• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lauritka ahoj lauri, tak ja som dnes stúpla :wink: som zvedavá ako dopadnem :slight_smile: snád ten clostil okrem tej šarapaty čo mi spôsobil, spraví aj niečo dobré :slight_smile: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lenkahh/grafy?c=-8588678572854775808
29. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ahoj, ja som momentálne po clostile a čakám na výsledok. hned po snažení u mna začala mykoza. robila som si vonkajšie výplachy s rosalginom a doktor mi povedal, že môžem aj canesten masť. zakladám si aj probiotika vagilact. vraj keby som bola tehu, tak neublížia :wink:
29. dub 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 ja sa ešte ani z ďaleka neteším, myslím že to nieje také jednoznačné ako pri henrietad :frowning2:
29. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henrietad gratulujem. a teraz skus este ovulacny :wink: ako stmavol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh tak vidis, drzim palce,nech to skonci zeleno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkahh dik za radu,lebo je teraz mam obavy z akychkolvek liekov...aj muz je teraz chory ,tak si vies predstavit,ako sa mu vyhybam.. :sweat_smile: minim.5 metrov odomna...uplna panika ma chyta....inak ty mas pekny vystup po vcerajsom pade do hlbin... :sunglasses: :wink: moze to byt dobre znamenie :wink:
29. dub 2012 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi no neviem, radsej sa porad s lekarom, neviem co sa moze v tehu a co nie, ano mykoza je sprievodny jav, ale tak naozaj netusim co sa moze. :confused:
29. dub 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana este to je take nejasne, treba este pockat aspon jeden den a testnut znova, ak sa len vcera uhniezdilo, na testiku moze vyskocit nieco poriadne az za 2-3 dni
29. dub 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka skusim sa ta spytat na nazor, ako by si to videla u mna http://www.fertilityfriend.com/home/120212
zeby este ovu nebola a len taky vykrik do tmy bol ten vyskok? ci len sa omu nechce stupat hore? :unamused:
29. dub 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henrietad gratuluujeeeem. druha ciarocka patricne zosilnela, nadhera! a ze kde sme? je predsa nedela a to len tehotne, ktore nevedia vydrzat a musia testovat, uz su hore! :grinning: :grinning: + zopar nestastlivcov, ktori musia aj cez vikend vstavat do prace. :slight_smile:
29. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka áno ja som chcela, ale nenasla som ho a bola som v tom že este presne jeden mám..preto som neodfotila ani tamten keď nie je na porovnanie...
29. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka vsak prave..ani ja... :unamused: vraj ten rosalgin sa moze v tehu na odporucanie lekara...prave teraz,ked to najmenej potrebujem... :frowning2: cele tri roky sami tato pliaga vyhybala a teraz znova...v pondelok doky zavolam,co mi poradi...ale asi ma bude chciet vidiet...a vzhladom aj na moj vek by som mala ist ku gynekologovi asi skor...budem len 4tt...
29. dub 2012 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka hahaha presne na to som myslela...už keď so zalepenými očami pozerá človek na test tak ho to prebudí potom :slight_smile: ...inokedy by som aj ja isla len cik cik a spať do postele
29. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henrietad huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi
@henrietad Gratulujem tehuľky! :wink: Krásne testíky :dizzy_face:
29. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 no minuly cyklus si mala poovulacne vysie, ale moze to byt len mierny pokles, ktory niekedy moze byt, ak teda zajtra stupnes.
29. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henrietad haha gratulujeeeem :D budeme "vtom" spolu :slight_smile:
29. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amexa tak to sa teším! :slight_smile: velmi velmi
29. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henrietad
@henrietad hod este grafik ?
@lauritka hm, to ano, zajtra sa asi rozhodne, co sa to u mna deje...
@cristi no radsej chod. netreba nic zanedbat
29. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no vidis a teraz si nerobila testiky :wink:
ja takto, klasika uz 100 rokov.. :grinning: aj tak stale prd z toho. http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka
29. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi hm tak len dufat ze to ze tam cosi picha a tlaci je dobry znak ze sa cosi deje :slight_smile:
@lindana graf pekne vybehol hore tak asi naozaj na tom teste bude duch :slight_smile: len je zla foto
29. dub 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka lebo som ziadne nemala :zipper_mouth: :sweat_smile:
no ty uz si isto po ovu, ovu testik vystup... a preco by mal byt prd? :unamused:
29. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 neboj myslim ze za dva dni budu kolajniceeeee :wink:
29. dub 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 Bodaj by si mala pravdu :sweat_smile: Som na seba hrda, ze som vydrzala netestovat do 10DPO, ale tusim najblizsi ciel bude vydrzat aspon do 12DPO, takto sa clovek len mota :confused: Inac mam fotku aj v albume, tam je vacsia..
29. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 lebo to je stale tak.. :slight_smile: a nikdy nic.. :sweat_smile:
29. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ved zajtra skusim zas :slight_smile:
29. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana :zipper_mouth: pekna :wink: vydrz. tak skus na 12 dpo, to uz by malo byt nieco vidno
29. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana myslim ze by si si mala dat jeden den pauzu aby si vbobec videla nejaky rozdiel..ale lahko sa mi to vravi urcite by som ja nevydrzala :slight_smile: ja budem tiez testovat na 10 dpo lebo dlhsie nevydrziiiim
29. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek