• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@yasmin0001 jasne ze supnes :slight_smile: drzim ti palce :slight_smile:
6. kvě 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek mrcha príde zajtra, alebo pozajtra najneskôr, ja to už tiež chcem riešiť s gyndošom, viac ako rok, už stačilo :frowning2: vy ako dlho snažilkujete?
6. kvě 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka ani nie,polku dna nic na intimke,potom len ked sa utrem,ale zajtra behnem k dr
6. kvě 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek dakujem. klesat moze ale aj stupne zas, neboj. kukni si na nete toto. http://merenibt.xf.cz/priklady.html
6. kvě 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa my už přes také. A zatím se nic nedělo.Jen občas dělala vnitřní ultrazvuk(ale né kvůli tomu,že se snažíme)1.kvůli bolestem břicha a 2.při půl roční prohlídce.Pak mi řekla sestra ať do květnové Ms měřím,a potom půjdu na tu půlroční a zrovna i na různé vyšetření co se týče tihi marného snažení.
6. kvě 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dievčence.....taj ja dnes zase vyskočila jupííííí :grinning: :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
@kacena85 mala si pravdu :grinning: no a ten tvoj testík....že krááááásny nedeľný :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2012 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek tak dúfam, že sa čoskoro budeme tešiť s mimi :slight_smile:
6. kvě 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 sme rovnako 7DPO :grinning: :grinning: jéééj...budeme spolu testovať :sweat_smile: :sweat_smile:
@hopisek moja aj sa cítiš na mrchu?? :confused:
6. kvě 2012 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe krásne, prajem ti aby bol víťazný :slight_smile:
6. kvě 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 Děkuji,ale nějak cítím,že prostě nemáme to štěstí :frowning2: . Poslední dobou se to nějak s...
6. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ďakujem si zlatá :grinning: :grinning: ja som včera našla štvorlístok a aj päťlistok a večer som sa chválila drahému a on že a ja som videl bociana :grinning: :grinning: :grinning: to bude asi ten čo ho poslala
@kacena85 :grinning: :grinning:
6. kvě 2012 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe budeme :slight_smile: super grafik :slight_smile:
6. kvě 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 aj ten tvoj....už len aby sme si teda aj spolu našli dve // :grinning: :grinning:
6. kvě 2012 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek moja nebud smutna, ved nadej umiera posledna...... vsetko je mozne :slight_smile: usmej sa a pod dalej do toho s nami. :slight_smile:
6. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No právě že nic. Už dnes ani ťuk. Dobu před tím mě bolí jak PMS,motá hlava,občas je mi blbě,prsa nebolí. A dnes nic. Jinak před Ms mám takové zvlaětní pnutí v bradavkách,kápne mi občas z prsu takové jako mléko,je mi zima a hlavně bolí tělo od pupku dolů(hlavně stehna,záda). A dnes si připadám jak rybička :grinning:
6. kvě 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe :slight_smile: to ano, dufam ze nam to dobre dopadne, vsetkym :slight_smile: beries aj nejake lieky, mne dala dr. duphaston a beriem aj kyselinu listovu pre istotu :wink:
6. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa Jojo.By lo by to supér.Doma se všicni moc těšíme.Ale to určo iu vás :wink: . A kdy ty půjdeš na gyndu? Pokud né už z pupíkem :wink: ?
6. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hopisek no vidíš....tak nestrácaj nádej,presne ako hovorí
@mia117 všetko je možné :grinning: :grinning: :wink: :wink:
6. kvě 2012 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 ja som brala clostil a teraz mám utroš :slight_smile: tak hádam nám to pomôže :grinning: :grinning:
6. kvě 2012 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
@hopisek presne tak, musime v to verit :wink:
6. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 Děkuji ti. Snažím se to brát tak jak to je. Hold až příjde mrcha,tak si dám alespoň pořádnou teplou spršku :slight_smile:
Jste moc hodní!
6. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek musime drzat pri sebe! a dobojovat to spolu. :slight_smile:
6. kvě 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117
@elebe
@melisaaa Náděj umírá poslední :wink:
Děkuji jste fakt super. Už se cítím i o něco líp :slight_smile:
6. kvě 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mia117 veru pozitívne myslenie....zatiaľ ho mám :sweat_smile: :sweat_smile:
@hopisek ja keď sa idem holiť,vždy si napustím vaňu a tak sa holím....ale včera nie a nie sadnúť do vane,ako by ma niečo brzdilo :slight_smile: tak som si dala uterák na okraj,sadla a tak oholila...toto sa mi ešte nestalo :sweat_smile:
6. kvě 2012 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek
@elebe dievcata dnes bude urcite krasne pocasie, co sa chystate robit? ja urcite niekam von, mozno by som sla poobede na korcule :wink:
6. kvě 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Asi se něco děje :wink:
6. kvě 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 no my doobeda ešte pracovne...a poobede neviem,leňošenie alebo pôjdeme na zmrzku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2012 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hopisek myslíš?? že moje podvedomie mi to dáva najavo :sweat_smile: :sweat_smile: inak aj moja čivinka by stále pri mne a na mne lehnila :sweat_smile:
6. kvě 2012 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 já čekám za chvíli naše a nemám nic dodělané.Ještě,že mám tak hodného přítele a včera mi uvařila gulášek a já knedlíky,abych nemusela stát u sporáku :slight_smile:.Ale placku na plech mám hotovou. Bude nás tu celkem 8.3 dětí(1 ztoho moje 9letá slečna a bratra dvě 5letý) a 5dospělích. Takže asi tak. Tak že jdu poklidit. Ale alespoň mám díkyy vám mnohem lepší náladu :wink:
6. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Třeba ano ani otom nemusíš vědět. Akorát se zeptám kdo je čivinka? Čivava,nebo kočička? My máme kočičku.Teda vlastně já,neboť nikoho jiného ráda nemá a přítele tuplem ne :frowning2: . A ta spí semnou pořád.Ale už druhý den jen v nohou. Je to můj mazílek.
6. kvě 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek