• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
jo a i když nebudu měřit... tak se mě jen tak lehko nezbavíte :grinning:
27. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
niejako klesate hrozneee :rolling_eyes:
27. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdi tak to co ty slubujem aj ja...aj ked prestanem merat aj tak tu budem obchendrovat :grinning: :grinning: :grinning:

Danuska jeeeeeej ze 16tt to uz sa aj gulatis ze??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelie noo tak niejako 16tt ale podla utz 17tt :wink:
27. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tak rychlo ide... ani sa nenazdas a budem sa ta pytat, kolko ma tvoj potomok zubov :grinning: :grinning:
a dufam ze ked sa ta to budem pytat budem uz aj ja konecne bruchatica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelie urcite budes :wink:
27. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelllieeee.... bude dvě velryby :grinning:DDDD....
27. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajda zubajda zubajda ..................chuchuchůůůů juchuchůůůů ta tu bude s námi :slight_smile:))))
27. kvě 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stale sa snazim tomu verit... :slight_smile: :slight_smile:
ale tento mesiac nesnazilkujeme.... :rolling_eyes: nemam oplodnitela teda pride az v nedelu a ovu bude asi zajtra alebo piatok, alebo mozno ho pocka do tej nedele ako minuly cyklus.. :grinning: :grinning:
lenze co, aj ked je plne vyuzita tak prd z toho :unamused:
27. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelie a kde tvoj mm pracuje?
27. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobííííčkuuuu jedeeen :grinning:.....

nellie... já už tento měsíc také nesnažílkuju :grinning:
27. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdi jeeeeeej aj ty si este tu.... ano budeme MISS BRUCHATICE DVOJMETROVE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

danuska on robi sofera na takom malom IVECU nie na velkom kamione a vacsinou jazdi len tak do nemecka a to je prec max. 3 dni a raz za cas ide do portugalska kde je aj prave teraz... :frowning2:
a uz druhy krat to vychadza cez moju ovu, ale minuly mesiac ho počkala :grinning: :grinning:
tak je zlata :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie.... ajajajajaaaaaj... ono se roste při těhu i do výšky ???... no to budeme pěkné wobludky :grinning:...
27. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdi no to teda budeme :grinning: :grinning: :grinning:

ať nam pak jdou vsichni z cesty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mne veľa dr povedalo,že marať sa nemá, že je to hluposť a nedá sa na to spoľahnúť..........
vidím u man to teda počas kojenia enmá zmysel ved ja ani cez deň nemám viac ako 36,7

zubajda ôrepáč ja tu niesom až taká sčítaná a koľko dní je dnes od vloženia?
27. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinka-fakt-doktory povedali-ze sa na to neda spolahnut :fearful: som myslela ze BT je jeden z najspolahlivejsich indikatorov ...
27. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zalezi od nazoru doktorov :wink:
jeden povie tak a iny inak :wink: podla mna sa da na nu az moc spolahnut a nikdy neklame...aspon co som si na sebe otestovala ja... :wink:
27. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mas pravdu... napriklad-ja som sa stretla s nazorom mladeho lekara-gynekologa- ze imunolog neni ozajstny lekar :rolling_eyes: :rolling_eyes: a to si napriklad absolutne nemyslim - lebo ja som mala pred par rokmi chronicke obtiaze a jediny - kto mii pomohol bol prave imunolog... takze lekari asi su tiez len "ludia s nazormi" ...

inak-ja som si possledne tri dni odmerala teplotu aj vecer - aby som vedela-aka je :grinning: :grinning: :grinning: po pohybe a celom dni a kazdy vecer je ina :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
podľa man je 90 percent žien u , ktorých to proste funguje a zvyšných 10 ma somlu :unamused:
ja mam teraz , ale aj telesnú tak strašne nízko ako nikdy predtým, neviem čo ej toto za mesiac
27. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - ja mavam vzdy pomerne dost nizku teplotu-ale tu klasicku -aj ked som lezala v nemocke a rano o siestej mi dali merat-namerala som 36,1 -- sestricky krutili hlavou :slight_smile:

luci-a vy by ste chceli druhe babo?
27. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ale 35,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ano chcem takto po sebe dve veľmi
27. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte sojky
flamenga ovu este len pride no nie?
z BT sa da mnoho vycitat, u mna maju grafy skoro rovnaky vyvoj. doki mi na to meranie povedal, ze je to sice pekne a chvalyhodne, no dolezite je to co je na ultrazvuku :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. stalo sa vam niekedy, ze ste mali takmer vsetky priznaky pred ovu (hlien, bolest vajecnikov, makky krcok), ale BT nie? ta mi vystupila az o tyzden neskor, ale vtedy tie ostatne priznaky uz vobec neboli. co mam vtedy povazovat za smerodatne?
27. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... :wink:

tak toto akoze fakt naserie http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :grinning: :grinning: :grinning:

sarai take daco sa mi este nestalo.. :sweat_smile: zeby BT vystupila az o tyzden neskôr..niektore baby mavaju pomalsie vylucovanie progesteronu a tym padom teplota vystupi az neskôr...ale zeby az po tyzdni..no to veru
netusim :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rako zienky... nellie tak to je riadny vzostup :wink:
28. kvě 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Ten Femigard robí zázraky: http://www.fertilityfriend.com/home/257cdc :slight_smile:
28. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie, priznaj sa ty si vcera zurovala! :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay ale kdezeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lenze co z toho ked je drahy od pondelka do nedele v portugalsku :grinning: :grinning: :grinning:
a taka ukazkova ovu :grinning: :grinning: :grinning:

Femigard je super :wink:
28. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze toto nie je ziadny 16-ty snazilkovsky cyklus uz aj to mazem z grafu... :grinning: :grinning: :grinning:
teraz je pauzička :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek