• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lauritka Prosim tža, ak adlha by mala byt LF? Minule dva cykli som mala 14 dni a tento len 13 dni. Moze sa skratit? A prosim ta este jedna otazka. Pravdepodoben mi pracuje len pravy vajecnik. Lavy vyzera, ze je KO. Nahradi ho pravy dostatocne? Mozem mat castejsie anovulacne cykli? Dik
3. kvě 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicussa21 urcite;) mas pekneho hadika... kedy testujes ? :sweat_smile:
3. kvě 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi asi ta sklamem, ten hormon vobec nepoznam.. pocujem o nom prvykrat :confused: ale zase si myslim, ze pokial by vajecniky zlyhavali, prejavilo by sa to anovulaciou nie ??
a zase by trebalo urobit odber podla mna viackrat.. nemusi byt kazdy cyklus hladina rovnaka..
3. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva nemala by sa, ta je viac menej konstatna. plus minus 1-2 dni
3. kvě 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva nemusis mat anovulaky. to nie je pravidlo, aby sa striedali kazdy cyklus
3. kvě 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi tak ako sa dari buducej mamicke???? pribudli nejake dalsie príznaky??? ja staaaale cakam: http://www.fertilityfriend.com/home/ejvn
3. kvě 2012 v 15:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn ahoj :slight_smile: ako kuk tak kuk na tvoj graf ,nechce sa mi verit ,ze nie si tehulka...vcera si si robila test? a nemohla si mat neskor ovulaciu?
no a ja tak pomaly,len v zaciatkoch..ani si neuvedomujem ,ze som v tom :sweat_smile: priznaky skoro ziadne, len mam o nieco vässie prsia...a som viac unavenejsia..a plny nos ...
3. kvě 2012 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda ale aj ja som špinila na 10 DPO a som si myslela že sa my mrcha rozbieha a nebola to mrcha a na 11 DPO bol pozitívny tehu test
3. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nesklamala si ma :slight_smile: vsak sa ucime cely zivot :wink: len ide o to,ze tento hormon produkuju vajecniky a su indikatorom funkcnosti vajecniku...pri vysokej hladine sa casto diagnostikuju PCO a pri nizkej hladine nedostatocne dozrievaju vajicka a ako spravne pises,by malo dochadzat castejsie k anovulacnym cyklom...a vraj jeho hladina je rovnaka v celom cykle..podla tychto vysledkov som vlastne predmenopauzalnou stadiu.. a tehotna....musim sa na to spytat doktorky ,lebo sestricka v centre mi nechcela nic blizsie povedat...teraz neviem,ci sa mam tesit alebo plakat...nerozumiem to ... :frowning2: :unamused:
3. kvě 2012 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no test som robila vcera a nic ani len duch. tento cyklus ani nemam vobec sajnu kedy bola ovulka, takze naozaj netusim
3. kvě 2012 v 16:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no hlavne ze si tehu.. aj ked sa nieco potvrdi, horsie je keby to zacalo, este pred detickami.
3. kvě 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ano...tak bol ozaj najvyssi cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2012 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn
@ejvn a ake dlhe cykly mavas?
3. kvě 2012 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ok ok tak dufam,ze ta hnusoba nedojde,ja som kludna tak do konca leta ;) pak uz budem zlaaaa
3. kvě 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj. chcela by som sa ta opytat ked mi pekne silnie kazdym dnom ovu test moze sa stat ze jeden den zoslabne a potom zase zosilnie? ci uz teraz bude len do uvu silnejsi a silnejsi? aby som vedela ci sa moja ovu uz blizi alebo este mozem ocakavat ze test zoslabne. :sweat_smile:
inak tu je moj graf a som z neho vytesena po tom minulom cykle ked mi to lietalo hore dole :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3bc5a7

a este foto dnesneho ovu testu.
3. kvě 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 ano, vobec nemusi kontinualne silniet. ta LH je tam stale, niekedy moze byt slabsi a silenjsi, len treba testovat a cakat na silny ;)
ale dnesny vyzera, zeby mohol byt zajtra uz aj pozitiv. :wink:
3. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkushka no to ja neviem ako to to je je to po anglicky :frowning2:
3. kvě 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniska2 na pravej strane maš okienka zadaš datum tam kde je ovulation aj zaklikneš ovulation a ti vyrata presne kolko si tehu
3. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslis? lebo zatial ziadne pichanie vajecnikov. ale vsak uvidim. :dizzy_face: ja si na ten silny kludne pockam :grinning:
3. kvě 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no mavala som vzdy pravidelnu, ale min. roku som prekonala zapal obliciek a potom sa moje cykly predlzovali aj na 60-70 dnove a riesili sme to vyvolavackou. odkedy beriem sarapis ovulka vzdy krasne a potom nasadim aj duphaston a mrcha do 3 dni nabehla vzdy. a teraz som uz 7 dni po dobrati dufiku a zatial nic. tak cakam :unamused:
3. kvě 2012 v 17:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 nemusi mat stale pichanie :slight_smile:
3. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no akoby som si to privolala uz ho pekne zacinam citit :dizzy_face: :grinning: :grinning:
3. kvě 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 no uz mam mamatestyyyy stali 3,8 a tie plastove u nas skoro 5€ :angry: ale nevadiii rano testujem, boze tak ma dnes pobolieva podbrusko, nie uz ako na mrchu ale picha a kole ako keby som tam mala nozik obcas....juj
3. kvě 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lienkapp jasne ze urobim boze baby ja tak verim ze to vyslo...mam akysi dobry vnutorny pocit...len aby ma nesklamal
3. kvě 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ejvn ak to nebude tehu,tak je to hormonalna nerovnovaha...alebo...ako som ti pisala, ze ovula bola neskor...
3. kvě 2012 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 držkám palce zajtra :wink:
3. kvě 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka :frowning2: mam ale taky strach ze az...zaroven s tym dobrym pocitom
3. kvě 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 super mamatest je naaaaaaj,aj ja behnem do lekarne,ale u nas ich skoro nikde nemaju,mojka tak ti drzim palceky,uz vidiiim od polnoci sa budem prehadzovat juj aj kvoli teplote,neboj dobre to dopadne a hotovooo
3. kvě 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 drzim palce..
3,80 ??? nesranduj.. tu uz fakt nevedia co pytat od ludi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 moja drzim palceky na testovanie..
3. kvě 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek