• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kacena85 júúúj to by bola paráda keby nám to vyšlo a konečne by sme merali posledný krát :grinning: :grinning: dúfam že na bud.týždeň bude pekné počasie,aby k nám aj trafili :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe tak vieš, niečo ma musí schladiť, ked si myslím, že už by to malo byt v pohode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andyb25
@mia117 presne tak babule ved je tu jar pomaly leto tak to predsa vyyyyjde
4. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe :frowning2: ja viem, ale teraz na to nemysli, ako dlho sa snazite? urcite to dobredopadne :slight_smile:
@elebe Děkuji ti. Nó,tak to já právě nevím :frowning2:. Neboť jak se mi posunula ovulka na dřív,tak spíš čekám mršku také dřív.Poslední dva cykly jsem měla 27DC a ty před tím 25,či 25Dc. Takže v průměru čekám jí teď čekám tak o víkendu(sobota,neděle). Včera jsem si dělala test a ani ťuk,tak spíš to zase neklaplo :frowning2:
@andyb25 zlatá :grinning: :grinning: je nás tu veľa adeptiek....kikusik začala a teraz pôjdeme jedna za druhou a bude sa tu kráááásne zelenať :sunglasses: :sunglasses:
4. kvě 2012 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacena85 tak tak musi musi :wink:
4. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe uz som pozerala zatial hlasia take vselijake aaaale neboj bociany to zvladnu, ja ich ocakavam utorok ved vtedy som aj doma, joooj hrmi hehe havkac usiel pod postel a stekaa vrciiii no moje nervy ked ja odidem o 11 do prace tak sa tu zjasi malinky moj
4. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 praveže som testovala mamatestom :unamused:
4. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @cristi @lauritka tak ovu mi prehodilo az na 30DC - je to mozne???? dnes uz nespinim. a mimochodom test opat bieeeely!!!!
4. kvě 2012 v 07:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 však toto....človek čaká že v poho a potom hovno hovno...aj ja som už tak pár krát padla na hubu :angry: :frowning2:
@mia117 no zatiaľ nemyslím,ešte mám čas :grinning: no snažíme sa 15mesiacov,tak už by sa naozaj mohlo čosi podariť :frowning2:
@hopisek a cítiš sa na mrchu,máš nejaké príznaky?? niektorým babám výjde pozitívny testík až v čase očakávanej mrchy,alebo až keď mešká....takže v poho...len aky mrcha neprišla
@kacena85 no ja ich čakám neskúr,až okolo víkendu,alebo až ten ďalší týždeň.....no moje baby sú v poho,drichmú....vôbec ich netrápi hrmenie :grinning:
4. kvě 2012 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh aaaaaaaaaale do prcic kolky den po si?
4. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 dnes 12 DPO, takže už ani nepočítam, žeby sa niečo zmenilo :confounded:
4. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to nevadi oni vedia kedy maju dojst, ja mam 8.volno a potom od 12 celyyych 9 dni tak to sa budem vylihovat ak vyjdu kolajnicky cooo??heh drahy ze urobime hento a potom toto noooo prd makovy moj pekny :zipper_mouth: :dizzy_face:
4. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh ale nezufaj, hlavu hore este je mozne ze sa ti ovu posunula a vyjde neskor, pokial nie je mrcha je nadej nezabudni
4. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to ano, podari sa :slight_smile:
4. kvě 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekné ráno....akosi sa mračí....
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e , brucho ma bolí...ako na mrchu
4. kvě 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 vauuu,ty si ako vysoko? drzim palce, aby si tam uz aj ostala! :wink:
4. kvě 2012 v 07:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek aj ja to mám teraz posunuté kukni http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e tiež ovu strašne skoro :unamused:
4. kvě 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Jenže já mám pocit na mrchu už asi přes týden :frowning2:.A tenhle cyklus mě ani nebolí prsa jako vždy. A už dobu se mi motá často hlava a občas je mi i špatně. Včera mě bolely strašně záda jak při mrše a dnes nic. Jen to motání a nevolnost.A co se divím,tak mi není taková zima.Spíš občas mívám návaly horka :frowning2:.
4. kvě 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 neviem, je mi už zo všetkého nanič. ja som bola tento mesiac prvý raz na clostile. narastli mi 3 domin.foliky, z toho jeden praskol a bola ovu a 2 sa zmenili na folik.cysty. doktor vravel, že ak sa zadarilo a zostanem tehu, tak sa mi tie cysty vstrebú, ak nie, tak odídu z ms. akurát som prisla od doktora. cysta sa mi nezmenšila, musím byť v maximálnom kludovom režime, aby nepraskla, lebo inač laparoskopia a to by nebolo dobre, ak by som bola tehu. este podotkol, že tehotným sa vie urobiť taká cysta. už mi je v podstate jedno či budem alebo nebudem tehu, len nech nepraskne a nepôjdem na laparoskopiu. jednu som už mala pred rokom a pol. tiež mi praskla cysta :frowning2: je mi z toho nanič :cry:
4. kvě 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirellka no z tohoto nič nevyčítame....musíš čakať na zajtrajšiu teplotu....a necítiš ovu??alebo hlien,krčok :confused:
4. kvě 2012 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ta příroda si snáma pěkna zahrává :frowning2:. Proč je to vše tak složité :confounded: ?!
4. kvě 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 este som zabudla, že ma chcel dať do nemocnice, lebo tam by som už musela byť v klude. musím len ležať :frowning2:
4. kvě 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek netuším...mne sa to stále posúva....od 14dňa...už teraz až po 8mi..o chvíľu budú plodné asi cez mrchu :wink:
4. kvě 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no ak výjde kolajničky....tak ťa drahý určite nič nenechá robiť a budeš vegetiť :sunglasses: :sunglasses:
@mia117 ďakujem si zlatá....priateľ by sa zbláznil od radosti :slight_smile:
@hopisek no to môžu byť tehu príznaky :wink: takže ti nič iné neostáva len čakať ako sa vyvinú teploty v najbližších dňoch :slight_smile:
4. kvě 2012 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn dík...ale zajtra bude riadny pokles..a v nedeľu mrcha...tak to býva vždy :slight_smile:
4. kvě 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to verim a drzim palce :slight_smile:
4. kvě 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros no podla teplot ja mam este pred ovu. ale dnes som klesla, poobede testnem a uvidim. :slight_smile:
4. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek