• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lienkapp dočkala, len čo prasknú foliky a ci bude cyklus uspesny:slight_smile:
28. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka preco su baby kde nezabere? a co s hormonalnym profilom? ten hormon, ktory mi sestricka vravela, ze nie je ok(blizsie info neviem este), mohla mi ho soja napravit a preto je ovu??ako testik??? cakááááááááááááááááááám:slight_smile:
28. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 spytaj sa ma lahsiu otazku :grinning: neviem..to je individualne, tak ako na clostyl tiez niekto nemusi dobre.zareagovat... :wink:
no u mna to vyzera, ze vrchol bol vcera,tak mi stuplo asi velmi rychlo., mozno vecer uz bol pozitiv.. :fearful: :confused:
dnes uz je slaby. bolesti som mala intezivnejsie vcera, dnes uz su slabsie.. tak ovu asi dnes :slight_smile:
28. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no ďakujem, prvý krát meriam tak som rada nebola som si istá čo to znamená :grinning: dúfam, že bude :wink:
28. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe zavidim hlienik, u mna ani lanove semiacky nezabrali a to jem poctivo jednu lyzicu denne :unamused:
28. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 jeej super ako ti soja zabrala :wink: krásny testik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dnes mi je už lepšie, ale nemôžem vyjsť na slnko, lebo hned mi je na odpadnutie :unamused: tak sedím dnu :grinning:
vieš čo sa chcem spýtať? Môžem brať tak, že som mala 2cykly soju a 3 clostyl, a žeby som dala ešte 4cyklus clostyl a potom pauzu? Môžu byť takto 4x za sebou bez pauzy?
28. dub 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no neviem urcite by mala byt potom aspon mesiac pauza. vies ta soja nie je oficialna ;) ale clostyl sa tiez nema brat dlhodobo.
ale tak tie styri cykly by si uz mohla byt nastartovana :slight_smile:
28. dub 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže ovu testík pozitívny....pekne tak ako som si to naplánovala....ešľte keby som si tak aj tehu vedela naplánovať :sweat_smile: :sweat_smile:
28. dub 2012 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lauritka alebo dam že soja, soja, clostyl (teraz), a soja a pauza, lebo vlastne z clostylu mi je zle, tak už ho radšej nechcem
28. dub 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe super, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ja mám hlienu vždy dosť a ajtak prd z toho :angry: :angry: a skúšala si aj na krčku?? :confused: :sweat_smile:
28. dub 2012 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak sup sup, vsetci snazilkovat :grinning: idem znasilnit chlapa v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no tak potom radsej soju . jasne, a ked ti je zle, radsej ani nechod na slnko
28. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nooo...tan môj nie je doma....je na stavbe :angry: ale tak včera bolo a keby aj dnes nie,tak zajtra...to myslím stačí...že každý druhý deň :wink:
28. dub 2012 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka sa teším jak čenkovej decko na mastný chlieb :grinning: :grinning: konečne mám v normálnej dobe ovu a nemusím čakať sto rokov :grinning: :grinning: ale tak clostil spravil svoje :grinning:
28. dub 2012 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka lauri, je mozne, ze na mna mala soja opacny ucinok? nemam ziadny hlien a to pijem aj grepovy dzus a z toho som vzdy mala... som 17dc a ovu nikde... :( takto neskoro u mna este nebola
28. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva a testovat este nejdes? graf mas krasny!
28. dub 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no u nas zas vcera nic, tak dnes musime. sakra. neda sa zobudit :rolling_eyes: to je des. ze ho mam este nechat chvilu.. :rolling_eyes: on takto dlho dokaze spat vikendy. :rolling_eyes:
28. dub 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jáááj....tak vy veru dnes musíte skočiť na to :grinning: :grinning: ani nehovor aj ten môj je jak medveď keď je doma....furt by len spal :angry: :angry: ale ja mám jednu fintu...naučila som moje čivavky aby ho zobudili....furt ich nahuckám a dovtedy ho budú oblizovať že sa zobudí :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2012 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka neviem.. podla mna nie.. ale ani ja nemavam skoro ziadny, a to skusam vsetko mozne :unamused:
28. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Ja by som s testom vydrzala do zajta a testla z ranneho mocu. Nemas mamatest, ten je najlepsi. Uvidis aj, aka bude zajtra teplota.
28. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe haha. no pes uz je pri nom. ona ho tiez zobudi :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len este kym sa da dokopy, lebo bez kavy je jak mechom udrety. no hrozne... :rolling_eyes:
28. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva veď iné mi neostáva asi :grinning:
28. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka môj kávu nepije...to len ja som kávičková :grinning: :grinning: ale môj má rád keď ho ešte v polospánku začnem otravovať a potom sa zobudia dvaja :grinning: :grinning:
28. dub 2012 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindana Skoda, dufala som, ze budeme spolu testovat. Mozno zajtra vyskocis
28. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Krasny testik, uz len skocit do muzickovi
28. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Bojim sa testovat, uvidim, aka bude zajtra teplota. Bud zajtra alebo v utorok
28. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka Ďakujem, uvidime ci pomoze aj k otehu:slight_smile:
28. dub 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva no neviem či dnes niečo bude....lebo bude do večera na stavbe a určite bude unavený jak kôň :frowning2: ale neva včera bolo a bude zajtra,to stačí :wink: a ty už testuj konečneeeee :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2012 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek