• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lauritka dakujem a tebe zvlast :wink: mozno to nevies ,ale prave ty si ma inspirovala k meraniu BT a nespoliehat sa len na Jonasa :wink: mozno doteraz by som na nom frcala :sunglasses:
@evnj @kemonka @kikusik88 aj dalsim snazilkam posielam dalsie tehuvirusky//////////////
@kacena85 dufam, ze si uz nimi prednostne nainfikovana :wink:
28. dub 2012 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@cristi dakujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi jeeeeeeeeeeej velka gratulacia a pekne tehulkovanie :slight_smile:
28. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. dub 2012 ve 14:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ..a dakujem za cenne rady,ktore mi velmi pomohli :slight_smile: myslim,ze coskoro sa aj ty budes tesit z tohto zazraku :sunglasses: velmi ti to prajem... tak ako vsetky snazilky v tejto teme.. :dizzy_face:
28. dub 2012 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nada.hope dakujem :slight_smile: este stale to spracovavan v sebe... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2012 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn bodaj by uz mrcha neprisla :sunglasses:
28. dub 2012 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejvn hmmm a neskusila si testik dnes ? :wink:
28. dub 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie, kde pri takych nizkych teplotach by som mohla uvazovat o tehu :unamused: , moja LF je zväcsa 13 dni, takze este pockam
28. dub 2012 v 15:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi juuuuuj konecne je toooo vonku....heh to je to moje velkeeeeeee tajomstvo co ma tal velmi potesilo,konecne vidim testiky a veeeeeelmo su krasnr,tesim sa s tebou velmi a duuufam,ze na mna uz tie tehu bacily poskakali
28. dub 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejvn no uvidis. ale v tehu nemusis mat vysoke, ide hlavne o to aby sa drzali v poovulacnych hodnotach, lebo grafik sa tvari ovulacne, cize dvojfazovo a ty mas aj predovulacne nizsie.
28. dub 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ty vies tak vliat do duse taky zvlastny pokoj a nadej :slight_smile: tak uvidim podla zajtrajsiej teploty :wink: :wink:
28. dub 2012 v 15:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 to volne miesto mas u mna stale rezervovane :wink: a cim viac tehuliek sa ku mne prida.,tym budem stastnejsia.. :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
@evnj ja som tiez nemala ukazkovy graf,po ovulke boli nizsie teploty ako obvykle i toho hlieniku bolo pomenej pred ovu,skoro ziadny a to som ho mala predtym ozaj na rozdavanie :grinning: .takze nehac flintu do zita :sunglasses:
28. dub 2012 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi blahoželám :wink: držte sa :wink:
28. dub 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi joooj dakujem, no tak dobre - nehadzem!!!! :wink:
28. dub 2012 v 15:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka mas pravdu,sanca bola ozaj velmi mala,,aj vzhladom na moj vek sa este znizovala.. :unamused: .jedine embriologicka v Care povedala,ze stale je tu sanca,aby som nebola az taka nestastna... :cry:
28. dub 2012 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj lauritka, stále tu dávaš žienkam cenné rady a ja by som ta tiež chcela o jednu poprosiť :wink: dnes mi až o 4 stupne klesla poovulačná teplota. myslíš, že pri uhniezdovaní by mohlo klesnúť o toľko stupnov? pozerala som si víťazné grafiky tu na MK a babám väčšinou kleslo o 2-3 stupne. tento mesiac som mala prvý krát nasadeny clostil. dakujem :slight_smile: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lenkahh/grafy?c=-8588678572854775808
28. dub 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu dakujem aj tebe :slight_smile: hlavne to malicke nech si to nerozmysli... :unamused: ten skriatok pokusitel stale vo mne drieme :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. dub 2012 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi aj ja ďakujem, aj u mňa sa občas zjavia zlé myšlienky, no rýchlo ich odháňam :wink: všetko bude ok, verím tomu :wink:
28. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi veru veru krasne sa to tu zaplna a stale neviem uverit ked si premietnem mesiac dozadu juj ale skvele ako sa moze vsetko razom zmenit
28. dub 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak, inak to nebude,len lepsie a lepsie...zasluzime si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pri mojom prvom tehu som ani na sekundu nepomyslela na podobne negativne scenare,tak sa budem snazit,aby to bolo aj v tomto pripade...a hotovo :grinning: a ako sa citis? ja zatial nemam ziadne speci tehu priznaky..asi je este skoro....
28. dub 2012 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 a to som este pred ovulku bola na tom velmi biedne :cry: inak nevies co znamena ,ked holub narazi do okna? lebo to sa mi stalo pred tyzdnom..zrazu taky silny uder so okna a tot pozeram ako sa holubok vyhrieva na nasom balkone ....nejake znamenie?
28. dub 2012 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi chuudatko,mne tak raz tiez narazil,netusim ci to nieco znamena,xi tebe dosiel holub namiesto bociaaana,ja som vravela,ze budu teraz vytazenyy,tak holub zaskakoval
28. dub 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi veru, zaslúžime :slight_smile: skvele :slight_smile: jediné čo mi je na obtiaž je neustále cikanie :slight_smile: niekedy aj každú pol hodinu musím ísť :grinning: a prsia ma bolia na dotyk, inak sa cítim skvele :wink:
28. dub 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Lauri, tu je moja zbierka ovu testov a aj teplota... BT vsak vobec nie je hore. To preco??? Test uz je slabsi... Kedy vlastne bola ovu??? VDAKA http://www.fertilityfriend.com/home/31c227
28. dub 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema263 ahoj, vyzerá to, že na 11DC si mala pozitívny testik? Ovulka je zrejme dnes :slight_smile:
28. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi a to bude vlastne novoročné bábätko nie? :dizzy_face:
28. dub 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kemonka ano ,okolo noveho roku by mal byt termin porodu... :zipper_mouth: ale nenahnevam sa, ak to bude darcek na Vianoce :sunglasses:
28. dub 2012 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu
@cristi inak tehule viete co mi zislo na um,co som sem tolko krat pisala ;)))

Sliepka znasa z jari ;) juuj tesim sa,ze vam to vyslo,tak sa mi potvrdzuje,ze ten april je ozaj plodny nielen v nasej rodine,ved segri obe v januari rodili a ze plneee oddelenie rodiciek
28. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak nech to to vydrzi co najdlhsie..a vlastne po cele tehu :sunglasses: cikat chodim ja casto,ale to som mala aj ako netehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidim ci sa mi to este zhorsi...to aby som mala uz papmersku pricapenu na zadku :sweat_smile:
28. dub 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek