• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@elebe mooja tak drzim palceky, vyzera to dost dobre :slight_smile:
12. kvě 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčence... pekny slnecny den zelam.... :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/26f403
12. kvě 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukucg dufam, ze mrcha nepride a je to len spinenie :wink:
12. kvě 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 aj tebe pekny dnik :wink:
12. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 To by bolo super, aaaale ja uz to poznam, som jasna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Mas krasny grafik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg dakujem moja,, ale verim ze u teba este nic nieje stratene, drzim palce :wink:
12. kvě 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 ďakujem mojka....júúúj....mohlo by to výjsť :grinning: :grinning: :grinning: a ty sa máš ako? miminko poslúcha :grinning:
12. kvě 2012 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no mojka vyzerá t opekne...len tak ďalej :grinning: :grinning:
@kukucg nikdy nevieš,možno budeš mať taký istý priebeh ako vždy a nakoniec to bude tehu :grinning: :grinning: a máš to takú krv ako si aj mávala v iných cykloch?
12. kvě 2012 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe poslucha :slight_smile: uz sa moc moc tesit, ked mi zacne rast brusko a zacitim prve pohyby miminka, to je naaadherny pocit, moja veeeeeeeeeeelmi moc ti zelam aby to vyslo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukucg
Jej, tak snad to brzy zjistí ... a bylinky moc doporučuji, já měla minulé cykly ovulku až 32DC a teď s kontryhelem 20 DC .... :sweat_smile:
Jinak já budu v úterý testit, tak uvidíme .. :slight_smile:
12. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja krasny grafik... ak sa teplotky zajtra po zajtra udrzia tak je to jasne... strasne drzim palce... :slight_smile:
12. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 ach jo ani nehovor...musí to byť krásne keď pocítiš ako kopká v brušku.....aj ja už chceeeeeem :grinning: :grinning:
12. kvě 2012 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 no včera posledný deň utroš....tak uvidím čo do utorka dostanem sviňuchu :angry: :angry: dúfam že nie :grinning:
12. kvě 2012 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moc ti to prajem :slight_smile: a dufam, ze ti to dobre dopadne :wink:
12. kvě 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon gratulujem moja, grafík sa mi hneď pozdával, teda už včera :wink: . A testík nemám odfotený? :wink: Ale gratulujem, z celého srdiečka :wink:
12. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 Dakujem :wink: Ved mozno sa stane zazrak :sweat_smile:

@elebe Ani neviem ci taku, lebo je to len velmi malinko, na papieri som mala trosicku, tak uvidim az sa to rozbehne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pajiskazemlyna Ja verim ze pomozu :slight_smile: Na lutealku je super vitex, len kym zaberie trva to aj tri mesiace, beriem ho dva tak duuufam :slight_smile: :slight_smile:
Tak budem na teba mysliet v utorok :wink: A drzat palceky :slight_smile:
12. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe hej, dakujem, bodaj by sa udrzali tie teplotky...
dufam aj ja, ze budes mat pokoj od mrchy na 9 mesiacov minimalne... zelam ti to... :slight_smile:
12. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 Krásne ránko ja stúpan nieako pomaly asi z toho nič nebude kuk môj grafík http://www.womenzone.cz/uzivatelka/severankaa2/grafy?c=-8588664748854775808 :frowning2:
12. kvě 2012 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 pekne ideš hore :slight_smile: A keď si bola na krv, aké si mala hcg?
12. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg
@pajiskazemlyna
@mia117 babulky, normalne som vysokovana, mam teraz uplne prazdnu hlavu :grinning: zatial sa pustili len trosku slzicky, ale kedze je to pre mna sok, velku radost moc ani necitim, asi to musim trosku predychat :slight_smile: a inak oznamil mi to drahy, ja som na papierik ani nechcela ist pozriet, kedze som sa bala dalsieho sklamania. sranda, ze mame za sebou prve vysetrenia v CAR a cakala ma laparka. tak som sa jej bala, ze to vajko asi pochopilo a zlutovalo sa :grinning:
12. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@sweetlemon juuuuj grasny testik... gratulujem... :grinning:
12. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda dakujem, neviem moja v tej radosti som aj pozabudla, co mi hovorila, pamatam si len to, ze o tyzden mam prist na kontrolu :slight_smile: a vy sa ako drzite? co dr. uz bije srdiecko?
12. kvě 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda no ja som sa skor bala, ci nemam nejaku cystu, lebo ma pobolieva podbrusko a uz mi to dost liezlo na nervy :grinning: ale teda asi si na to nejak zvyknem :slight_smile: :slight_smile: juuuuj :slight_smile: som dost mimo :grinning: :grinning:
@sweetlemon to sú teda riadne kolajnice. Moc moc gratulujem!!!!!!! :slight_smile:
@sweetlemon kraaaaaaaasne silna ciarka :slight_smile: moc gratulujem :slight_smile:
12. kvě 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon Boze to je krasne to su riadne palice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt ti to velmi prajem, vidim aj zazraky sa ozaj deju, je to uuuuuuzasne :slight_smile: Moja pekne tomu uver :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon krásny testík, to sú koľajnice ako hrom :slight_smile: . Gratulujem a prajem krásne tehulkovanie :slight_smile: . Ja potznám ten pocit šoku, keď na tstíku nájdeš //. Mne sa to stalo pred dvoma týždňami a aj teraz tomu ešte ťažko viem uveriť :grinning: . My sme sa snažili už dosť dlho, môžem to rátať na to roky, prešla som si laprkou pred 3 rokmi, costilmi, minulý rok MA a toto leto sme chceli ísť do centra a bum, // na teste :grinning: Stále tomu neviem uveriť a nebyť foto zo sona pripnuté na chladničke, tak tomu neverím dodnes :grinning:
12. kvě 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08
@mia117
@kukucg
@tynamartina dakujem vam moje zlate :slight_smile: :dizzy_face: no, sranda je, ze posledny sexik bol 4 dni pred ovulkou a jedna spermijka prezila aj napriek viac ako 96% zlemu spg. akurat v pondelok som bola na ultrazvuku a kultivacii :slight_smile: inak zacala som chodit do posilky 3x tyzdenne, takze som si vobec na seba nedavala pozor, kedze ja mam rada tazke cinky :grinning: :grinning: takze fakt sa zazraky deju :slight_smile: len nech sa pekne drzi aj nadalej :slight_smile:
12. kvě 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 áno, vo štvrtok mi lekár potvrdil akciu srdiečka :wink: . Bol to len zastupujúci lekár a budúci týždeň mám ísť už k svojmu na odbery a potvrdenie tehu pre endokrinologičku :slight_smile: A pozerám, že ti termín vychádza tiež v januári ;)
12. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek