• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@kacena85 ak sa to nerozbehne do môjho štandardu, tak zajtra ráno testnem a uvidím či niečo uvidím :wink:
28. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zda sa, ze si usetrim tehotenske testy na dalsie kolo :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/lindana
V noci som mala strasne krce, ako pri rozbehnutej MS, musela som sa schulit do klbka, aby som vedela zaspat..Vela som si nepospala, mozno tak 4 hodiny, mozno aj preto ta teplota, ktovie. Ale tento cyklus vobec nieje ukazkovy, teplota sa nechce drzat, robi si co chce :angry:
28. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonek32 o nepravidelnosti mozeme kecat hodiny ja som nemala ms rok od potratu a kolky dc aspon si teda?
@elebe hádam...milý mi urobil na raňajky vytúžené kakauko a kakaový koláčik a mňa z toho teraz totálne naplo :confounded: a nemôžem sa kakavečka napiť, lebo by som sa si povracala...
@lauritka veď toto...aj ja som zmetená sama zo seba :grinning:
@lindana hmm.. ale to je skoro na mrchu , pri nedostatku spanku by si ju mala skor vyssiu.. :wink:
28. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 nevies dat foto tych testov?? a dnes si akym testovala..
lebo ten pokles vyzeral ako IP a potom uz si nasla duchov.. malo by to silniet. :confused: :confused:
28. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 moja ségra bola tak isto....milovala sladkosti a keď ostala tehu tak ich nemohla ani cítiť a napchávala sa len ovocím,čo predtým veľmi nemusela :grinning: :grinning:
28. dub 2012 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ovu test na 12DC:slight_smile:)))))..sóóóóóóóójaaaaaaaaaaaaa, a teplota uz preco vystupila?
28. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lauritka mám odfotený včerajší.
@elebe no hej...ale ja momentálne nemám chuť na nič. brucho mám ako mech, v krku hrču a už len pri pohľade na plnú šálku kakaa, čo mám pred PC mi je na vracanie :frowning2:
28. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe u mna to tiez tak bolo pri mojich dvoch kratkych tehu.. nemala som vobec chut na sladke..
pred terminom MS.. inokedy pred mrchou musim dat nejaku cokoladu :grinning:
28. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Viem, ze je skoro, cakam ju az tak utorok, streda..ale potom co ta teplota? Mam pocit, ze moje telo si zo mna striela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 kraaasnyyyyyy.. to nevadi... to este nie je poovulacna hodnota. aj mne trochu vystupila.
ale ide o hodnoty ake mavas :wink: takze do dvoch dni este stupnes. kuk moj.. tiez to vyzera ako po ovu, ale ta teplota nie je moja poovulacna. : http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka

aj ja potom onedlho testnem :wink:
28. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Jsem 40 DC, minulý měsíc jsem to dostala 20. 3.
28. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana moze to byt IP :wink:
28. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha, chapem uz na co myslis, ked si ukazala aj tvoj, ze neva ked teploty stupnu,ale nie su top tie "zvycajne" teploty... :wink: ..takze si si ista ze na 100% ovu nebola? Moze to byt ta soja, len teraz uz aby folik praskol, bolesti moc nema, jedine podbrusko...
28. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 tak hod foto ;)

inac tie kazetkove si nekupuj.. radsej normalne tycinkove. ak nevies zohnat mamatest, skus este pepino z DM, uz maju aj 10-kovu citlivost.
28. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonek32 graf nemas??
28. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 jasne ze nie. az teraz mas vrchol LH, to sa objavuje pred ovulkou. ;) ja mam tiez take mierne bolesti v podbrusku.. takze vikend treba snazilkovat :wink: :wink: :wink: :wink:

ale mal by folik prasknut. som rada ze soja zabrala u teba takto rychlo :wink:
28. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tu je tá fotka testu z už ani neviem koľko DC :grinning: asi z 38...ja tam nič nevidím :frowning2:
28. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava 37DC
28. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm.. no nieco slabulinke tam vidim.. tak uz len skusat dalej, dufam ze uz viac neklesnes.
28. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 je pravda že už vidím čiarky aj tam kde nemajú byť ale tu niečo slabučké vidím aj ja
28. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 tak to je 37DC (podľa toho, kedy som to posielala kamarátke na FB, lebo ja si to už nepamätám všetko:sweat_smile:) ale dnes nebolo nič :frowning2:
28. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 tak ten nemám, já jsem spíš nesnažilka :slight_smile:)))nám se přitrefilo a tedkom jsem nervozní jak to dopadne :grinning:
28. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 tak ho nepi :grinning: daj si vodu s citronom,trošku ťa to skludní :wink:
@lauritka však toto...čo najviac lúbiš sa ti zhnusí :grinning: :grinning: sestra teraz žerie tony ovocia a paštétové rožky :grinning: :grinning:
28. dub 2012 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ani ho nepijem :grinning: :grinning: a citrón nemám :grinning:
28. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lienkapp/grafy?c=-8588675116854775808 mokro mám už asi 3 dni a dnes taký bielkový hlienik. Ni je ho strašne veľa, ale je. Len čo tie ovu testy stále negat. :cry:
@lauritka
28. dub 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 krááááásny testík, tak si sa dočkala :grinning: :grinning: :grinning: teraz šup šup snaženíčko
28. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kočky....prívarok hotový,aj fašírky...už ich len vypiecť a mňamky obedík hotový :grinning: :grinning: :grinning: a začína ma pobolievať podbruško :sweat_smile: žeby ovu...no uvidím testík :sweat_smile:
28. dub 2012 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
babyyyyyy....teraz som mala ale že taký egg hlien....že by som si ho mohla omotať okolo krku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa teším.lebo doteraz to bola bieda :slight_smile:
28. dub 2012 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek