• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe neboj budu tam // :wink:
11. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko bodaj by si mala pravdu...ti upečiem obrovskú tortu :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 jasnackaaaa zatial som optimista, tak do 9dpo :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ale slub mi ze sa s nou pekne porozpravas a budes usmievava a pozitivne naladena :wink: a poprosim JAHODOVUUUUUU :grinning:
11. kvě 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko inka niekedy si hladkám brucho a vduchu si hovorím že mi tam rastie najkrajšie miminko na svete a usmievam sa....keby ma niekto videl tak si pomyslí že som chybná :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2012 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 To vyzera na IP. Tak drzzim palce
11. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jéééj aj ja mám rada jahodovú :grinning: :grinning: celkovo ovocnú,teda okrem ananásu ten neznášam
11. kvě 2012 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 @mattuliatko30 joj babulky, bojim sa, ze sa sklamem, preto netestujem... Ale rozhodla som sa teda, ze dnes kupim testik a ked teplotka zajtra neklesne, tak ho ocikam :slight_smile: inak ale podbrusko boli uz par dni, tak neviem.
11. kvě 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 ahoj mojka, no ako bolo vcera??? :grinning: :grinning: hod grafik, moc som na neho zvedava :wink: ja strasne verim ze sa nam to tu vsetkym podari, tak ako verila kacena a kika a sa im to podarilo, joooj o by bola krasa :dizzy_face: a uz mas ms teraz v pohode? aj ked si vysadila HAK? ja som sa davala dokopy vyse roka :rolling_eyes:
11. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dakujem pekne... no uvidime ako to dopadne... :pensive:
11. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe budem drzat palce zajtra... :slight_smile:
11. kvě 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ani jaaaaaaaa nemam rada ananas :grinning: a kiwi nemozem, inak lubim take svieze ovocnickove :wink: hehe neboooj nemyslel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som to robila tiez minuly mesiac kazdy vecer, ale to nebol maaaaj takze o nevyslo :grinning: :sweat_smile:
@piefunko dakujem. dufam, ze sa udrzim
@evakva hm, neverim, ze IP na 4 DPO je mozny
@magic08 Je mozny, uz tu take grafy boli a skoncili //. Tak ver! :wink:
11. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ja verim ze hej, drzim palceky :wink:
11. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon Ja by som testla. Teplota pekna a ked pozeram tvoje predosle grafy, vyzera to velmi nadejne. :wink:
11. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne ranko :slight_smile:
No co poviete . . Dnesny tehu test negativny :angry: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/3b1b5e/
11. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 srdénko držím ti palček silno,nech sa pekne držíš hore a nech je to už posledný grafík a krásny zelený....a ďakujem v kútiku duše dúfam že budú pozitívne správy :sweat_smile:
@piefunko aj aj mám rada také svieže ovocné :grinning: mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: hneď by som si dala taký poriadny kus :grinning: takže veríme že máj je zázračný :sweat_smile: no a verím aj v to že si veštica :grinning:
11. kvě 2012 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 aaaaa super, že to šlo hore, konečne že? :grinning: A počuj nemohla si mať ovulku včera až? :confounded:
11. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon Podbrusko moze boliet pri tehu. Takze sa neboj a testuj
11. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
booze, vy ste od rana popisali! naozaj nestiham citat :confounded:
a kto mi da prosim report, ze ako to vyzera s nasimi nadejnymi tehulkami?
testy zosilneli?

u mna stabilne, nastastie
http://www.fertilityfriend.com/home/valika_val
11. kvě 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 nadherny testik, nie je o com, velmi gratulujem a drzim palceky aby fazulka krasne rastla :wink:
11. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no najlepsej kamoske som povedala (dllhorocna snazilka) ze ked bude tehu, ja jej to poviem, a ked sme dosli z dovci, tak sa mi snivalo ze je tehu, nikdy predtym sa mi to nestalo a ja som proste vedela ze je, na druhy den bola nedela ale potom v robote som sla za nou a ona prave dosla od dr. ktory jej to potvrdil :dizzy_face: ja som to vedela este o den skor ako ona, lebo test si robila az v nedelu :grinning: a druhej som povedala nech ma pocka do februara a presne vo feb. otehu :dizzy_face: len na mna akosi zabudla :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ok, dakujem :slight_smile: tak zajtra idem na to :slight_smile: teda pokial nepadnem na dno :slight_smile:
11. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117
Dakujem veľmi pekne :dizzy_face:
11. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko a myslíš, že sa nemám teraz radšej ani opalovať na slnko? Aj bicyklovať radšej nie? :unamused: či?
11. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1
@lauritka
Baby ako to robite, stiahnut jas a zvysit kontrast?? Dobre si pamatam? :grinning:
11. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@piefunko co by malo byt? :confused:
11. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg a nemas niekde funkciu automaticke vylepsenie? alebo funkciu zaostrenie?
11. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek