• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@manamani1 no zatial nic,, ani vcera dr este vysledky hcg nemal, tak volam opat dnes
no co som dala vyratat termin na nete tak okiolo 13.1
11. kvě 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 gratulujem krásnemu testíku,tam už nie je o čom.....a kedy si si ho robila,koľký DPO?
11. kvě 2012 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg drzim palce nech neni ziadne spinenie ani ms viem,ze ty to mas tak skor tak dufam, ze nic ale ja som mala napr spinenie od piatku do vcera a vcera uz takmer nic tak som sa potesila :grinning: ze v case ms moze byt spinenie aj ked si tehu tak som kludnaaa bola
11. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 ďakujem pekne....ach jaj....už by som mohla byť aj ja na rade :pensive: :pensive:
11. kvě 2012 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko
@kacena85
dakujem, ste zlaté, aspon som už triezva, lebo som si rano pokazila trošku naladu to je pravda :grinning: :grinning: hlavne že aj ja som raz neviem komu tu hovorila, že po 2 dnoch testovať je somarina, taký test neexistuje :sweat_smile: :sweat_smile: hehe
11. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 jeeeej gratulujem
aj ostatným tehulkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe urcite prinesu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vies co mne sa stalo minuly vikend ked sme boli v parku, tak ponad hlavami nam kruzili bociany :slight_smile: :slight_smile: a jedna zenska ich zbadala a vravi, hmmm asi tu niekomu prinesu tehotenstvo, a ja som si tak v duchu povedala, ze dufam, ze to budem aj ja.... :slight_smile: :slight_smile: a boloooo tak velmi moc prajem aby ti tvoje 4 listky priniesli stastie tak ako mne bociany :slight_smile:
11. kvě 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 No veru, mavam, vsak uvidim ci dnes zacne alebo nie.... no viem ze byva spinenie, ale u mna to byva skor take jemnunke krvacanie, nie je to hnede, ale normalne, len je to slabudcke a po nikeolkych dnoch to prejde do ms... takze ked to zbadam tak som ista :stuck_out_tongue_closed_eyes: POtesila by som aj keby zacalo, ale tak o den, dva neskor :dizzy_face:
Som rada ze tebe uz prestalo, uz si len tehulkuje pekne :wink:
11. kvě 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 jééééj pekné :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja chcem bociana :sweat_smile: nejaké príznaky aj mám,ale nechcem tomu prikladať nejaký význam,lebo zase budem len sklamaná....ale asik tak či tak budem sklamaná,vždy je to tak :rolling_eyes:
11. kvě 2012 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neboj urcite nebudes, teda moc ti prajem aby si nebola a aby ti to vyslo :slight_smile: :slight_smile: a ake mas priznaky?
11. kvě 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj zlatinko, pozeram grafik a je krasny, nestresuj sa prosiiim nekaz si dnik ani pozitivnu naladu, uvidis ze budu zajtra, mozno v nedelu kraaasne // :dizzy_face: ved maj je nas :wink: a mas doma zbierku stvorlistkov a tie ti isto prinesu stastie v podobe babatka. moc ti to zelam a silno na teba myslim :wink: :wink:
11. kvě 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, strášne dlho som tu nebola, takže nemám prehľad, čo je nové. Posledné novinky boli Kačena a Kikušik. Teraz som niečo videla, že aj manamani1 a niečo aj loyanca a kukucq. No pekne pekne, len nech to tak pokračuje a môžeme zavieť túto tému :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Môj graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lienkapp/grafy?c=-8588675116854775808 Teraz mám toho dosť, tak som ani nemerala a zajtra cestujem zase do zahraničia :confounded:
11. kvě 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, hrozne dlho som tu nebola, lebo uz mi to liezlo na mozog :slight_smile: teraz vsak teplotka nejak neklesa, tak premyslam ci testnut. Zacala som totiz brat femibion a femi kvapky tento mesiac, mohla by sa mi teplotka drzat hore kvoli tomu dlhsie? Inak akurat sme zacali riesit CAR :slight_smile: Kuk moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/35e429

Dakujem za nazor :slight_smile:
11. kvě 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko
@elebe presne tak moja len jej dohovor :wink:
11. kvě 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 baba jedna kam stupas??? :grinning: nadhera, len tak dalej :dizzy_face:
@januliatko1985 jeeej tusim sa tu niekomu konecne zovulkovieva :grinning: :wink: bude pilny vikendiiik? :dizzy_face: :grinning:
@kacena85 ja by som im tak vynadala, dnes som od rana jak na ihlach, ma vytocila teta v bile vrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@riana12 moja a s tebou je co? :sweat_smile:
11. kvě 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 no mám doooosť bolavé prsia,dokonca spím v podprsenke,od 3DPO ma stále pichá podbruško a niekedy mám pocit na mrchu,dva krát mi nesadla káva som čakala že ju každú chvílu vrátim späť a bolo mi zle od zmrzliny a ja zmrzlinu zbožňujem,moja sučka mi chce stále ležať na brušku až mi je to nepríjemné.....ale nechcem si z toho robiť nádeje,to môžu byť aj PMS :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. kvě 2012 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sweetlemon ja by som testla :wink:
11. kvě 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 ale to je tazko lebo my kazda chceme take grafiky a testiky ako mate vy :dizzy_face: :grinning: ja som teraz verry happy ale pockaj po tyzdni, budem nevrlaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ale to uz @elebe bude mat kraaaasne // :dizzy_face:
11. kvě 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ja odpadnem, otvorim tvoj graf a pozeram, ze ved to je moj :grinning: :grinning: mame rovnaku krivku :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
11. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nooo vyzera to na priznaky tehu, tak moc drzim palce nech to tak bude a // ciarky ti to potvrdia :slight_smile:
11. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ty si zlatinko :grinning: :grinning: snažím sa ako viem,ale niekedy to nejde :angry:
11. kvě 2012 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko :grinning: :grinning: no vidíš...uvidíme ako nám to bude pokračovať...ty mávaš kedy ovu?....ja ju čakám skôr...ale tak možno sa aj posunie..uvidím..aký cyklus si teraz vyberie moje telo :wink:
11. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe zlatik, viem ze ty to vidis triezvo a nechces si robit nadeje, ale ja to vidim dooost jasne a verim ze sa fazulienka udrzi, musiiii a hotovo! :dizzy_face:
11. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetlemon juuuj..testni..máš nádherný graf..načo čakáš?? :slight_smile:)))
11. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 nechcem si ešte robiť nádeje,ajkeď je pravda že ešte nikdy ma takto nebolelo podbruško,že každý deň a stále :sweat_smile: :sweat_smile:
@piefunko no moja a k nejakým zázrakom budem mať ja dve // tak potom na sto percent aj ty :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka0611 @elebe @januliatko1985 @kemonka @magic08 babyyyyyyyyyy vcera v noci sa narodil kamoske syncek, to je taaa co mi "uchmatla" jedineho bociana ktoreho som ked videla :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela som ze na oslave budem mat dve tehule ale nevadiiii ten bocian je uz volny a veriiim ze k nam trafiiiiiii konecneeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a po ceste sa zastavi aj u vas samoska :wink:
11. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@piefunko ja som preto taká,lebo všetky baby tu už mali na 11DPO paličky a ja debilného ducha a tak preto neverím :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2012 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja nemavam ovu :grinning: :grinning: :grinning: minuly mesiac konecne dosla na 27 dc, tak ale teraz mam clostil tak verim ze buduci vikend je tu jak na koni :wink: a mohla by sa aj tebe posunuuut to by bolo jake supis :dizzy_face:

@elebe budeeeeeeeeeees ja to ciiiiitim :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piefunko moja neboj aj tebe to dobre dopadne a coskoro sa objavia // ciarocky hned po elebe :slight_smile: :slight_smile: moc vam to obom prajem, teda vsetkym co tuzia po miminku, nikdy netreba vzdavat nadej :slight_smile:
ako sa vravi" nadej umiera posledna" tak treba verit, ju :wink:
11. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale vies, mohlo sa uhniezdit neskor, moze ti pomaly stupat hcg niektorym kockam ukazuje az 14 dpo a kamoske neukazal ani po tyzdnovom meskani mrchy az na 3ti krat takze sa neeestresuj, ver sebe a fazulke, musis byt pozitivne naladena a pekne jej povedz ako sa tesis ze prisla a ze nech sa citi ako doma :grinning: ked budes smutna nebude sa jej u teba pacit :zipper_mouth:
11. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek