• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@kacena85 veru aj mna stale pobolieva..hadam je to dobre no co uz ine ako dufat mi ostava...no ved aj my sme za par hodin dakedy aj minut okej...hadam aspon o stupnik hore pojdem
1. kvě 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg jasne ak bol vcera tak je to v pohode, netrap sa tym...hadam to uz dobre dopadne
1. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 tak ja ani nedufam ze by z toho mohlo nieco byt pri tych cudesnych krvacaniach ale ked uz si tu ovu sledujem tak preco je nevyuzit, ved mozno aj motyka vystreli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikusik88 ok tak ja idem,rano sa hlaasim dobruu
1. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg ale no taaaak preco by si nemala verit? jasne ze zazraky sa deju...no najviac by bolo super keby to krvacanie slo do kelu aj s Aprilom :wink:
1. kvě 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 Moja myslis ze mam davat obklad alebo nie ked som krvacala???
@kacena85 ja tiez mojko...dobru
@kikusik88 Ani nevrav, z aprilu som uplne nestastna, mala som termin 23.4 uz by som mala moje babatenko pri mne... dufam ze s tym terminom odide aj vsetko zle :unamused: a budem konecne ok :unamused:
1. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg ked to bolo len take ze to nemas klasicku mrchu tak kludne daj
1. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg och moja t mi je luto...veru uz by ste boli domka. ale neboj presne ako vravis s tym datumom odide vsetko zle a bude dalsie babenko
1. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mia117 no to by bolo na mňa neobvykle neskôr... ja som deteraz mala buď ovu max16DC alebo potom uz vobec... takže sa uvidí čo a ako... ale ak príde, budem len rada, samozrejme :wink:
2. kvě 2012 v 00:24  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne ranko zienky, toto sa moze stat len mne, skoda ze to bol posledny test, zajtra teda znova :grinning:
aj po 5tich minutach t vyzera takto: :angry:
este grafik, zase som hore :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
@lauritka @ejvn @lucka0611 @kemonka
2. kvě 2012 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@piefunko no to mas za tu nedockavost :grinning:
:sweat_smile:
2. kvě 2012 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekné ránko všetkým...

dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e

dnes bude opäť horúúúco :slight_smile:
2. kvě 2012 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko no teeeda to cooooo :grinning: aky to je test?
2. kvě 2012 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 kolko bude u vas? tiez tak tesne pod 30? dnes sa budem dopoludnia nachadzat v ZA, tak reku, ci aj tam budem skapinat teplom :sweat_smile:

graf nedam, nemerala som dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babulky aj ostatne - vam co robia nohy v tych teplach? ja som v pondelok dosla z prace KO, myslela som, ze nohy urve v clenku, nastastie este neopuchali, ale nema to od toho daleko... cez vikend to bolo v pohode, moc som vonku nebola a v byte sme este mali relativne chladno, nechcelo to teplo akosi prudit dnu, tak ma to dobehlo v pondelok :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera v pohode, tiez som bola doma, von som vysla az podvecer, ked sa to ukludnilo...
ked vam opuchaju nohy alebo este len zacnu boliet, citite v nich napatie, co robievate?
2. kvě 2012 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
krásne ránko vám prajem ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0
2. kvě 2012 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 ahoj moja, dnes som chcela testovať, ale som klesla tak sa testovanie nekonááááá :frowning2: , pozerám, že aj ty si poklesla, dúfam, že stúpneme ešte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2012 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko dievčatá.....tak ja somdnes pekne poskočila.....jupíííí.....zachvílu dám utroš,len musím čakať na veľkú :sweat_smile: :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
2. kvě 2012 v 07:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 hej hej..aj tu je teplo...má byť od 27-32 stupnov
2. kvě 2012 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, je to normalne.. graf krasny a test biely :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/3a520e
2. kvě 2012 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 jaaaj a ja reku sa schladim trosku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2012 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko čo to :astonished: :astonished: taký čudný test som ešte nevidela :confused: :confused:
@riana12 mojka ja si zvyknem od spodu,teda chodidlá vystirekať so studenou sprchou,tymi tryskami a potom si natriem chladivým gelom a vyložím hore a vždy sa mi to uvolní :slight_smile: :slight_smile: ja tiež zvyknem mávať bolavé nohy,hlavne keď je horúco a ja behám v štekličkách :slight_smile:
2. kvě 2012 v 07:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@melisaaa grafík pekný,podľa mňa ešte stúpneš :wink: :wink:
2. kvě 2012 v 07:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak som sa vybrala smerom dole http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2.
2. kvě 2012 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicussa21 aaaale...ešte ti môže výjsť pozitívny testík :wink: vyzerá to veľmi dobre :slight_smile:
2. kvě 2012 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva ach jo :frowning2: :frowning2: myslíš že bude mrcha....citiš niečo :confounded:
2. kvě 2012 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no ja neviem, mam sice do mrchy este minimalne 5 dni, ale aspon duch by tam uz asi bol, nie?
2. kvě 2012 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe dúfam moja, že máš pravdu, držím ti palčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2012 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicussa21 nie nemusí tam byť ani duch....každá žena to má inak....tebe môže výjsť duch až v čase mrchy a až potom ti budú silnieť paličky..... :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2012 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek