• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
salute :confused: veštíš? Ako? Z čoho? :sunglasses:
26. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: :slight_smile: no jo to musí být ted dospělák chytrý když už mu bylo 18 :grinning: si pamatuju sebe ne ješte není to tak dávno :grinning: jojo jasné poslouchat budu :slight_smile: já jsem strašně moc poslušná :grinning: :wink:

no ten věk závidíš..hm já si někdy přijdu aspon na 40 s tím malým jak mi přidává vrásky a šedivé vlasy :sweat_smile: :slight_smile: ted už si ten mladý věk tak neužívám přijdu si stará :slight_smile: ne vážně..tak mám uplně jiné starosti než mé vrstevnice ty jejich starosti mi přijdou uplně směšné už :slight_smile: já musím řešit ted bydlení a peníze a tak což je hlava potom jak meloun :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
a kolik ti je můžu vědět?tak já teda tipuju tak kolem 38-40 maximálně.
26. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute IP :wink:
26. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa máte dievčence? :slight_smile:
26. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami ja mam nocnu :slight_smile: chystam sa kuknut nejake filmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute inac sme rovnako stare :wink: alebo mlade ? :sweat_smile: ja sa citim na 20 a vyzeram pod 30 :grinning:
26. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nočnú? :confused: kde robíš lauri (resp. čo :slight_smile: ak to nie je tajomstvo :sunglasses:
26. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: videli ste to teraz v správach na jojke? Tehotná žena otehotnela počas tehotenstva (ale som tomu dala :grinning:) Na ultrazvuku jej lekár zistil, že počuje biť druhé srdiečko.... bolo to o dva a pol týždňa mladšie druhé bábo :astonished:
26. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude mi ted v prosinci 37 let bohužel.... :frowning2:
26. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami na recepcii v hoteli :slight_smile:
26. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri jej :slight_smile: celkom kľudná robotka, nie?
26. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: ja by som asi robila všetko možné len nie to, čo robím... resp. v tej firme :confounded:
26. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano , ale platovo nic moc :unamused: hladam nieco lepsie...
26. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri no to som si aj myslela, že tam asi veľký plat nebude :pensive:
26. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som zase radsej robila niekde vo firme za normalny plat. nejaku administrativu, pisala som na nejak inzeraty, tak uvidime. najlepsie niekde, kde potrebuju niekoho s nemcinou :wink:
26. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak u nás fičí poľština :grinning:
26. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame prave ubytovanych poliakov, ale teda niekedy im vobec nerozumiem. akurat sa mi paci slovo "rachunek" ked chcu platit :grinning:
26. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja milujem poľštinu... pre mňa je krásna reč... a v posledných dňoch aj komunikačná reč s mojimi obchodnými partnermi poľskými :grinning:

takže: Dzien Dobry :grinning:
26. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ráda Italštinu a španělštinu ....ale neumím ani jednu ..italsky trochu rozumím ,protože do Itálie na sever jezdím hodně..tak kočky jdu se věnovat manžílkovi...zítra juknu ...mám ted časík manža dodělává střechu a já??jsem na počítači a ulejvám se ...mějte krásný večer a těším se na nové těhulky!!! :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami tak tu by si sa teda vyzila. oni su u nas ubytovani dlhodobo, robia vo firme Molex ak poznas. :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute tak ja robím objednávky tovaru z Poľska, takže som nútená komunikovať v poľštine, keďže po anglicky neviem a po nemecky nevie moje poľská kámoška :grinning:
26. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri je mi to známe, určite som to ako nerodená košičanka :grinning: už počula
26. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga jsi šikulka ...tak papapa papapap dobrou noc :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nič baby... práčka doprala, idem vybrať prádlo a pozerať tú trápnu Superstar, lebo nič iné normálne nejde... a keďže nemáme v podnájme káblovku, tak z tých troch programov asi ani veľa nenavyberám :rolling_eyes:
26. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamnega pa pa. :slight_smile: ja pozeram tiez superstar prevazne z nudy, lebo je to fakt bieda, co v poslednom case v tv davaju :rolling_eyes:
26. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím vás píšu narychlo běžím už dát malého spinkat :slight_smile: jen jsem se chtěla zeptat vítě některá jak by měl vypadat čípek v těhotenství a jak ho nahmatám :grinning: já tak nějak sem to totiž nikdy nestudovala tak vůbec nevím kde je a jak má být tvrdý či měkky :slight_smile:
moc díky nejlepší by bylo mě to pořádně popsat :grinning: :wink:
26. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, cipok pri tehu zostava "nacpany " dole, lahko si ho nahmatas, je tvrdy a zatvoreny. je to taky tvrdy vybezok, narazis na neho prstom, najlepsie sa vysetruje v podrepe, ako pri zavadeni tampona. pred mrcho sa skracuje hore a makne. tazsie ho dociahnes.
26. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri asi kedy pred mrchpu ide hore?
26. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u mna to vyzera ze predsa len bude mecha podla krcka :frowning2:
26. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:děkuji...
aha..takže ted když očekávám každou chvíli ms a zatím jaksik nikde..včera jsem pouze zašpinila a dál nic.tak ted by měl být trvdý,teda pokud bych byla těhu,a líp ho nahmatám.já že je víc vzadu při těhu že se hůř nahmatá. :slight_smile:

ale asi ted nepoznám jestli mi ide hore že a jestli měkne.když normálně nevím jak jinak vypadá jindy :slight_smile: tak zhruba :slight_smile: jak asi nízko by měl být dle prstu na celý ?
26. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek