• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ahojte zienky, tak po vcerajsich depkach som tu zase troska :slight_smile:
@kacena85 nadherne ciarky, silno sa tesim a tichucko zavidim :dizzy_face: :dizzy_face: musis dat recept ako vam to krasne vyslo :wink:

@kemonka @januliatko1985 ja dnes konecne dole, zatial ale cisto, tak dufam ze sa to u nas konecne zacervena :rolling_eyes: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
6. kvě 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa aoj dakujem kycham kycham aj na teba
no podla toho grafu si mala ovu neskor ako vysiel test lebo sak si uz kolky dc a teraz si riadne stupla, no vplyv to ma skor ked beries nejake antibiotika alebo ak mas teplotu
6. kvě 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ty ako dievca? uz si dohniezdila? :dizzy_face:
6. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko aoj moja :frowning2: je mi to tak luuto, neboj aj tebe poplujem a uvidis co chvila budes aj ty tehu ja sa uklkudnim az ked to dr potrdi, no recept??sex sex a ved vidis podla grafu
6. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 mna ani tak nemrzi ta mrcha, s tou som bola zmierena od kedy sme zistili ze ovu nebola... hnevalo ma ze ovu nakoniec dosla a podla vsetkeho prave ked bol sexik taky ze sme si ho uzili... no proste neplodne :grinning: a potom to nekonecneeee cakanie :angry: sak uz som mohla byt po clostile a cakat na foliky vrrr... tak ale naberam novu energiu, uz mi je ej tak mrchovsky zle tak verim ze zajtra pride a ja konecne zacnem s vytuzenym clostikom a ze to teda vyjde, snad ten maj este stiham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a popluj popluj poriadne :grinning: neboj sa dr. potvrdi, bublinka bude krasna zdrava a vsetko bude ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim palceky moc moc moc
6. kvě 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to ešte v norme? Čo včerajší výstup a dnes už zasa na norme???
6. kvě 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magic08 jeeeej ovulka :dizzy_face:
6. kvě 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 chytam :wink::wink::wink: no dnes mi riadne vybehli oci na ten teplomer :wink: no to nie nemam ani antibiotika a teplotu som mala vecer 36,9 a v noci 37,2 ale viec isto nie.a predvcerom som nemala vobec :wink: tak ze by to bolo dobre znamenie ta teplotka ? :wink: noo vyzera to dobre.mojka ty mas krasne kolajnice :wink: super :wink:
6. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 neboj je to ok, ved kuk moj graf hore dole hore dole a vidis

Baby neodolala sooom tie tt pod menom suuuuu vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@januliatko1985 nooo sup sup ovu kde jeee?
6. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistisa heh tak je teplota ok len tak dalej a uvidis len nech sa drzi
6. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 aj ja som taky mala minuly cyklus, neviem preco :confused:
6. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 uz, kuk predosly prispevok :wink:
6. kvě 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no drzim palceky, zatial je ta teplota taka vselijaka, ale ak budes dalej stupat tak isto bola :wink:
6. kvě 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg teraz mas krajsi, to si teraz pred ovulkou spinila?
6. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 jeeej aj ty uz ovulkujes za chvilu, krasne sa to tu opat rozbieha :wink:
6. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 no nespinila, priam som krvcala, asi 4 dni, ako kramy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dr vravel ze je vsetko ok :confused: :confused: ze mozno len silne ovulacne krvacanie
6. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg aha, lebo som to vyčítala z grafu :wink:
6. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 no hej, len keby si dam krvacanie tak mi hodi novy cyklus :slight_smile: preslo to, tak som zvedava dokedy :sweat_smile: :sweat_smile:
a ty si mala ovu tak ako ti FF oznacil??
6. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg hej, hej, som zvedava ake budu teplotky... snad sa ovu potvrdi, ovu bolesti boli vcera celyyy den
6. kvě 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg nooo pravdepodobne ano, mozno o den neskor, uvidime, buduci tyzden by som uz mala vediet ze co a ako...
6. kvě 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 sa blizi ovu... :grinning:
6. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 tak potom asi ano :wink: tak uz len hore a hore :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 no ved to som myslela ze ci ten den alebo o den neskor, ale to je fuk, hlavne nech sa drzis :wink:
6. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko to mi je luto, ale aspon, ze sa to nenatahuje este dlhsie a mas sancu sa pridat k majovkam :wink: zato ja este stale cakam, dnes mi zasa prehodilo ovulku z 28 na 30DC. tak ja uz nechapem :grinning: :grinning: raz mi ju prehodi az na 40DC :angry:
@lauritka
http://www.fertilityfriend.com/home/ejvn
6. kvě 2012 ve 13:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Dik, myslim, ze tie bacilky dorazili, len asi nie tehu. Uz tyzden mam nadchu a nie a nie sa jej zbavit. Snad mi to do dvoch tyzdnov prejde (vtedy by mala byt ovu a to chcem byt zdrava). Tak sa drz a priebezne informuj, ako rastiete. :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek