• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@kacena85 inak sa mi potvrdila povera s preliatim pohara vodou,stalo sa to mne ,svokre i malemu Jakubkovi...aj pred prvym tehu sa to podarilo jednej zname,ked mi nalievala vodu do pohara,a hned zahlasila "budu krstiny!"
28. dub 2012 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi vidiis vidiis nieco na tych poverach predsa bude,segra minule mojmu drahemu preliala domace palene ked krstili vtedy neterkz ;))
28. dub 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 nooo tak je to viac ako nadejne s tebou :sunglasses: :zipper_mouth: citim to v mojich starych kostiach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2012 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka cize teplota este len stupne? Lebo zatial je nizka... :unamused:
28. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Ahoj moja ;) som si ta kuk na graf stale pekne hore;)ja som tiez zatial dnes 37 :sunglasses:
28. dub 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko veru čo keď bola ovu.....a nemohla si ju mať neskôr :confused: :confused:
28. dub 2012 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva tak držím palec :wink: :wink: dúfam že nám ukážeš dve // :grinning: :grinning:
28. dub 2012 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 :grinning: ty si prípad :slight_smile: už sa pridaj k nám, čakáme ťa :wink:
@cristi aj ja som chodila často, no teraz ešte častejšie :grinning: katastrofa :wink:
28. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 nooo prívarok sa mi fakt podaril....mňamky....som sa nažrala....potom som si schrupla,potom som bola na zmrzku a teraz lehním pred telkou.....že vegeeeeeet :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. dub 2012 v 18:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema263 dievcata mali pravdu, ovu mas asi dnes , zajtra alebo najneskor pozajtra stupnes .
ovulka nie je vacsinou v den pozitivneho testu, ale az do dvoch dni :wink:
28. dub 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi gratulujeeeeem z celeho srdca, krasne sa to tu plni :grinning: Nech je maj este uspesnejsi :sweat_smile:
Inac ja dnes cely den spim, rano som sice vstala, urobila ranajky a bola zo psom von, potom som zadriemala pri telke. Navarila som obed a najdedla sa, drahy, ze on si ide este oddychnut, predtym ako pojdeme na bike, tak ja reku, oddychnem si aj ja a zobudila som sa teraz :grinning: Nehovoriac o tom, ze by som spala dalej :sunglasses: A bolia ma prsia, ze som si musela dat volne tricko a prec podprdu :fearful:
28. dub 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh wow. to je teda pokles. no ak zajtra stupnes a budes hore, mozes dufat.. to sa vidi malokde, ale take hlboke poklesy som videla aj v galerii grafov na FF :wink: a povacsine byvaju v tehu grafoch.. drzim palce. :slight_smile:
28. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi veľkááá gratulka a nech je všetko O.K. :wink:
28. dub 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh - hmm moc hezký pokles, měla jsem taky takový a je to jen pár dnů :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3c2110
tak držím moc palce :wink:
28. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lienkapp
@lindana dakujem vam kocky :slight_smile: nech sa aj vam coskoro podari otehu :sunglasses:
28. dub 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no tak si mala super dnik,dufam,ze ste uz snazilkovali,co ovu test?
Ma pustili o 17 viiiiis jak som sa tesila vaaaaaa boli sme pre segru s neterkou,budu u nas par dni jupiii,uz sedime na teraske a popijame pifko ;)))
28. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu
@cristi jaaaaj babulky tak vam to prajem jooooj uz nech veru pridam k vam ano ano ano
28. dub 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacena85 budeme ťa čakať :wink: a už ako skúsenejšie rozdávať cenné rady :wink:
28. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 nooo potichu dufam juj ze to vyjde
28. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 tak uz ani slovo ;)pst nechceme zakriknut :sunglasses:
28. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu veeeelmi rada si dam poradit mojeee tehulky nech uz to jeeee veru aj to pocko mi taku radost robi,hned mam lepsiu naladu
28. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi uzasneeee, hrozne moc gatulujemmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 ano ano ano :dizzy_face: uz aby si bola pri nas ,aj vy ostatne babulky :sunglasses:
28. dub 2012 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 veru psssst 9.5 sa ozvem xixi
28. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 dakujeeeeemmm :slight_smile: ano je to uzastne... :dizzy_face: jej moja to ty si mi dala ten typ na Schindeleho mineraly?Tak sme ich brali od aprila spolu s mm....a chcem sa ta spytat,ci ich mozem nadalej uzivat ,ked som teraz tehu...
28. dub 2012 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 :slight_smile: aj mne, perfektne je, teplúčko :wink:
28. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ano ten typ bol odo mna... nemozes ich teraz uzivat. Ja uzivam len femibion 800 a magne B6 a duphaston. drzim ti moccc palce, nech to dobojujete do stastneho konca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda zo srdca aj tebe gratulujem moja, uzasne hcg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekne bojujte a prajem krasne tehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 tak isto moja.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som ich prestala uzivat v den ,ako som zistila,ze som tehu...len tak pre istotu sa pytam :slight_smile: teraz uzivam len kyselinu listovu...v prvom tehu som uzivala aj vitaminy pre tehotne,ale po tyzdni som ich vysadila,lebo mi bolo od nich hrozne zle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2012 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja tiez :slight_smile: aj tak cely tyzden nebudem pritomna,ideme na vylet tak aspon tam nebudem mat cas mysliet na ... ale na Teba myslim...
28. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek