• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@elebe tak este dolu? ty asi budeš mať dakych obrikov, či? už na UTZ teraz nepojdes?
26. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva však toto....ale aj min.cyklus si mala takúto teplotu a potom si stúpla....takže veget a slniečko :sunglasses: :sunglasses:
26. dub 2012 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe som aj ja zvedavá na tvoj terajší cyklus :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ahoj, ano dobrata, uz cakam len na ovulku:slight_smile:
26. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Presne, tak snad vyskocim a mozno to bude mat aj dobry koniec
26. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 určite budem mať obríkov :grinning: :grinning: lebo raz sa mi podarilo ísť k dokimu v deň keď som mala ovulu a tam mi videl 36mmfolík a na druhý deň som stúpla....tak preto si aj myslím že ovu bude cez víkend :grinning: už nejdem na UTZ....len som chcela vedieť či a koľko folíkov mám a teraz už len ovu testy...to stačí :grinning:
26. dub 2012 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja už som ale u seba tipovala ovu včera - malo to taký istý teplotny priebeh krivky, len o par dní skôr...
hlavne len aby ovu bola, je jedno, ktory dc :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no to aj ja...dúfam že bude ukážkový a snáď sa aj zazelená :grinning: :grinning:
@evakva presne tak....uvidíš že zajtra budeš mať vyššiu teplotu :wink: :wink:
26. dub 2012 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe fuuuha, tak ty preto si odpociatku tvrdila, že ovu cez víkend :grinning:
26. dub 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Snad a ty prave tusim cakas na ovu. Tak ti budem drzat palce, nech uz mas dnes na ovu teste //
26. dub 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a aj cítiš niečo?? :confused: :confused: no ja som mávala ovulu veľmi neskoro...a nechcelo sa mi sto rokov čakať na ovu a potom sto rokov čakať so špinením na mrchu :angry: :angry: takže verím že tento cyklus bude pekný ukážkový :sweat_smile:
26. dub 2012 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 pytam sa, lebo vedela ze sa odporuca B6 po ovu brat... a tiez ze znizuje tvorbu prolaktinu, ja mam problem s progesteronom a kedze kojim, tak aj prolaktin navyse :grinning: kupila som si uz cistu B6, len som nevedela, ci mozem uz teraz si to nasadit... takze asi zacnem aj ja s B6, som dnes 9 DC, mozem zacat nie?
26. dub 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ano preto....už viem ako mi zaberá clostil a približne aké folíky dorastajú :slight_smile:
@evakva ďakujem :slight_smile: ja neviem prečo sa na túto ovulku tak veľmi teším...ako keby som už bola tehu :sweat_smile: :sweat_smile:
26. dub 2012 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva neboj, zajtra bude vystup hore... drzim palce, nech je to uhniezdenie... :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ja som sa teraz tiez velmi na ovulku tesila, lebo na pravej strane som mala potvrdeny 19 mm folikul a na druhy den prisla ovu. Musime verit, ale niekedy je to dost tazke a ja uz cakam dlho
26. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 Dik. Aj ja dufam, vcera ma pichalo na pravej strane, tak uvidim
26. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no musím si trpezlivo počkať na takú zvláštnu tupu bolesť asi... nemám ju sice vzdy, ale väčšinou hej... a včera nebola, no aj tak som bola v tom, ze ovu hej... no nemôžem sa nechať zlakat teplotami :grinning:

no bodaj by si už mala kľud a aj peknú ovu aj bez spinenia... ozaj, náhodou ti doki nerobil UTZ, ked si spinila? že aku vysku sliznice si vtedy mala?
26. dub 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 kedy by mala dosjt? kolky si DC, nedavala si graf?
@lauritka http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/grafy?c=-8588679436854775808 Ahoj Lauri možem mať z dufastonu take teploty?Tento mesiac som prvy krat brala aj clostil..... Dakujem :wink:
@magic08 môžeš aj teraz... skús najprv s nižšou dávkou, kým bude ovu, potom zvýšiš...
26. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ešte dávnejšie vypátrala, že B6 priaznivo pôsobí na stitnu zlazu, takže cokolvek z hormónov v nerovnovahe, mali by sa po case upravit...
26. dub 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva musíme verít...iné nám neostáva...ajkeď niekedy je to ťažké...ale tento cyklus mám takú obrovskú nádej v sebe....však padnem na hubu keď príjde mrcha :grinning: :grinning:
@riana12 aha takže čakáš na signál :grinning: :grinning: ja dnes cítim také popichávanie,ale na to že som brala clostil je to slabé,no uvidím :sweat_smile: nie nerobil mi vtedy UTZ...ale aj preto som chcela utroš...aj kôli špineniu,aj na sliznicu...aj som to tak povedala dokimu a smial sa že som aká naštudovaná :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2012 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ja som na tom pred obu bola velmi podobne a ked mi vybehli tie vysoke teploty, tak som bola v siedmom neby. Ten pad dole ma schladil. No vcera som tu videla tehu graf s teplotami 36,6, takze nadej je. Musim ist, idem na sono prsa (vramci preventivky). Zastavim sa tu zas podvecer a chcem vidiet pozitivny ovu test. :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ale neschladil....to si len miminko hladá miesto :grinning: :grinning: tak utekaj a dúfam že sono dopadne v poriadku :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 zacat s jednou tbl denne? a potom zvysit na 2 ci ako?
26. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym, ja som jak na husenkovej drahe :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
@kikusik88 super ovulka prebehla, uz len hore nohy a cakat :wink:
@kacena85 kde mas grafiiik? inak mas teplotky jak ja, vecra aj dnes :grinning:
@elebe no som zvedava ze kedy ti prasknu ci opat take obriky ako minule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@evakva tiez si myslim ze hniezdi, lebo mavas dlhu LF, toto je moc kratko na mrsku :confused:
26. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nooo pekne urob ovu testy a snazilkovaaat,my budeme dnes este poistime ;)

@evakva ziadne smutne ockaaa ved to mas skoro na ms,vidiim to na ip ;) ziaden stres,panika,usmev a zajtra horeee
26. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no som hovorila priatwľovi že mám dva folíky a on že to čo je....a ja že mám dve vajíčka na oplodnenie....a on že ale ja chcem oplodniť len jedno :grinning: :grinning: :grinning: a potom hovoril že ale neva nech sú aj dve,len nech sú to dcéry :grinning: :grinning:
26. dub 2012 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, pozrete mi kedy bola ovu a ci vobec ? Pokles bol pred pozit testom, a potom uz nie. Nechapem :angry: . Asi sme ani snazilkovanie nevystihli :confounded:.
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/zuuzika/grafy?c=-8588679436854775808
26. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nevadi, ze nemeral, ale bola som zvedava :slight_smile: ale ak by zase do buducna boli dlhe cykly a spinenie po ovulke, skusis ist potom na UTZ kvoli sliznici? :sweat_smile:
aj ked jasne, najidealnejsie by bolo, ak by si nemusela uz s cyklami nic riesit :dizzy_face:

@magic08 kolko mg je v 1 tabl.?
26. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek