• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@cristi kludne si mozes urobit vyplach , maternica je pevne uzatvorena , ako citam ze si tehotna , neskodi to vobec , aj ja som mala taky pocit , cela som sa isla vyskrabat , ale bol to pocit svrbenia uplne ze vonku , nie pri vchode , tak som dala na dva dni tabletky a bolo to v pohode :slight_smile:
29. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ako slepý povedal - uvidíme :slight_smile: Skúsim zohnať mamatest a testnem v utorok
29. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 jasne mamatest je naaaj :slight_smile:
29. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 aj ja budem testovat tak na 10-11 dpo, vychadza mi to tak 4.5.-5.5. :slight_smile:
29. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aaaale, este vzdy moze byt... :wink:
29. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ked hrable a motyka a este vsetko naradie co existuje vystreli :grinning: a sexi bol len vcera a pred dvoma dnami...
ale tak niekomu staci len raz, ak to ma byt :wink: :grinning:
29. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/henrietad tu je:slight_smile: nemam tam este zaznacene tie testy ...
29. dub 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ved to bolo v takom akuratnom case :wink:
to vystrelujuce naradie mi pripomenulo trosku starsiu reklamu, kde traktory padali :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sabaka aj mneeeee ale chcem v piatok, lebo potom cestujeme na chatu az do pondelka a to by som nevydrzala a svokor ma narodky 50tku 5.5 cize zeby darcek?? :wink:
29. dub 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henrietad no a to podstatne tam nie je, kedy bolo snazilkovanie ? :sunglasses:

@riana12 tu som ani nevidela.. :slight_smile:
29. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ahoj. ja som mala podobny problem a pomoze kratky sedaci kupel, pripraveny z hluchavky bielej a nechtika lekarskeho - myslim ze na vonkajsie ucely sa mozu aj v tehu. posobia protizapalovo a pomozu proti svrbeniu - v niektorych lekarnach ti ho aj namiesaju. ak svrbenie neprestane alebo sa nebodaj zhorsi, skoc radcej k lekarovi - existuju aj atb, ktore sa mozu brat v tehotenstve a nemaju vplyv na vyvin plodu.
29. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Od 22DC mám až do dnes 28DC stále takmer rovnako silné ovu čiarky, tehotná nie som, test je neg. Čo to má znamenať?
29. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to bola tusim reklama na nejaku poistovnu... :confused:
29. dub 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 hej ? :slight_smile: no uvidime. kazdy cyklus je nadej.. aspon do 10 dpo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 no aoj konecne den volna tak si ho musim vychutnat vonku je krasne tsk sa tesiiim teplotky krasne tfuj tfuj
29. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak hmm. a bola ovu ?? merias ??
29. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda zajtra uz bude vidno bublinku :wink: a mozno dve :dizzy_face: :dizzy_face: drzim palce moccc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasna spavicka :wink:
29. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 a tvoj grafik?? aj my kdesi vypadneme aby sme sa opalili :slight_smile:
29. dub 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana Ta fotka je zlej kvality, skus to odfotit este raz. teplota dobre vyskocila hore, tak uvidis. Aj ja som testla, neodolala som a cosi velmi velmi slabulinke sa tam crta, tak budem cakat do utorka na nove testovanie.
29. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2012 v 10:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to urcite pojdem,musim davat teraz velky pozor na moju vymodlenu fazulku...
29. dub 2012 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henrietad super, teším sa s tebou :grinning:
29. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa ahoj,ten pocit mam tiez len vonku..a ake tabletky si si vzala?
29. dub 2012 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka ahoj ,tensedaci kupel mozem vyskusat,mam doma len nechtik..hadam aj to postaci..ale mam v plane zajtra naskor zavolat doktorke a potom k nej aj zajdem...
29. dub 2012 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nechám sa prekvapiť :grinning:
29. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja neviem cim to bolo , ci som mala ten pocit ked som sa oholila alebo resp. ked som bola zarastenejsia viac , ale bola som v robote a to bolo strasne !! ci mi nohavicky tak uskodili , lebo som sa potila dost ... neviem ...., ja som mala gyno - pevaryl , to mi doki dal este ked som nebola tehotna , ze to mozem uzit aj ked budem tehotna , ale ono by sa malo celkovo do prveho trimestra ze vraj pouzit maximalne krem ktory si ty prstom zavedies , ale to zavisi od toho v akom stadiu to mas , ci je to lahsie alebo uz dost svrbive a nekontrolovatelne , ale myslim ze uzit mozes hocico .... neposobi to nijako na dietatko
29. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
môj graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lienkapp/grafy?c=-8588675116854775808 ovu zase negat dnes. No hlavne, že sa s mm dosť hádame v týchto dňoch. Resp. skoro vôbec sa nebavíme. Mne to už nepríde ako náhoda. Čítala som tu, že viaceré to tak máte akurát cez ovu :frowning2: :frowning2:
29. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne sa to tu roztehotnieva, vsetkym drzim palceky, ale mam jednu otazocku, ak ste sa s tym niektora stretli moze vyvolavacka nastartovat ovulaciu? @lauritka dnes som 36 DC vo stvrtok som dostala injekciu a dnesny ovulacny este nie je pozitivny, ale za cely mesiac najjasnejsi, uvidime so bude zajtra.
29. dub 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa skor take lahsie stadium...ak tomu ma uz skriabe v hrdle a kycham... :angry: to si tie tehuvirusky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2012 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek