• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
no mne tak cca 2-3 dni.
26. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to so mnou nevyzera dobre :frowning2: ach jo ... no co uz tak pojdem do dalsieho kola tak to vyzera
26. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie prave pri tehu je nizko a tvrdy, nepotrebujes ist hlboko. no ale ked nesledujes pravidelne, tak to moze byt aj mylne :slight_smile: a ked si len zaspinila, mohlo to byt predsa implantacne spinenie , nie ? :wink:
kedy testujes ?
26. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je este nieco o cipku kuk http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
26. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:měřím si aj bt a podle ní to teda vypadá divně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: tak nevím.
hmm..takže šahnu dovnitř a hned bych ho měla nahmatat jo :slight_smile: :sweat_smile: a když bude hodně vzadu to zřejmě asi až na celý prst že tak to nic..
26. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skus :wink:
26. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm já nic nenahmatala... :confused:
26. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic ? :confused: ziadny vybezok ???
26. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:já nevííííím :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: já jsem si tam nikdy nešahala :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: když já vůbec nevím kde má být... :confused: :sweat_smile:
když tam šahnu tak hned na začátku něco je ale já to nepoznám asi su magor co?ale já fakt nemám tucha :sweat_smile: jak moc nízko by měl být..jen prstem si jedu podél něčeho nevím čeho :slight_smile: ..jestli to je tak normál nevííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hotovo se mnou co :grinning:
26. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no okolo toho si mozes prejst prstom vies :sweat_smile:
26. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem vůůbec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kasli na to :slight_smile: potom uz len testikovat :slight_smile:
27. zář 2009 ve 02:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak dneska...http://www.fertilityfriend.com/home/1e6d76
27. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Dobré ránko..ja klesám..
salute :wink: , už to ukonči zelenou:slight_smile:))
27. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/benjina, ale dneska testovat nebudu necítím se na to a nejde to když je manžel doma.Včera jsme se byli projít v lese a když jsem přišla domů tak na kalhotkách hlen stejný jako ovu tak jsem se smála, že mám asi druhou ovulku podle JOnáše. :grinning:
27. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salute: koukám, že jsem přišla včera o věštění, prosím prosím i já bych chtěla vědět kdy budu maminka. :wink:
27. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjinko jen testni ..neboj se ..myslím ,že máš krásný grafík!!jojo pak juknu za chvilku ,ale kdo jukne na mě?? :pensive: jo zelenou bych si dala ,ale jak??
27. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salute: tak jsem to dělala pro tebe a první mi vyšel kluk a pak zase kluk, takže pokud to je pravda, tak budeš mít doma samé chlapy, ale to nevadí :grinning: hlavní je, že bude miminko.NO tak nemůžu testovat nedá se mi, manža by to viděl a už by bylo po překvapení, ale podle mě by bylo brzo, pokud to bylo v pátek IP tak tam stejně nic nebude počkám ještě tak dva dny a pak uvidíme, ale strašně se bojím zklamání dávala jsem do toho cyklu dost velké naděje i když je zvláštní, že včera žádné špíno, ale tak tělo si zahrává.Jsem zvědavá jak ti to vyjde u mě už jsem to zkoušela sama na sobě tak jak nám to vyjde, jednou mi to dělala kamarádka a vyšlo jí to jako mě dneska a manželovi vyšel pravý opak tak asi nebudeme mít spolu ty děti. :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga: tak vidíš, že jsi se dočkala, tak teď už pěkně šup ty tabletky ať jsi zdravoučká a pak to neotravuje maličkého.JInak to jsi měla tolik ovu hlenu.Já ho mám 5 dní a to jsem myslela, že jsem rekordmanka, ale při tobě můžu jít do háje zeleného. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjínko vychází mi u tebe dva kluci třetí dítě nějak už nenene...ted jsi plodná hodně a vychází mi ,že bys ted i tehulka být mohla..test by měl být pozitivní ..nevím jak to vychází tobě u sebe??Budeš maminka neboj se nic!!!A udělej mě znova a řekni měsíc třeba ted září a pak říjen a řekni mé druhé dítě..a pak zkus třeba rok 2OO7 u mě jsem zvědavá co to to ukáže až pak máš tu sílu to dělat pokud to ukáže pravdivě
27. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
benjina..ty máš tak dokonalý grafík :wink:

salute:a kde a jak to věštíte?ráda bych to taky zkusila.docela mě to zajímá :wink:
tak vidíš salute,asi budeš mít samé chlapy :slight_smile:
jo a to jsem chtěla vědět..budu mít jen ty dvě dětičky :slight_smile:
27. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
tak já zatím takto...ms nikde čtvrtý den mě bolí břicho že každou chvílí očekávám na záchodě spoušt :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
testy nic,a už bych aspon mohla menstruovat at tak nebádám :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
minule mi po práškách dorazila do dvou tří dnů...ted jako nic tak už mě to štve :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čípek vůbec nevím kde mám to ani sledovat radši nebudu :grinning:
27. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: no tak mě vyšlo že první je kluk a druhá bude holčička a pak už třetí nebude a to ani nechci tolik dětí, dvě stačí.No tak jdu se ti na to podívat, kdy to bude pokud to zvládnu.Jinak kamarádka mi to dělala nad otevřenou dlaní a jak to pálelo pod tou dlaní až hrůza, ale jí také vyšlo kluk a holka ale hlavní je aby to bylo. :grinning: No test opravdu vyzkouším až v úterý a když tam nic nebude tak budu čekat dál. :grinning:
27. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu sa to krasne vesti :grinning: Dufam dievcata, ze sa coskoro nieco naplni :wink:

Benji: ja sa musim pridat k tym dievcatam, co ta tipuju na najblizsiu tehu :wink: Neviem preco, instinkt ... Ale chapem ta,z e sa bojis testovat. Tiez to citim rovnako, strach pred otestovanim :wink:
27. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji :grinning: no veď preto sme sa toľko snažili, lebo kvôli hlienu, ktorý prišiel tak skoro som si myslela, že príde skôr aj ovu... nejaký 12DC... a trť..... väčšinou mávam ovu výtok sedem dní... tak neviem prečo tento mesiac až tak dlho :grinning: ale už mi to liezlo pekne na nervy.... žeby to spôsobila alchemilka? :confused: pila som ju od prvého dňa cyklu až do 12DC :sweat_smile:
27. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
salut tak jsem to zkoušela a mě vyšlo, že ten kluk se narodí až v roce 2011 tak nevím jestli to je dobře, ale kroutilo se to jako divé. :wink:
27. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji no uvidíme a zkoušela jsi před tím nějaký ten rok u mě??
27. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža hrál hru tak ted šel ven ..hihi...flamenka tedy krásně jste se snažili tedy máš jedničku s hvězdičko!!!mscat je to prstýnkem dělané :slight_smile:
27. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek