• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
riamim ty mas ukazkovu ovu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie, prvýkrát, od kedy si to sledujem. Minulý mesiac som začala piť Femigard, poctivo 3krát denne, bol síce anovulák, ale to asi ešte bylinky nestačili rozbehnúť. A teraz takto, som spokojná. Len aby to tak bolo aj ďalšie cykly. Resp., už nech nie sú ďalšie cykly... :grinning:
28. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
riamim - dalsie cykly nebude treba :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

mne dobre ucinkuju aj kvapky Femi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: femigard som brala tiez ale 2 mesiace tusim ...
28. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie, to poznam, moj tak bol minuly rok v Mexiku cez ovu :angry: :angry: :angry: Tak som mu este aj cez sms kazdy den nadavala :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay - zeby idem aj ja spustit nejake nadavky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale sak pohoda...ved hadam aj o mesiac bude ovu a snad sa strafime... :grinning:
teraz mi ozaj poovulačny stres nehrozi :grinning: :grinning:
a omeram uz len zajtra, ci sa drzi teplota a kaslem na to :sunglasses:
28. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tym meranim len zajtra to nevydrzim :grinning: musim merat aspon kym mi ju ff nevyznaci.... bez cerveneho kriza by som bola nestastna :grinning:
28. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute caute...no Nellie...smola :frowning2: Ale ja to budem mat tak isto buduci tyzden, akurat ze na sluzobku idem ja...cize aspon mame tento cyklus bezstresovy...ja preventivne nemeriam, aby ma to nenastvalo :grinning:
28. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak takto se čeká na mrchu před ivf :slight_smile:))))

http://www.fertilityfriend.com/home/2317f3
28. kvě 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie, tak si poriadne uzi pohodove 2 poovu tyzdne :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bubli takze aj ty so mnou tvoris klub - "bez poovulačneho stresu" :grinning: :grinning: :grinning:
Bay a ty si prezidentka tohto klubu :grinning: :grinning: :grinning:

chrobacek uz sa blizi...a nech sa riadne vyburi lebo to bude posledna mrsina tento rok :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie, rada. Mame radi ked nas uctievaju :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze ste oficialny prezidenti - jeden a čtvrť prezitenta by som bola presna.... :grinning: :grinning: :grinning:
Bay & Miško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj neviete niekto co je s Lenusskou?? :confused: :confused: :confused:
velmi dlho tu nebola....
28. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie preco stvrt? Uz sme v poslednom trimestri to je viac nez stvrt :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli :slight_smile:) to doufám, že to bude poslední :slight_smile:))))) děkuju :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay no polka to este neni... stale je to štvrťka :grinning: :grinning: :grinning:
sice ja mam meritko seba a kedze ja som moc dlha tak pri takej 150 cm zene to môze byt aj polka no :grinning:
nechcela som Miška urazit :grinning: :grinning: ale pri mne je stale len štvrťka :sunglasses:

chrobacek :wink:
28. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja som akoze co vo vasom klube???????? :grinning:
28. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak pockaj!!! Ved on ti taketo reci este pekne zrata :angry: Si nemozes takto dovolovat na prezidenta :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

mne sa blizi asi mrchula,kazi sa mi nalada :rolling_eyes: :grinning:

ale -myslite si-ze sa oplati skusat keksik-den pred tym-nez vystupi teplota - alebo radsej v ten den-ako rano namerame zvysenie (pri ovulke) mne to laicky vychazda tak-ze asi v ten den-ako sa zvysi-lebo ak prebehla ovulka a vajicko putuje dalsich 12 hodin-tak sa k nemu spermijky dostanu v obdobi putovania lahsie,nie? to su teorie zase z rana,co? :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
28. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katka: jj,jsou to dobre teorie :slight_smile: a hlavne logicke,protoze vime,ze ty mrsky spermijky se pohybuji rychlosti 4mm za minutu a uvnitr zeny je tolik mista, takze buh vi kde oni putuji nez se dostanou tam kam maji.
Problem je, ze vajicko zeny zije max 24hodin po uvolneni z graf.folik. takze podle me je uplne nejlepsi milovat se v den ovulace a dalsi den (po zvyseni teploty) taky. Nic se tim nepokazi :wink:
28. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte alebo ako to mna ucili..ze tri dni pred a jeden den po ovulke :wink:
28. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie a riamim, uzivate femigard? myslite, ze ho mozem zacat aj v strede cyklu? ovulku som este nemala a mam ju asi posunutu. da sa kupit aj v lekarni?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=4/userid=69914
28. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si femigard objednavala cez net a vzdy som si ho davala az v prvy den MS.... :wink:

bublinka ty si moja spolu-členka bez poovulačneho stresu :grinning:

katkaajurko sexikom nikdy nic nepokazis... :grinning:
28. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, a davala si si ho cely cyklus? myslis, ze sa moze uzivat aj spolu s duphastonom? a na co ti hlavne pomohol? ja nemavam moc vyrazny hlien a ako som pisala predtym, vsetky priznaky som mala v jeden cas, ale az po tyzdni mi vystupila teplota. akoby mi nepraskol folikul, ked vsetko bolo pripravene a potom nakoniec az o tyzden.
inac, ovulku mas fakt ukazkovu. ale neboj, nabuduce bude taka ista.
28. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky máte některá dost citlivá a nalité prsa v období ovulky, já mám už asi tak třetí den dost silnou bolest prsou a zdá se mi, že mi dost bradavky změnili barvu jsou takové jako kdyby do fialova.Nevím co to může být.
28. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai ja som ho brala s utrogestnom takze aj s duphastonom si myslim, ze je to OK... :wink:
no mne upravil cyklus...aj po laparke ked som si ho nasadila tak mi krasne dosla mrcha aj bez vyvolavacky a myslim, ze vdaka femigardu.... a odvtedy uz mam pravidelny cyklus... :wink:
takze na zrovnanie cyklu je ozaj super....ale je dost drahy mesacne balenie vyjde okolo 14,5 Eur stoji a zistila som ze rovnako reagujem aj po kvapkach Femi od firmy Valovič...a ty su jedno balenie na 3 mesiace a stoja okolo 3 eur.. :wink:
28. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, tie kvapky su dobre aj na ulahcenie ovulacie? oni maju asi slabsi ucinok, ako femigard, ze?
benjina, a nie si nahodou tehotna? viem, ze si mala mrchu, ale co ak nahodou...
28. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai: no tak dělala jsem si test před mrchou a nic tam nebylo a také mám teď ovulační hlen takže těhu to asi nebude, tedy pokud těhulky nemají hlen v odbobí ovulky. :grinning:
28. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjina, skoda :slight_smile:
inac, beries ten duphaston? kedy ho zacinas, az po ovu, ci v nejaky konkretny DC? aj mne ho doki dal, ze ak ho chcem.
28. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte tak ja mam ovu podľa všetkého dnes tak dufam, ež malý pôjde spinkať večer skôr ako zaspí mangel :grinning:
28. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek