• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka aha, a snazilkovaliá ste sa sa, ja si myslim, ze si o kusok vpred ako ja :wink:
28. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 no vcera nie, musime dnes :wink:
28. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amexa aha dakujem :slight_smile:
28. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 juuj az do 20 ?? ja som akurat dosla
28. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka vsak masko je teple :grinning: neviem vazim sa az v nedelu...uvidim bude to uz mesiac tak som zvedavaaa
28. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no mozno ho uz nebudem potrebovat :grinning:
28. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 tie akcie na VIP byvaju dost casto tak si ked tak vies dokupit...odporucam nastavit si este Ticker http://www.fertilityfriend.com/home/amexa1 ako tu - odpocitava ti DC a DPO - treba ist cez sharing tam pod tickers nastavit a potom v Sharing-Setup dat Add charting ticker :slight_smile:
28. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka presne taky som mala testik aj ja, skoro pozitiv a na druhy den len slabulinka ciarka :slight_smile:
28. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no moze byt , ze sa velmi rychlo zvysi LH, tak je lepsie testovat ak uz je silnejsi, aj dvakrat z aden.
28. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ved ak by ti dnes nic neukazalo, tak nadej stale je... nechces ani vyskusat? :slight_smile:) prosim :slight_smile:
28. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Jo, u mna je to dost bezne, len dvakrat som trafila uplny pozitiv, vacsinou je to ako teraz u teba a potom len odhadujem ovu a trpnem, ci naozaj bola :grinning: Inac tie krce mi uplne ustali, takze pohoda jazz, mrchu necakam skor ako v utorok - alebo vobec :grinning: :grinning: Som zvedava na zajtrajsiu teplotku, ak bude vyssia, tak skusim otestovat. Myslis, ze ak ten dnesny pokles bol implementacny, tak zajtra bude nieco vidno? Mam len onestep testy, wondfo som nevedela minule na ebayi zohnat...
@amexa slecnaaa vy uz mate aku silnu ciarku na teste :grinning: ani sa nepochvalis tu, kebyze nejdem do albumu tak neviem :sunglasses:
28. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe @kacena85 @kikusik88 @riana12 @kemonka @lucka0611 a caute vsetky ostatne, sak nemozem tu vypisat vsetky baby :grinning:
no ja dnes zahadne opat hore http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
uvidime co zajtra a v pondelok :confused:
dns si uzivam slnieckoooo a zahradkuuu a grilku :slight_smile: vecer idem mrknut jednu tehulku tak snad ma nakazi konecne :grinning:
28. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana haha :slight_smile: zeby...ja som len chcela ukazat ovu testy ze ani jeden nebol pozitivny :slight_smile:
hejhej vybehla rano, som nespala od 4 tej ako som cakala kedy spravim dalsi- ze ci nezmine a ona takto vybehla...
28. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe MYslim, ze bude stacit snazit sa obden. My sme dali maraton kazdodenny. Nechcem este etstovat, lebo graf mam podobny tomu, co bol minuly mesiac. Ak bud teplota hore, tak budem testovat asi v utorok
28. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Dnes urcite nie, zajtra mocno a v utorok podla teploty.
28. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko co ked bola ovu? :slight_smile:
28. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ziadna akrobacia, nič špeciiálne. J som už bola zmierená s tým, že teraz absolvujem 3 mesiace s clostilom a ak by to nevyšlo, tak by som šla do centra a riešila to formou ivf. Už som s tým bola zmierená.
28. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henrietad bola som v starej nemocnici v nejakom súkromnom labáku, do telefónu mi hovorili, že 18, 56 si zaplatím, nonakoniec mi dali zaplatiť okolo 12 eur.
28. dub 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda a co priznaky ?? citis nieco ? :slight_smile:
28. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mnaam privarok heh ze omotat okolo hlavy odpadnem z teba
28. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko hmmmm, tak akosi to ide hore :grinning: no ved uvidíš, kedy ti vychádza MS? V pondelok?
28. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky neviem ci ste vedeli ale som pocula,ze na bolest hlavy je dobry citron,tak som dala velky pohar a vytlacila pol citrona a vyzera to dobre
28. dub 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte koceny :slight_smile: pred par dnami som si robila testik ,lebo som mala ist na rtg,vysiel mi negativ.co ma samozrejme nepotesilo :unamused: Pred vcerom som si znova robila test a bol tam duch :slight_smile: pre mna to bola ako rana medzi oci :sweat_smile: bola som uplne mimo a verte, nespala som potom celu noc... :rolling_eyes: vcera a dnes som robila znova testiky a ciarka nastaste pekne silnie :dizzy_face: hodim sem moj vytazny graf http://www.fertilityfriend.com/home/cristi1
i fotecky testou.. :slight_smile: tak pomaly zacinam verit na zazraky :sunglasses:
28. dub 2012 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
@kacena85 vyskúšam :slight_smile:
28. dub 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi jeeej gratulujem, ale priznám sa, že som to vedela, lebo raz za čas si pozriem grafy čo su pokope tu na jednej stránke, a videla som :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeer, si ďalší dôkaz, že sa zazraky deju, držím palce :dizzy_face:
a aj ste niečo užívali s mm? či nič?
28. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka dakujem , :slight_smile: veru je to velky zazrak pri tom mm spg :frowning2:drahy uzival okrem macy aj selenitabs multi,mesiac chlorellu bio,a tento posledny mesiac som mu pridala L-karnitin a energyman...ja som papala sarapis soju a spolu sme pili posledne dva tyzdne aj Schindeleho minerali...a potom vela sexu.... :wink:
28. dub 2012 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cristi hehe no tak to je super, a lekári vam davali len malu šancu že? Joooj teším sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi uz sa tesim trosku hlasnejsie :wink: :wink: :wink:
28. dub 2012 ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi jeej, dalsia tehulka. gratulujem.. :dizzy_face:
28. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 dobre vediet. man tiez bolieva hlava
28. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek