Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

salute
25. zář 2009

Benjino děkuji no ,ale já ho nemám ....ty myslíš ,že bych mohla třeba být??já si myslím ,že by to mohlo být anovulák... 😔 ,ale co ty budeš testíkovat??

chrobacek
25. zář 2009

salute mě to teda přijde jako anovulák....

salute
25. zář 2009

tak tak chrobáčku já si taky myslím ...kurna -šopa

chrobacek
25. zář 2009

a děláš s tím něco?? chodíš někam ? clostík atd.?

salute
25. zář 2009

Chrobáčku no měla jsem vloni jeden anovulák trval dlouho mrcha přišla až za 63 dní po vyvoláčce jinak jsem ho neměla ..brala jsem clostík tři měsíce a taky femigrald nebo jak se to píše.Tak nevím...chodím po doktorech a už jsem snad i alergická na slovo ,že jsem v pořádku-nic jiného neslyším....chodím do Artu v Budějovicích mám zasebou jedno umělko a jeden ketík...

mia1985
25. zář 2009

ahoj holky,jsem tady poprvé,měla bych na vás velkou prosbu a chtěla bych vás poprosit o radu.Včera jsem měřila BT byla 37,2 a dnes po probuzenéí opět stejná,MS mám dostat za 3 dny 28.9.Jen potřebuji vědět zda mám před MS klesat nebo se držet takhle vysoko pokud se jedná o těhu.Já už fakt nevím.Teploměr neslepávám,slyšela jsem,že to se dělat nemá...prosím poraďte mi 😕 děkuji!!!

benjina
25. zář 2009

simib: no tak nesvědí mě prsty, ale tak pro případ že by jsem se na to cítila tak je lepší ho mít v záloze. 😀

salute: no tak máš tam jenom pár teplot, tak proto jsem myslela, že se ptáš jestli můžeš být těhotná. 😉

mia: no tak o jsem v životě neslyšela, že se nemá teploměr sklepávat, to je nějaká blbost, když naměřím 37,2 a další den je nižší tak si myslím, že sama od sebe mi na tu hodnotu neklesne. 😀

mia1985
25. zář 2009

benjina...tak to jo,ale opravdu jsem to slyšela tak já už nevím jsem z toho dost zoufalá...a jsk to teda je má před MS klesat nebo stoupat???

simib
25. zář 2009

No Benji som zvedavá ako dopadneš.Keď prídete v nedelu,tak budeš už po testíku,že?Hneď by som ti zablahoželala.

salute
25. zář 2009

benjino já jsem byla na dovolené a tam jsem neměřila..počítala jsem s tím ,že už ted v tyto dny mrchu budu mít ,ale nemám ,tak proto se schválně měřím abych viděla ,kdy jí asi tak čekat 😕

simib
25. zář 2009

Mia ak má dojsť MS tak klesať.

katkaajurko
25. zář 2009

mia teplomer 100% musis sklepat pred pouzitim - inak ti odmera zle,cize dnesna teplota je uplne bezpredmetna a nehodnoverna

pri mrche teplota klesne,pri tehu neklesne..ale pokial nesklepavas teplomer-nie je sanca sa to dozvediet,lebo ortut zostane hore...ona vie sama len "rast" nevie sama klesat-preto sa aj ortutove teplomery sklepavaju

benjina
25. zář 2009

simib: no tak nevím jestli udělám ten testík v neděli, dost se bojím a už si nevěřím, že to vyjde, a budu jenom 12DPO a test má citlivost 25

mia: no tak to je těžké ti říct, protože každé tělo působí jinak i moje tělo má teplotku před mrchou někdy nižší a někdy vystoupí a i tak to dostanu a klesne až druhý den a někomu dokonce drží celou mrchu a pak až klesne je to ojedinělé a musíš měřit déle aby jsi poznala svoje tělo jak reaguje na změny. 😉

chrobacek
25. zář 2009

salute... tak to jsme na tom podobně .. já teda nemám anovuláky... ale s těmi doktory...

simib
25. zář 2009

Benji uvidíš,ako sa budeš cítiť a či bude nejaký príznak. 🙂 🙂 🙂

mia1985
25. zář 2009

simib...děkuji za odpoveď,tak je to tedy blbost,abych teploměr nesklepávala,tak musím doufat,že tedy ta teplota dnes také byla těch 37,2...a jestli ne tak to zkusím znovu ☹

salute
25. zář 2009

já se taky bojím testovat ...nějak tomu nevěřím ...na jaře chceme jít na další umělko

simib
25. zář 2009

Mia hlavne klud.Keď to aj nevyjde svet sa nerúti. 🙂 🙂 🙂

benjina
25. zář 2009

simib: pokud si ho udělám v neděli a nebude tam nic tak budu v neděli na zabití, takže nevím jestli to mám riskovat 😀

slunicko.terezka
25. zář 2009

mia: BT by měla klesnou před. Ale jak píše benji, je to u každého trochu jiné. např. mně klesla den před MS a pak v den MS vyskočila nahoru. Tak mi to nedalo a měřila jsem i po dobu MS, abych tomu nějak přišla na koub a stejně nepřišla 😀

salute
25. zář 2009

chrobáčku tak to je něco ..doufám ,že se nám brzy miminko povede..koukala jsem na tvé grafíky atd...taky jsem četla ,že jsi po neuspěšných dvouch umělkách..jejda přeji ti ,aby jsi se už hodně brzy dočkala mimíska!!!Přeji nám to všem ..a máš už nějaké dítě??já mám 18náctiletého syna...,

albao
25. zář 2009

mia: to s tym sklepavanim - ti co hovoria ze sa nema sklepavat myslia tym rano pred meranim. Pred meranim by si nemala ani ist na zachod, ani sa dvihat z postele a zjavne su niektori nazoru,z e aj sklepavanie teplomeru je namaha 🙂 Ale samozrejme teplomer sklepat musis, takze vzdy po merani ho musis strepat dole 😉 A teplotky klesaju ako pise Benji: bud pred MS, alebo az ked sa rozbehne. 🙂

mia1985
25. zář 2009

já vám...děkuji za odpověď,jen jsem tohle potřebovala vědět,možná se asi na celou teplotu vykašlu!A dnes tedy musela být teplota nižžší když mi to ukázalo zase těch 37...takže žádné naděje,protože stejná asi tedy jako včera nebyla..asi si to všechno moc beru... ☹ 😢

salute
25. zář 2009

Já tedy jsem tento měsíc zaznamenala změny ,ale ...bojím se ,že jsou to změny a né těhu...tak třeba mě nebolí a nebolela vůbec prsa,vyčistila si mi hodně plet a měla jsem víckrát ty hleníky...

simib
25. zář 2009

Benji tak uvidíš podla teploty a príznakov.Ja som si povedala,že budem testovať,ak budem mať nejaký príznak. 🙂

andzi
25. zář 2009

ahojte

Benjina: máš nádherný graf a ja to tento mesiac cítim v kostiach, že budeš tehuľka...to si kvôli mne mala problémy s manželom? Inak, ja si o tom našom dr. myslím presne to isté čo ty, dávam mu pol roka a budem to riešiť aj inak.

katrin21
25. zář 2009

benji: prepac odpovedam na tvoj prispevok na str. 506 az teraz, bola som mimo...

no...ak ste obaja zdravi, tak mozno ma ciastocne pravdu v tom, ze si cely den v tejto tewme.. totiz, ono by si mala verit tomu, ze to vyjde a basta🙂 ale viem, ze to sa lahko povie...

ved uvulku mavas, takze sa na to treba asi trochu vyprdnut... mna zase bombarduje dcera, ze kedy uzkonecne bumdeme mat babo 😀 a uplne ma dorazila, ked sa ma spytala (ma 9r) ze cu by som isla aj na "umele"... no chapete? pritom ani nevie ako presne sa spermia dostane di brucha maminy.... som jej povedala minule ze ked sa mojkaju rodicia 😉 ... a to jej stacilo.....

benjina
25. zář 2009

andzi: ano moja, jak jsi mi včera odepsala tak četl o tom Heliosu a pak mi dal co proto, že mi ten internet vyhodí.No kéž by jste měli pravdu, že bych byla těhotná.Jinak já neříkám, že je ten doktor zlý on ví co dělá, ale pokud mám všechno v pořádku tak on s tím nic nezmůže a nebude do mě ládovat hormony aby něco nezkazil a když už doktor nemá pravomoce na jiné zákroky tak přijde na řadu to centrum, ale uvidíme jak to všechno bude.

simib: no tak sama víš, že podle teplotek se to nedá poznat, běhají jak chtějí, ale uvidím jak se budu v neděli cítít, stejně tam nebude nic na tom testě, není až tak citlivý a to bude málo na testováni, ale už jenom kvůli tomu výročí.

andzi
25. zář 2009

benji, tak radšej o takých veciach nehovorme, to isté aj môj mm vraví, keď začnem hovoriť o CAR, on proste povie, sme mladí a zdraví, prečo sa stresuješ? jasné, že otehotnieme normálne. Lenže ja som hrozná stresáčka, už myslím na niečo, čo bude, keď nebude toto a čo potom? Proste zadné vrátka. Muži myslia inak ako my.

katrin21
25. zář 2009

benji: ale ved ty mas pekne teplotky, coby behali ako chceli 🙂)) aj 37,2 je u teba pokles? stale je to nááádherne vysoka teplota 🙂))