• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@dadenka111 no možno ešte neskôr ukáže aj tehu testík, neviem ti poradiť prečo je ovu pozitivny, a neboli ste nakoniec na to IUI?
1. kvě 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko a mna zasa brucho boli stale a teraz obcas citim aj take bolesti na mrsinu :unamused:
1. kvě 2012 v 16:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn to by si musela mať zaplatené na FF
1. kvě 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dnes tak bolo horuco, a už idu mraky, u vás po slovensku ešte nie je niekde burka? :grinning:
1. kvě 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka aha, ja som videla ze @piefunko ma a neodpocitava jej dni, tak som myslela ze nema VIP
1. kvě 2012 v 16:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka nakoniec sme neboli. 4.IUI nam zrusili, ze nestimulujem. ak sme sa snazili doma neskor. uvidiiime :sunglasses: :wink:
1. kvě 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek moze, nemusi, je to individualne aj cyklus od cyklu u ten istej zeny... je vsak dolezite sledovat, kde pricadza k rozdielu predovulacnych a poovulacnych teplot...
1. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn nalavo v SHARING si musis zakliknut "Publish Special, Custom Signs, mood and energy data" ale ukazuje mi to len tie zakladne, cize dufik mam ako Progesteron a ine lieky comam znajim ako other meds :wink:
1. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ja to vidim dnes na 14 dpo u teba.a ak si nerobila dnes test a teda nie je to tehu, tak podla mrcha dojde do dvoch dni.
@dadenka111 no pekne silny testik. skus rano ;) uz by nieco mohlo vykuknut aj na tehu teste.
1. kvě 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dakujem, testit budem zajtra aby sa nepovedalo :wink:
1. kvě 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko to vydrzis ?? :grinning:
1. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2012 v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn
@piefunko dufam, ze zajtra tu hodite pozitivne testy rano :wink:
1. kvě 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka v Kosiciach slnecno a horuco :slight_smile:
1. kvě 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no to dufame aj my - ale uvidime aka bude realita :grinning:
1. kvě 2012 v 16:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amexa mozem skusit, multivitamin dava bez problemov, preco by nemohol aj macu. Ktoru si kupila ty?
1. kvě 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadenka111 nooo tak rano cakam // ale na tehu testiku :slight_smile:
1. kvě 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby moje, tak ja začínam nový cyklus. mrcdha došla. ale nevzdávam sa. držím palce.
1. kvě 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindana no ved skus...ved preco nie :slight_smile: ja som kupila prvu ktoru som videla :slight_smile: a tablekty aby som ho nenutila pit nieco hnusne :slight_smile:
1. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Děkuji moc za radu :wink: . Snad příště budu chytřejší :slight_smile:
1. kvě 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no ako?nohy opalene??my sme ako prasiatka,ruky,dekolt fuuu ciiiipe
Drahy ma pozval na veceru do restiky a miesany drink no a chudni ;)))
1. kvě 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 heh trosku nas chytilo no mm blo von teplo lebo nepocuvol a namiesto slapiek obul botasky.. :angry: tak ma tahal po hodine a pol domov. no potom aj tak zaslo slnko...no parada na veceru aj dietu by som porusila :grinning:
1. kvě 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 kraaasne je fnuk a ked si predstavim zajtra do prace a do 21 poraza maaa
1. kvě 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja si myslim , ze snad do 2 dni ti pride ovulka :wink:
1. kvě 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá. myslíte, že by som už mohla skúsiť testnúť, že to nieje este skoro? dakujem za rady :wink: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lenkahh/grafy?c=-8588678572854775808 strašne som zvedavá, ale zároven sa bojím že budem sklamaná :sweat_smile:
1. kvě 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka no vydrzim, lebo berem do uvahy ze ovu mohla byt este neskor a to by som bola len 9dpo cize obavam ze aj zajtra bude na teste este bielo :grinning:
@ejvn graf si zvladla, dufam ze zajtra tak zmaknes aj tesitk na // :wink:
1. kvě 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak sa ozyvam na 11 DC, do ovulky este cas takych 5 dni, ale ideme uz pomaly snazilkovat :grinning:
Tento cyklus zatial divny tvar grafu....

http://www.fertilityfriend.com/home/3bbdcc
1. kvě 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh Já už bych testovala :grinning:
1. kvě 2012 v 19:39  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@panisnazilka ked ja mám strach :grinning: ostatné cykly som testovala o 106 a teraz, ked som po clostile, mám strach, že to nevyšlo :sweat_smile: vedela by si mi prosím ta povedať odkedy mám počitať DPO. myslíš, že 23-ho je uz 1DPO??? dakujeeeem :wink:
1. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @lauritka no ja to tak ruzovo na zajtra nevidim s tym testom - skor na cerveno :unamused: lezim v posteli, lebo tie bolesti sa nejak stupnuju, boli ma dole v podbrusku a taha sa to na pravu stranu a tiez krize... a toto uz asi tehu nebude. skor to vyzera tak, ze ani nestihnem testnut :unamused:
@piefunko zatial to predpoveda tomu, ze to ostava na tebe zajtra, kedy ta tu mozem cakat??? drzim ti palce a budem na teba mysliet!!!!!!!!! vela stastia!!!!!!!!!!!!!!!
1. kvě 2012 v 19:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek