• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka mozno prave motyka vystreluje :dizzy_face:
7. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 ozaj pekný graf:slight_smile:
7. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tiez super teplotky :slight_smile: drzim palce
7. kvě 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime dalsie dni, ale inak okrem trosku bolavych prs mi nic nie je :slight_smile:
7. kvě 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 tak teraz môžeš doma oddychovať a koníkovať. :slight_smile: Verím, že v stredu bude mať pre teba doktor skvelé správy, veď testíky máš krásne. :slight_smile:
7. kvě 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka testni zajtraaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
opravujem tie moje Bt boli
30.4 36,4
1.5. 36,4 ovulácia
a potom to sedí
ďakujem
7. kvě 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslim ze je skoro na priznaky aj keby si bola tehu :slight_smile:
7. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 no ked som bola dvakrat tehu, mala som priznaky uz pred testovanim ;)
7. kvě 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Držím strašně moc palečky až budeš čůrat na papírek !!! :dizzy_face: :grinning:
7. kvě 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ale to si testovala asi az po meskani mrchy, alebo? ja ked som bola prvy krat tak som ani nevedela, jednak preto, ze som otehotnela neplanovane, a test som si robila asi az 2 tyzdne po meskani, a moj prvy priznak bol co si pamatam, zmena nalad, strasna vztahovacnost :slight_smile: no hruuuza
7. kvě 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117
Každý je jiný, někdo je citlivější, takže může příznaky a změny cítit už před meškáním a před testováním ...
Někdo tak citlivý není a nebo ty příznaky třeba opravdu nemá ...
Jsme každá jiná ..
A u těhotenství to platí dvojnásob.
7. kvě 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 niee, este pred ;)
7. kvě 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, poradíte? Je tady ještě nějaká šance, nebo mám čekat příchod MS?
7. kvě 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petralat
Ahoj, pořád je ještě šance :slight_smile: Ten pokles je malinký :slight_smile: Zatím prakticky nic neznamená :slight_smile:
7. kvě 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajiskazemlyna díky moc, to je mé první měření a zatím se moc neorientuju.
7. kvě 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ovu test nemam sakra uz...som nad tym rozmyslala :slight_smile: nic to kupim este mamatesty a to bude asi najlepsie
@kacena juj tak ja by som PN nechcela este veru a preco ta nechal?? no nemam uz mamatest ale dokupim :slight_smile: no zavidim ti tie vysledky ja chcem ist v piatok sa opytat kedy mam dojst a asi mi vezme aj krvicku :slight_smile:
7. kvě 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petralat
Však od toho jsme tady, zatím to vypadá dobře :dizzy_face:
7. kvě 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka kazdy sme iny :slight_smile: dufajme, ze nam to dobre dopadne :slight_smile: ako dlho sa uz snazis?
7. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna urcite :slight_smile: ved uvidim ako na tom budem, co ty? ako si na tom?
7. kvě 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj. myslis, ze mohla byt ovu na ten 13 DC http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02. ten den som citila pichanie v podbrusku a na druhy den som citila akoby silne prasknutie. neviem presne co to bolo...
inak tebe drzim palce. snad to dobre dopadne :slight_smile:
7. kvě 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 asi 100 rokov :grinning: kukni album.. a to sme sa este aj predtym snazili, ale nebolo meranie ani nic..
7. kvě 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 skor by som povedala, ze 15 dc :slight_smile: ale mohla byt aj 14 dc, ten jeden den tam moze lietat
7. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha, tak diky, no ten 15 dc som nejak nic necitila. ale tak dufam,ze mm potvorky vydrzali tie dva dnicky :slight_smile:
7. kvě 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak to hej :slight_smile: riadnu zbierku grafov , to aj na 200 rokov :slight_smile: ale jedno dietatko uz mas ako pozeram, alebo?
7. kvě 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ale urcite, ono uplene rpesne sa to aj tak urcit neda, teploty moze zareagovat aj neskor.. :wink:
7. kvě 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 nieee, to je neterka :slight_smile:

polovicna aziatka
7. kvě 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja, ja som myslela ze to te jvoja dcerka, ale neboj aj tebe to vyjde, kazdemu tu pomahas ..... velmi ti prajem aby ti to vyslo, naozaj, asi v tom vela robi psychika, rada by som ti pomohla ak by sa dalo, ale to asi len tam hore.... verim, ze sa ti podari teraz :slight_smile:
7. kvě 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko ahoj zlatík, juuj sa teškám že ti konečne dorazila hnusaňa :slight_smile: no teda viac by som sa tešila keby neprišla a boli by // :slight_smile: Nás si vytúžené // počkajú koncom mája - som sa práve rozhodla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja tak všeliak, zmorená som, naprd v robote, choroba sa ma snaží zmocniť od minulej stredy, taká som nemožná že až. Tepoltky krásne dole, až sa stoho teším, keďže meriam prvýkrát celý cyklus. Každý deň robím ovu testík a pekne tmavne, aj hlienik sa začína ukazovať. V štvrtok idem k dr, tak som zvedavá že čo povie. No zatiaľ mi to vyzerá akoby sa chcela ovu ukázať skvor ako by som myslela - bodaj by
http://www.fertilityfriend.com/home/3c769d
7. kvě 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek