• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
málo :wink:
24. zář 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky evina... jůů to je tak krásné ten tvůj grafík a gratuluju desmod :slight_smile:)) a moc držím palce
24. zář 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: ten balíček vy nepotřebujete to je jen pro ty co mají problém se spermijkami a i tak už je obsazený :grinning: :grinning: ano pokud nezačnu špinit tak testnu.Mojko ty jsi si ještě nezvykla na také moje grafíky, už sem chodím asi 10 měsíc a většinou vypadají stejně, poslení dobou jsou víc vyrovnané, ale to je tím, že už nic kromě calibrum baby plan neberu.

evina: tak to jsem ráda a vím, že sliby plníš.No tak to si běž koupit pěkně dlouhé tričko aby maličké bylo v teplíčku, no já si myslím, že u mě mu bude dost velké vedro při teplotách 37,4 a 37,3 :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, ja len na skok. :slight_smile:

KUK

http://www.fertilityfriend.com/home/25cdcc
24. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspinka ja mam 11 dnovu
24. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte někdo zkušenosti s těhu testem rapiclear s citlivostí 10.?
24. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááááááááá :grinning: tak už vim, jak vypadá ovulační graf :grinning: :grinning: no to ten muj teda asi neni

a teď mi ještě čistě hypoteticky zajímá jedna věc, kdybych jí někdy chtěla zkusit, když se dělá ovulační test, musí tam být ta druhá tlustice a nebo stačí náznak?
24. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
skafandrik:stejně výrazná druhá nebo výraznější slabší-tak není ovu.
24. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelka: no tak pěkné schody do nebe. :wink:

mscat: no tak hodně holek je nedoporučuje, protože udělá ducha a přitom to tak kolikrát ani není.
akafandrik: tak ovulační test ti ukáže obě dvě stejné a nebo maličko světlejší a nebo dokonce tmavší než kontrolní, ale když tam najdeš ty dvě čárky tak ovulka teprve proběhne do 24-36 hodin, ale LH stoupá v moči už několik dní takže nejdřív bych vyzkoušela víc testů před ovulkou aby jsi viděla jak silná musí být ta čárka
24. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjino, já jsem tohle měření malinko flákala, resp. ne ani fláýkala jako spíš jsem vozila manžela do práce a nebo z práce, takže se mi nepovedlo měřit úplně ve stejnou dobu, což je třeba ta teplota 36,7 nebo kolik to tam mam, jenže já neumim udělat korekci
24. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benji...ale ja viem, ze mavas krasne grafiky, ved aj ja take mavam...preto mi aj Dr. povedal, ze uz nemam merat, ale mne to neda a po ovu meriam skoro vzdy. Ale po laparke sa na to vrhnem, nech mam opat krasny grafik! Iba jeden, lebo bude vitazny!!! :grinning:
24. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mavam podla FF priemerne 13lutealnu ale teraz mam dva cykly 11 :angry:
24. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: to je slovo do boja! Inspiruje aj mna :grinning:
24. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjina:a nebo je možné že je třeba těhu a na 9 dpo to ješte čárku neukáže i když je ten test citlivější?nebo už to musí zaručeně ukázat.?
24. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat: na 9. DPO je len nahoda ak to ukaze. Podla FF je az na 4 dni po ocakavnej menstruacii test na 100% spolahlivy. Blbe, co? Ja som si este pred tyzdnom myslela, ze su testy lepsie. Ale okolo dna menstruacie uz su celkom ok.
24. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: přesně tak změř ten po laparce, protože ten bude vítěžný, no kéž by doktor řekl mě ať neměřím, to bych si oddychla, protože pořád to je tak nadějné a přijde ke konci cyklu a už to potom vidíš jako zbytečné. :unamused:

mscat: no tak já nemám až takové zkušenosti s testami, dělala jsem ho dvakrát v životě a to jsem měla mamatest, ale čárka tam nebyla a těhu jsem také nebyla, tak fakt nevím, ale uvidíš později, někomu neukáže ani na 13DPO a je těhu.Takže záleží na tom kdy se uhnízdí vajko a jak rychle ti stoupá hcg v moči.
24. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albao...musim si verit, lebo doteraz som fnukala, ze to isto nevyjde a ze ja nebudem tehu, tak menim taktiku :grinning: Ak nie v oktobri, najneskorsie v novembri sa k tehuliam pridavam aj ja!!! :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bulblinka- pridávam sa do tvojej skupiny::slight_smile:) :grinning:
začínam odznova http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
24. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: přesně tka pozitivné myšlení dělá hodně, jen tak dál, jinak i já se určitě přidám k těhulkám do novembra to jsem se narodila tak by to mělo vyjít. :wink:
24. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak baby spajame sily a ide sa do toho! :grinning: Stretneme sa znovu v julovciatkach? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...ja beriem kludne aj augustoveho levika :slight_smile: Sice som nikdy nechcela byt tehotna v lete, ale tak nejako to prezijem hadam :wink:
24. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki. :slight_smile: ja neviem kedy sa pridam ,ale hadam co najskor :grinning: uz sa spusta mrcha jedna debilna hnusna :angry: :fearful:
24. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: aj mne asi zajtra zacne, takze ked sme takto zladene, mozno sa aj zrazime v porodnici :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri tak ides do toho s nami...mne sa spustila rano :grinning:
24. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mě je jedno jestli to bude v july nebo augustě, hlavně aby už to bylo.Nechtěla bych být v devátém měsíci v zimě, protože nevím kam bych to břicho schovala. :wink:
24. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze sme sa pekne zisli v mrcha-klube :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji: samozrejme, ze ides k nam letnym. Uz hladam cislo na bociana, nech sa pripravi :grinning:
24. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak k tym smajlikom, co su tu, by mohol pribudnut maly bocianik, co poviete? :grinning: to by som posielala ako virus :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao ja som za :slight_smile: a este by som chcela piskajuceho smailika a tlieskajuceho a animovane :grinning:
24. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: no tak nade mnou letěli dva a ani tak mi to nepomohla takže fakt nevím. :frowning2:

lauritka: no tak já až budu v mrcha klube tak vy budete už dávno po ní a těšít se na ovu. :wink:
24. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek