• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@piefunko Nemáš zač.Jsem ráda,když mohu pomoct :wink: . My jsme se alespoň po něm cítil dobře,když už nic jiného :grinning: . Tak pak dej vědět.
7. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek jasne sak aj to pomoze ked clovek nie je po celom dni vypluty a nepouzitelny, to sa aj snazilkuje potom tazko :sweat_smile: dam vediet urcite :wink: a pijes aj tu alchemilku? kotryhel to je tusim u vas
7. kvě 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko snad mas pravdu... :grinning:
7. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 tak urciteeee :grinning: pojde s uz len krasne hore :wink:
7. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Nó už pijem opět alchemilku(u vás) a 2x až 3deně a večer budu zas ten Kotvičník.Ale nechám tak 2h. mezitím pauzu. Ale vše jsem pila jen do ovu.Pak raději nee.
7. kvě 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja dnes takto, dnes som trošku klesla :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/3ba26f
dnes som 10 DPO, ráno som skúšala robiť aj ovu aj tehu test, obidva negatívne :frowning2: , ale mala som doma testy len One step, najlepší je vraj mamatest, ale ten u nás nie je dostať, ale pôjdem si asi kúpiť aspoň Pepino a zajtra skúsim ten.
@piefunko dufam, boli aj ovu bolesti prvykrat v zivote :grinning: :grinning: :grinning: takze uz viem co to je xixiix :grinning:
tak uz len dufam, ze folik naozaj praskol... po tych anovulakoch uz by som si prijala aspon ovu mat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@piefunko ja som pila s clostylom, teda ešte stále pijem normálne od prvého cyklu, ale dnes už asi poslednú dam a od zajtra pauza :grinning:
7. kvě 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko hehe no vidiš aj parťačku maš, a ja ani neviem či mám niekoho teraz v čase ovu, asi som sama v boji :grinning: :grinning: hehe
7. kvě 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak testík ešte stále pozitív dokonca silnejší ešte viac ako včera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: či to bude ešte par dni pozitiv z pregnylu? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mam v albume :wink:
7. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek aha dobre tak skusim to pit, lebo ja budem brat aj clostil tak ze ci to nevadi :slight_smile: a muz to ako pil?
7. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no ja som sa na teba tesila ze budeme spolu ale ked ta moja mrcha ma tolko nechala cakat :angry: no ale poctivo ta pozorujem :wink: a preco ti pichali pregnyl? to sa stale picha pri clostile??? tak si dam aj ja dnes poobede alchemilku :wink: jaaaj a ze ci si brala vecer alebo rano ten clostil :confused:
7. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 to ti verim, som na tom podobne, ale ty si bez liekov teraz ze? tak verim ze bude a ze praskol, kedy si mala bolesti?
7. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ja som brala 1rano a 1 večer, ty to ako maš brať? :fearful:
joj tak vidiš, nakoniec sme tak skončili že ty 1DC a ja 1DPO možno, lebo ani sama neviem, v sobotu a včera ma pichali fest vaječníky a dnes necítim už, skôr podvozok ma bolí :grinning:
7. kvě 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jaj a na pregnyl si sa pýtala, to mi dali, aby tie foliky aj praskli
7. kvě 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko lieky neberiem ziadne, tento cyklus som nasadila fytosoju a bolesti boli zacali v piatok slabec postupne sa vystupnovali az do soboty vecera, ked boli najintenzivnejsie, potom pomaly ustupili, vcera rano uz nic... takze predpokladam, ze ovu mohla byt v sobotu, tak pevne verim, ze naozaj folik praskol, ked boli tie bolesti... uz len vyckat, ci aj ff oznaci ovu...
dnes citim mierne bolesti v podbrusku, neviem preco to???
7. kvě 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ešte sa ťa chcem spýtať, tie foliky prasknu naraz ked ich tam je viacej, či aj postupne môžu praskať? :slight_smile:
7. kvě 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby idem si k vam opät po radu. tu je moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3bc5a7 . ovu mi zrejme este posunie ak budu teploty hore na 19DC. takze otazka myslite ze stacilo sexikovat 2 dni pred ovu? :unamused: moj muz totiz vypovedal poslusnost akurat v najnevhodnejsom case :angry: :angry: :angry:
7. kvě 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka ano mozu, moze tam lietat aj jeden den :slight_smile:
7. kvě 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka23 ano, spermose si dokazu pockat :wink:
7. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka no jo menim dr, idem k Muranskej do zeleznicnej nemocnice.
7. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
DNES 18.00- bez servitky ;) v tom hoteli som robila na recepcii, dnes vari moja byvala sefka, fitneska. :wink:
7. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak mi uz len ostava dufam ze si tam nejake pockali. :sweat_smile: kurnik aj s chlapom. :angry: :grinning: a kukla som tvoj graf a vyzera to dobreee. velmi ti drzim palce aby ti to konecne vyslo. :dizzy_face:
7. kvě 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 jaaaaj, ved mam partačku, tak ty si približne ako ja :grinning: dufam, že budeme spolu testíkovať :grinning: a aj ja citim dnes dole podbruško :wink:
7. kvě 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Ahojak prosím ťa kukneš mi na môj grafík či vôbec bude ovulka lebo tie teploty sú skoro stále rovnaké a že či je nádej keď drahý dnes ráno musel do práce na dlhšie a snažilkovali sme v nedeľu. Ďakujem http://www.womenzone.cz/uzivatelka/severankaa2/grafy?c=-8588664748854775808
7. kvě 2012 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj prosím ťa, môžeš sa mi pozrieť na môj graf. Može z toho niečo byť tento cyklus? Dnes som 10 DPO ráno som si robila ovu aj tehu test One step a oba negatívne, na ovu teste len úplne slabulinká čiarka.
http://www.fertilityfriend.com/home/3ba26f
7. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ja mam brat zatial len jednu denne, aj to je mozno dobre lebo mne prolaktin blokoval ovu a tento mesiac mi prisla sama, aj ked eskor, cize lieky asi zabrali tak clostil to trosku popozenie verim tomu, zase nerada by som mala 5 vajok :sweat_smile: :grinning: ja som skromna jedno uplne staci :grinning: no a tebe by nepraskli same? ci ako to? ze ci aj mna budu pichat :confused: :confused:
7. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ozaj? Nepostrehla som tvoj graf, ako si na tom ty?
7. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 takze soja zabrala no parada :wink: to mozes mat z tej ovulky este... :wink: ake to je? mna nikdy ovulka nebolela, nikdy som ju necitila, ani teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Já jsem mu to dávala také jen jednou za den a večer :wink: . Před spaním :wink: :grinning:
A myslím,že když mezi tím vším uděláš nějakou pauzičku,tak by to snad nemuselo vadit.Nebo nevím. Chtělo by se to zeptat :wink:
7. kvě 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek