• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@bordulka nuz a hotove babo paraaada :grinning:
29. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka
@kikusik88 no zienky hadam aj graf hodim ale som tu cez fon,zajtra od rana v praci tak zas nestiham a pc sa mi nechce zapnut,kuk don stale v praci 8 hod takze ho necem ani videt
29. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 len ci by nebolo take pocernejsie, ktorych maju vela :slight_smile:))
29. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 :( skoda... ty si s @kikusik88 rovnaky dpo? aku mas teplotku?
29. dub 2012 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 to ti verim ze ta PC doma nelaka...to uz len my co? koli nam tu chodis a pekne nahod graf :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka nuz mam pocernejsiu sestru z domova tak by mi moc nevadilo :grinning:
29. dub 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 joj, dufam,ze som ta neurazila alebo nieco podobne, nemyslela som to zle :slight_smile: obdivujem ludi, ktorí si zoberu dietatko z domova, ja som nad tym tiez rozmyslala, ale neviem ci by som sa odhodlala... ale aj mne vyslo, ze nase babo bude pocernejsie :slight_smile: mam v albume :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka niee vobec si ma neurazila, ja len ze by mi to nevadilo :slight_smile: my sme sa uz s mm dohodli ze keby sa nam dlhsie babo nedarilo vezmeme si ale asi biele a mozno si vezmeme aj tak aj ked budeme mat svoje :wink: a to je moja mamina sama rozvedena a vzala si dalsie, nas je totiz 8 a ona je 9ta :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucka0611 juuuj to by chcelo rano mamatest :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 wau, to je super mamina :slight_smile: a ake velke by si si adoptovala? moja suseda nemohla otehotniet, tak si dala ziadost na adopciu, zomrela jej mamina a na druhy den jej doniesli asi tyzdnove babo... teraz bola rozhodnuta, ze este vyskusa umele a zavolali jej z adopcneho, ze ci nechcu brata ich malej, tak maju surodencov :slight_smile: dnes som videla jednu babu, ktora caka siedme babo, nema prachy, byva na druzstve... preco take mozu a ja nie? po akom dlhom cakani by ste si adoptovali?
29. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka netusim keby sme svoje nemali tak co najmensie babo by sme chceli....ale ak by sme uz svoje mali podla toho ake velke by bolo ak by bolo uz v skole tak malinke ale ak by malo len zo 3 rocky tak mozno take do 3 rokov...neviem a ani netusim po akom dlhom case by sme si vzali, to sme sa nebavili, len ze ci si vezmeme a on nevahal a ze ano jasne ! tak som rada ze sme sa zhodli. aj my sme mali problemy ,otec pil a tak mama na materskej odysla do podnajmu a zo socialnych davok zila s nami ale postupne sla do prace on zacal platit az 50€ na 6 deti vyzivne a tak sme sa pozbierali. predal sa dom a kupili sme byt a tak...
29. dub 2012 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikusik88 ale ja som cez mobil a to sa mi neda graf skopirovat, jedine ze si najdes dozadu stary a tam uvidis aj aktualne teploty
29. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 tiez si si toho zazila, a urcite mozes byt na seba hrda :slight_smile: obdivujem ta, vsetko znasas s nadhladom ako aj @lauritka a @kacena85 klobuk dole baby, padám z vás na zadok :slight_smile: mala by som napisat do Modreho z neba, nech vám Rozboril zaobstara male ruzove uzlicky :slight_smile:
29. dub 2012 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka noo vyzera to tak ze som rovnaky den ako @kikusik88 tak sa uvidi
29. dub 2012 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 pockaj, este budete aj rovnaky den rodit :slight_smile:
29. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 aha no dobre hlavne je ze si hore a aka bola dnes teplota?
29. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka no asi sme narovnako tak sa tesim len ja chcem testnut skor ako kacenka :slight_smile:
29. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka :slight_smile: aj modre mozu byt ked je to modre z neba :slight_smile: a kludne mozeme naraz rodit nam by to nevadilooo
29. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikusik88 @kacena85 a kedy mate termin? :slight_smile:
29. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka coho testovania? porod by vysiel na pol januara mslim
29. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88
@bordulka odpadnem ze rodit naraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teploty 37 a dva dni po sebe 36,9 a uz cca tri dni biely husty hlien na rozdavanie a popichava vlavo potom vpravo potom podvecer podbrusko hehe a pazrava som zase ale to ja fuuuuuuuuuuuuurt
29. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikusik88 inak keby to vyjde tak to u nas v rodine by bol akyyyyy plodny mesiac, segra rodila najstarsia 7.1.2011 a druha 9.1 2012!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :zipper_mouth:
29. dub 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacena85 pekne teplotky, ten hlien mam aj ja a teraz ma tak pobolieva ze som az nervozna z toho...ale tak v strede cele brucho....juj tak sa na piatok tesiiim len aby som neostala sklamana :pensive:
29. dub 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@amexa juuj nemám doma ani len ovulačný test nie to mamatest. Zajtra obehám lekárne a v utorok testnem - bože už teraz som zvedavá až sa bojím či tam ešte niečo bude
29. dub 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 :grinning: my by sme mali asi okolo toho 10-15.1 a mam 16.1 meniny to by bol darceeek :slight_smile:
29. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikusik88 neboj vsetko bude ok uz som predsa bocianov zajednala tak ako inak mojaaaaaaaaaaa
nebud nervna este 9 mesiacov ta to bude pobolievat hehe bosorujem bosorujem
ja som si dala velice jogurt a certve jahody ze zdrava vecera a cil tlacim vianocku s maslom akaaaa som hladna ostala heh
29. dub 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 to uz co je ty si ratas porod odpadnem z teba no idem to teda mrk aj ja lebo ja som mala inak mrchu ty si mala skor ze??
29. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 juj aj ja som dnes porusila kolacom :confused: ale stal za to so slivkami a posypkou taky kysnuty domaaaci mnamka od mamky....a tiez teraz jogurtik...zajtra konecne zeleninka tesim sa...jasne ze budu // nic ine ani neprimam tento meisac :wink:
29. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko jej budeme spolu testovať. verím že mrchaňa nepríde, a nájdeme si obidve krásne tučné //. Moje lentilky sa začínajú meniť na Bon Pari , aj mm si všimol že sa mu nejak do rúk nepracú, zdutá som asi aj za teba.No neviem neviem, ja nechcem byť sklamaná
29. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 ja som mala 2.4 myslim? nechce sa mi graf pozerat...hej chcela som vediet ze ci bude vianocne babo ci u nie...
29. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek