• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@ejvn @elebe @januliatko1985 no je to klasicky pepino 10tkovy, mala som tri a zrovna dnes ten posledny bol takyto shit :angry: no nic, uvidime neskor, skusim zohnat mamatest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ste sa presne trafili, podla mna to moze uz len vyjst :sunglasses:
2. kvě 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak ja uz neviem co mam robit, znova cakat alebo uz zajst k dr
2. kvě 2012 v 08:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie praveze som ho tam len tak omocila na par sekund a polozila acumela na neho jak blba :grinning: hentak to ostalo aj ked som isla iuz prec tak mozno do vecera sa tam neco vyrysuje :grinning: mamatest skusim zohnat dneska, ale neni skoro na to aby som cez den testila? boze ja som fakt nejaka zacarovana :grinning:
2. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 jasne daj. :slight_smile:
@mattuliatko30 ano uz dvakrat, myslim ze som to aj znacila ale bohuzial negativne
2. kvě 2012 v 08:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika paradna dialnica, ale vies o tom ze dialnica musi byt dvojprudova a vyzera takto? // :wink: :wink: :wink:
2. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko no vweru to bude najistejšie :slight_smile: nechápem prečo sa tak ťažko zháňa mamatest,aj u nás musím prebehnúť štyri lekárne a ajtak nemajú :angry: :angry: :angry: tak čo to neobjednaju,keď to ženy pýtajú :angry: :angry:
2. kvě 2012 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko skoro ?? ved nie si 8 dpo ? :grinning: to uz ti musi ukazat citlivy test aj cez den
@elebe dakujeem,no piatok bude 10 dpo ale ja chcem najskor utorok- stredu,uz som sa poucila
2. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechem zakriknut, ale dialnice byvaju casto v tehu grafoch.. :dizzy_face: :wink:
2. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no uvidíme,už by veru mohlo....sestra ma furt naháňa,že nechce sama kočíkať,bosorka jedna :angry: :grinning: ako keby to bolo také jednoduché :angry: :sweat_smile:
2. kvě 2012 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko mozno si polozila na mokre miesto ?
2. kvě 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 mi hovor skoro ma piclo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lucka0611 neviem, asi som bosorka ozaj alebo co :slight_smile: ale bol asi pokazeny alebo ja neviem.... :confused: skoda ze ti to nevyslo :cry: ale za chvilu je tu majova ovulka a ta musi byt uspesna! :dizzy_face:
@elebe zlatino krasa az do nebies :dizzy_face:
2. kvě 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 tak tak....človeka síce svrbia ruky,ale tak čo už,treba vydržať....tento mesiac je náš :wink: teda dúfam :sweat_smile:
2. kvě 2012 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 juuuj tak vam to prajem,ja necitim ziadne priznaky,sem tam podbrusko a hlien,juj to cakanie

@melisaaa dakujeeem budem ich potrebovat a hadam v nedelu ms nedoojde
2. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no neverím...ale tak aspoň nech sa predĺži cyklus..ako najldhší od ovu môže byť? 16 dní?
2. kvě 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ďakujem mojka....zajtra ešte určite stúpnem,lebo dnes som nasadila utroš :grinning: dúfam že mi neprehodí ovulku :confused:
2. kvě 2012 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 @kikusik88 ta tehu palicka tam zjavne nechce byt a trepe sa do prec, ale sak ja ju tam raz donutim ostat :grinning: kocky ale vy uz zachvilku testiteeeee dufam ze vam vyjdu krasne // ne jak mne tieto haluze :grinning:
2. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn tak to nechápem..možno ukáže neskôr....lebo teplotky sú kráásne
2. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe mi hovor,,, mne suseda stale hovori ze nech sa poponahlame aby sa jej mala mala s kym hrat :slight_smile:
2. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no aj keby, tak si ju prehodis naspat, ved vieme kedy bola :wink: juuuj no tesim sa na tvoje testiky :dizzy_face:
2. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie nie, na skrinku som to polozila a bola na 100% sucha :grinning: a sak to je jedno, je vadny, spravim druhy, horsie je ze ak nebude tehu a nepride mrska co potom?dufik som uz brala, doki o tom ale nevie cize neviem co mam robit :confused: a to uz som mohla dnes brat prvy clostil :angry:
2. kvě 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka noooo podla najneskorsej moznej ovulky 10dpo :grinning:
2. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja mozno aj tam raz dospejem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: v robote sediet cely den pri pc, este co bude v lete v horucavach :unamused:
2. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no keby to bolo také jednoduché,tak už mám doma ročné dieťatko :grinning: ale tento mesiac som si naplánovala ovulku a vyšla tak ako som chcela,tak si teda plánujem aj tehu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@piefunko však hej,uvidím a keby tak si ju fakt prehodím a hotovo....lebo určite bola na ten 16DC :grinning: inak jedna známa mala tiež takéto flaky ako ty a bola tehu....takže držím palec :grinning: :grinning:
2. kvě 2012 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejvn este pockaj zo par dni ako sa to vyvrbi
2. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja si pytam mamatest a lekarnicka, jasne mame paci sa, a vylozila mi tam asi 10 testov vsetkych znaciek :grinning: a je ze ale ja si prosim MAMAtest, a ona ze no moja to vsety vam povedia ci ste mama :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kukucg s aprilom sa celkom iste odplavilo vsetko zle a negativne a uz ta caka len to dobre :slight_smile: mame tu jar, cochvila leto, kopec slnka a s nim aj lepsiu naladu. verim, ze sa coskoro dockas! :slight_smile:
2. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ale však nakrémovať nožičky si môžeš aj v robote :grinning: mi nehovor,ja mám vlastný biznis,ale je to makačka a ja strašne veľa behám na aute a mám ho celé čierne,aj zvnútra....takže 800stupňov :angry: :angry:
2. kvě 2012 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no to si mi mala co povedat, asi idem rychlo niekam nieco 10tkove kupit na posledne zbytky ranneho mocu :grinning: :grinning:
2. kvě 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek