• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka no veru keby sú deti, ak su tam rúčky na skle, takto tam máme labky od mačiek:slight_smile: ale tak tieto su čistotné, takže ich neni skoro ani vidiet:slight_smile:
8. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 nooooo, ani jeden mráčik:slight_smile: ale včera bolo celý deň oničom
8. kvě 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, takze dnes duch? 10.DPO?
no ked to tebe uz konecne vyjde, budem oslavovat tak silno, akoby to vyslo mne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@magic08 tak pre otehotnenim som nemala cyklus vobec :grinning:
takze som rada, ze to teraz je takto, ako to je... 56dni, 39dni, 42, 33, 45, 51, 35, 52dni a teraz sa uvidi. dlzka cyklu mi az tak nevadi, hlavne aby bol ovulacny :pensive:
ten posledny som mala zmerany progesteron v strede "LF" (spätne som si vypocitala, ze to bola akoze LF? ale ktovie, ci som vobec bola nejaky DPO) a mala som len 14 :pensive: endokriologicka povedala, ze to je ok, ale mne sa to vobec nezda...
8. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@valika_val no podla mna treba hladat pricinu, preco taketo cykly... nemyslim, ze je to v poriadku, asi by som zasla za inym endokrinologom... robili ti hormonalny profil?
8. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka a ty beries clostil, alebo preco tie vysoke teploty? :confused:
@magic08 ja mam PCO
@valika_val no este som triezvo pri zemi, duchovia uz boli.. musi prist nieco ruzove v limite a uverim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iinka no u nas vcera pod mrakom, a dnes je to humus co je vonku, prsi, strasne chladno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani vonku sa neda, cely den zavreta s malou doma... rohy mi narastu, uz teraz je podrazdena a zla... :angry: :angry: :angry:
8. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valika_val ja mám vysoké teploty???:slight_smile:práveže nemám, teda ak to porovnám s tým, že predtým som clostil mala a teploty boli vysoké, toto som prvý cyklus bez clostilu
8. kvě 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka taky trosku drsnejsi humor, ale dam: muza si uz zmenila? :grinning: :wink: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@valika_val aj ja mám pco
@magic08 tak to včerajšie prešlo dnes od nás k vám, ale teš sa, zajtra budete mat krásne :wink:
8. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka nooooo, tak po menzese sa splhat na 36,8 - to je celkom dost, nie?
a clostil predsa funguje este aj 2-3 cykly po dobrati.
ty si mala tearz 14.-15.DC ovu, ci nie?
@valika_val nebola prilezitost :grinning:
@iinka no asi ano... ale nemuseli ste nam ho poslat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no tak take klamstvo som uz davno nepocula :grinning: :grinning: :grinning:
co sa okunas, ved napis, ze si vernica a vyznavas moralne hodnoty :grinning:
8. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valika_val práveže pri clostile, a podla FF som ju mala okolo 10DC, dost skoro, ale aj pocitovo to sedí...teraz mi ju zatial neoznačilo, a čo som si robila ovu test, tak 17DC som mala "silnejšiu" čiarku
8. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolko mate tam u vas hore dole stupnov? v KE nic moc, ale bolo uz aj horsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja na testíku dušíka vidím :wink:
@loyanca a ty kde máš testík?
Kočky, držím vám palce strašne silno, nech ružová čiaročka silneje :wink: :slight_smile:
8. kvě 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 ja som v tom nevinne :wink:
8. kvě 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka no, nehnevaj, ale mne to zatial pride ako anovulak. pravdaze nepoznam ostatne cykly, len toto je take, ako som ja kedysi mavala...
a v sucasnom cykle, ktory prebieha, ak som to spravne pochopila, myslis, ze si mala teraz 18.DC ovu? ci?
trocha som popletena.
skoda, ze ten predosly nemas pomerany.
a iny pomerany nemas? ak mas, tak nevymenis za ten prazdny?
8. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda cmuuuuk cmuk cmuk :grinning:
a silno velmi naozajsky zo srdca gratulujem!!!
si sa prisla pochvalit?
boooze, taka som rada! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val mám iba z januára a decembra, potom som si už nemerala...teraz som si začala lebo chcem vediet ako budem bez clostilu
8. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka tak ukaz nejaky merany, som zvedava :slight_smile:
a chodis aj do temy PCO?
8. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val a nechodím do tej témy, lebo v podstate ja som to už vzdala a chcem teraz pauzu s liekmi
8. kvě 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda zeny vy kedy vstavate,ved nestiham citat vsetko :grinning: :grinning:
@elebe krasny grafik,za chvilu mozes testovat :wink:
@januliatko1985 tatry tatry???
@magic08 no vidis a si po ovulke uz :wink:
@lauritka zlatik,ja tam vidim duuusika,ta zvysena teplota je urcite tehu,verim tomu,o dva dni cakam mamatest a palice jak svet,:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lucka0611 moja ako dneska teplotka?
8. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valika_val :slight_smile: ani nie pochváliť, prišla som vás pozrieť :wink: Ešte pred týždňom som tu stresovala hlavne kvôli lekárm, lebo hcg stúpalo a usg tomu nezodpovedalo, tak som bola vystresovaná. Ešte stále som, ale snažím sa ukľudňovať.
A hlavne som prišla podporiť aj tie najdlhšie čakateľky na mimi, že aj motyka vie vystreliť :grinning:
8. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@govinda zlatko uvidis, ze babatko-babatka su v poriadku :wink: nic nestresuj a pekne spinkaj, papaj a odpocivaj :wink:
8. kvě 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 pevne v to verím, som zvedavá vo štvrtok na usg :wink:
8. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek