• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@bobocka tam kde aj V :grinning: my to takto kricime od MS, v tom dave sa to nejak stracalo :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ahoj, úplne som prehliadla, že ti vyšiel testíííííík. teším sa s tebou a blahoželááááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkahh dakujem,snazila som sa oznacit vsetky babule,ale v tom strese ;) tak verim,ze bude silnieeet
4. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 ahooj:slight_smile: inak aj moja dcerka teplotkuje s vysokými horučkami... dnes sme dostali druhé antibiotiká... tak uvidíme..prajem skoré uzdravenie Tvojej dcérke a aj mojej samozrejme:slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 @kikusik88 babyyy ja z vas zinfarktujeem!! kraaaaaasa tichucko gratulujem a zelam aby ciarocky silneli :slight_smile: vsetko dobre..
4. kvě 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 jej to bolo zlaté :grinning: čiže on ešte o tom nevedel, že si robila test až teraz v správe si mu písala? :grinning:
4. kvě 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka hej hej ju navnadila kikusik a testila na tajnasa :grinning:
4. kvě 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janusa_ joj aj ja potichu tesiiim,ale uverim ked bude silniet a dr potvrdi
4. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 urcite bude silniet verim tomu :slight_smile:
4. kvě 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka xixi on bol rano uz v praci,nechcela som e kikusik ma navnadila presne

@piefunko ty bonzaaacka ;)
4. kvě 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janusa_ si zlataaa,dufam,uz som poslala draheho testy kupit tak mam v zasobe ;)
4. kvě 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 heeh tak sa teda určite potešil :stuck_out_tongue_closed_eyes: celý deň sa teším, že ste tehulky, tak "máj je váš" :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko a s tebou čo dievča? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa cítiš? Kedy testuješ? :wink:
4. kvě 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj ako sa ti dari?
4. kvě 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja sa tesim z kazdej novej tehulky :slight_smile: aspon nebudem tehulkovat sama..
4. kvě 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 musela soooooom lebo aj mna ste navnadili ale nemam testy v robote a necem testit cez den :sweat_smile:
@kemonka joj zlatik ani sa nepytaj :rolling_eyes: moj graf si ide svoje.... aj ovulku som si radsej sama vyznacila nech neskulim na tie dpo stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
testnem asi zajtra, ms nikde, len vcera po sexiku take jemnulilinko ruzovkaste nieco... hlienik?vytok?stavicka? :confused: :grinning: neviem ako to nazvat :grinning: :grinning: :grinning:
a ty kde mas grafik?
4. kvě 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka a citim sa uuuuplne normalne, ziadne priznaky, vravim brucho ploche, kozy teeez :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka istoooo hej este som zvedava na zivo,joj moj zlatyuu hotovy bol do mobilu,ledva sa vykoktal,tak duuuufam,ale verim tomu a uz budem najblizsie s nim testovat
4. kvě 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko
@janusa_
u mna ešte nuda, čakám ešte či bude nejaká ovulka :confounded:
4. kvě 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka robis aj graf dalej?:ukaaz:slight_smile:
4. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka chcemee grafiiiik :wink:
4. kvě 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No babule bola som na wcku a hnedy vytok,stres panika poraziiii ma ak ta ms dojde
4. kvě 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja som si vzdy predstavovala ze ako to nikomu nepoviem a ako to utajim a potom k narodeninam/meninam/vyrociu/proste niecomu mu darujem skatulku a v nej test..... zabudniiiiiiii :D zakazdym som u neho a placem na rameni :grinning: :grinning: :grinning: a uz aj sam vie kedy asi mam mat mrsku, uz to nie je take ízy :grinning:
4. kvě 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wolawka ach jaj, druhe antibiotika? co vam prve nezabrali? ste ich cele vybrali?
my berieme augmentin, vraj mame "krasnu" anginu... teploty cez 39 a zvraciame... z horucky... vycerpana som teda riadne... uz dlho ste chori?
@kacena85 nienienie nepanikar, dobre bude, ymslime na teba vsetky, drzim palceky :zipper_mouth: :zipper_mouth:
@kacena85 niiieeeee, ziadna panika, je to normalne, pokial nekrvacas jasnou krvou, je to normalneeee, neklesaj na duchu a ver, ze je to o.k. spinenie v case mrche je uplne normalne.... myslim na teba
4. kvě 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 neboj moja, spinenie je normalne, dobre to dopadne. :slight_smile:
4. kvě 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08
@mia117 dakujem baby ale ostala som ako obarenaaa
4. kvě 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek