub 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vidis tak s dufikom to pekne pojde :slight_smile:
24. dub 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 uf neviem ci by som si po tej knihe odvazila ist na film :frowning2:
24. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no ja som isla lebo segra ze pome ze je to super o takej africkej zene co sa dostane az k modelingu no niektore sceny som ledva predychala a to vedla mna sedela takaa baba tehotna tak to neviem ci by som to kuk uz vobec na jej mieste
24. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 uf v tej knihe to bolo tak podrobne opisane zesom ani spat nemohla :frowning2:
dobre babulky idem sa ja venovat mm :slight_smile:
24. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 tu nemali mleté, som rada, že som zohnala aspoň tie celé :sweat_smile: Už som si dala 1 PL len taku čistú, trošku som požula, ale šlo to strašne do zubov, tak som to zapila čajom. Teraz ich vyberám špáradlom :grinning:
24. dub 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp nooo to som ti chcela napisat ze skus a uvidis aj ja ich preto radsej v jogurte papam :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha babule akych trhacov mam doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: foto ked boli maly a teraz
24. dub 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikusik88 no dufik uzivam uz druhy rok :slight_smile:
24. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 skusala som uz aj caj zo zmesi byliniek od nejakeho doktora, tiez ten caj pomohol mnohym zenam, len sa mal vypit viac ako 1,5 L kazdy den tri mesiace za sebou a mne uz liezol na nervy po prvom tyzdni :slight_smile: ale este z neho mam, tak sa mozno zase prekonam a zacnem
24. dub 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 tí su krásni... my sme mali takíchto... ale ked sme sa stahovali, chvilu sme byvali u svokrovcoch a tam nam usli, sice sa dva krát vrátili no na tretí pokus už nie...
24. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka jaaaj no tak to neviem
24. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
toto je nas Benik :slight_smile:
@bordulka
@kacena85
24. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka
@kikusik88 jeeej ti su zlatiiii havkaci joj esteze ich mam co by som tu sama stvarala, aj ked niekedy ma jeduju ale ich luuuubim
24. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88
@kacena85 pes najlepsi priatel cloveka... niekedy sa mi az rozum zastavuje, ako velmi nas chapu a citia s nami :slight_smile: a su krásne prítulní :slight_smile:
24. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka
@kacena85 ved to ked som sama doma aspon viem ze je dakto somnou :slight_smile: mam ho veelmi rada, neviem co by som bez neho robila :wink:
24. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka mna moj naposledy strasne prekvapil a to v den ked som ms po roku dostala, lezala som na gauci po licach mi slzy tiekli ako hrachy od bolesti, aj som bola uz ko od vsekeho kazdy mesiac bolest a nic a on sa vyteperil krpec na gauc kuk na mna a hlavu mi polozil na brucho a labky a taaaaak ma super zohrieval este viac som sa rozplakala :cry:

u naaaaaaaaaaaaaaas aky lejak zeny....som sla kvietky zo zabradlia ratovat sak aj ten vetrisko a zmokla som do nitky, pod pristreskom niet sucheho miesta no krasa
24. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 ja takitak ked sme boli min rok na dovce tak bol u priatel. rodicov a ked sme dosli domov to ticho, ziadne cupitanie, ziadne mrncnie fnukanie hehe taaaak mi to chybalo a sli sme ponho na druhy den a viete co spravila draheho mamicka, bola pre psa u susedy, nejaka posahana, ze jej sa tak pacil ze sak ved je jedno u koho bol nie?????no tri dni u cudzej osoby chudak ten ked nas zbadal a vtedy som povedala nikdy viac a nech necaka ze jej dieta zverim ked sa nevie o psa postarat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. dub 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@kikusik88 normalne vam teraz zavidim... my momentalne nemame ziadne zvieratko... psika uz nemozeme mat, nie je miesto, nemame dvor a vo vnutri by to neslo... ale za to sa vysantime u svokry, ta ma dvoch - vlciaka a takeho maleho spunta a by ste neverili, co oni dokazu... ale u nich je to uz zvykom, co pes, to unikát :slight_smile:
24. dub 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 joj nas bol najskor u mna a maniny az ked sme sli s mm do podnajmu sme si ho vzali ze co budeme samy. teraz ho mame uz 2,5 roka aj vo svojom a presne ako vravis neviem si bez neho den predstavit. ked sme sli na svadbu bol u nasich a potom sa taaak tesil ked nas videl, ale u mojej mamky mu je najlepsie :slight_smile: dovoli mu hocico
24. dub 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka to jak u nas jeden velky jeden maly a co vedia nastvarat kolkokrat a cez leto ked pustime zavlazovac na travnik hotova katastrofa a to dojdem dovnutra cela zablatena a olabkovana
24. dub 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka hm my mame vo vnutri, nemala by som srdce nechat ho vonku :slight_smile:
24. dub 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no tak to hej to poznam aj nasi ked su tu tak je taky rozmaznany potom ale ako hovorim buduca svokra ma riadne sklamala a pokafrala si to aj drahy sa vtedy zdrzal a ptom v aute len ticho a cakal kedy spustim ale on tiez nechapal co spravila
24. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 nikdy nehovor nikdy, mozno raz zmenim nazor a budeme mat aj my havkaca vo vnutri :slight_smile: ale teraz su na pretrase rybičky, tak som zvedavá :slight_smile:
@kacena85 to by sa mohlo aj do smiechot natáčať, že? :slight_smile:
24. dub 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 je to koza, neboj kasli na nu ako podla mna si ani nebude babo pytat :unamused:
24. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jasne na vselico clovek casom meni nazor :wink:
24. dub 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no to hej a hlavne ked sa vlciacka hara a on na nu krpec skace to musime chodit oddelene von s nimi hehehe
24. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek