• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@sweetlemon Urcite sa bude drzat, ved to musela byt nejak extra super spermosa a take kolajnice, to uz sa nepusti, neboooj :slight_smile: Prajem vela zdravicka a nech vam ide vsetko ako po masle, v januari ste traja :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon 4 dni pre ovu? super... tak to je fakt zazrak :slight_smile: o to viac drzim palce
12. kvě 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda no snad sa nam teraz bublinky udrzia az do konca a budeme si moc uzivat bruska. presla si si toho dost, takze si urcite zasluzis sa uz len teskat :slight_smile: inak akurat toto obdobie sme sa moc nesnazili, lebo presne o tyzden letime do new yorku, tak sme to radsej v obdobi ovulky ani nerobili :grinning: snad vsetko pekne zvladnem. ale myslim, ze ked to nebudem moc riesit, nebudem zbytocne stresovat a budem sa tesit zo zivota, tak sa proste nic nestane. a hotovo!! :slight_smile:
12. kvě 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no, mam sexik poznaceny v grafe, vlastne za cely cyklus sme mali len 1 sexik a bum :slight_smile: pamatam casy, ked som draheho znasilnovala kazdy druhy den a ked bola ovulka, tak kazdy den :grinning: :grinning:
@kukucg ano, januar to isti, dufam, ze sa este pridas :slight_smile: ja som tiez mala jemnucke spinenie pred tyzdnom, ale fakt len bodecka. tak drzim ti palceky a posielam bacilkyyyyyyy :slight_smile:
12. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 pozeram, ze ty si 4tt, mne to tiez vychadza tak podla kalkulacky. kedy si zistila, ze mas bublinku? :slight_smile:
12. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon aj nam sa tak podarilo otehu, sexik 2 dni pred ovu a bolo :grinning:
ale 4 dni pred, je fakt zazrak... :grinning:
12. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetlemon Dakujem za baccilky, poriaaaadne ma mozes popluvat :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som v lete tak otehu z jedneho sexiku :sweat_smile: Aj jeden staci ked je v spravny cas :slight_smile:
12. kvě 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 to dúfam aj ja :slight_smile: mám také zmiešané pocity,niekedy že určite som tehu a potom zase že znova nevyšlo :angry: :frowning2:
@kukucg nerozbehne :grinning: :grinning: to bolo všetko uvidíš :grinning:
@magic08 ďakujem pekne....aj ja to tebe želám...no ja každopádne najneskôr v utorok budem vedieť že či :sweat_smile:
12. kvě 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce se mi brečet :frowning2:
12. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg neverila som tomu, vlastne ani neverim, hehe :grinning: a teda...ak si to zelas, tak tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuuuuuuuuuj :grinning:
12. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ty si riadny optimista, co sa mna tyka :grinning: :grinning: :grinning: aplikuj to aj na seba prosiiiiim :wink:

@sweetlemon Och dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
12. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetlemon fíííha testík krááásny...nie je o čom :grinning: :grinning: aj mňa popluj,aj ja chceeeeem :grinning:
12. kvě 2012 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte kocky. :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 co myslite? vsetkym tehulkam gratulujeeeem a prajem vsetko dobre :slight_smile:
12. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no však ja povzbudím teba a ty mňa,tak to funguje,nie? :grinning: :grinning: nikdy nevieš,čo ak si to mala implantačné kvapky :grinning: a máš ešte,či to prešlo :confused:
12. kvě 2012 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetlemon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty sa dnes napluvas moja :sweat_smile:
12. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ok, rada :slight_smile: tak posielaaaaaam........tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuuuuuuuuuuuj!! a uzivaj ich v zdravi :grinning: :grinning:
12. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Co ja viem, sa bojim ist na WC :grinning: :grinning: :grinning:
A ty prosim ta kedy testujes, hm??? Ako to mozes vydrzat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ja keby nespinim tak testujem aj kazdy den :grinning:
12. kvě 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon kujééééém :grinning: :grinning: :grinning: chytám,chytám a celá sa pokropím a dúfam že to výjde :grinning: :grinning:
12. kvě 2012 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg hehe, aj tak som teraz tak mimo, ze dnes nicoho ineho nebudem schopna :grinning: :grinning: tak pluvam na vseeeeeetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacule34 este nie je nic stratene pokial nekrvacas... aku dlhu zvyknes mat LF?
12. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg mňa testovanie stresuje....tak kašlem na to,takto aspoň mám nádej a uvidí sa....choď sa mrknúť :sweat_smile:
12. kvě 2012 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule34 a nemohla si mať ovulku neskôr a toto je IP? :confused: :confused:
12. kvě 2012 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem, holky......zatim nekrvacam........lF mam ako kdy. Minuly mesiac som dostala menzes 3 dni po tom, co som mala / dle testu z moci / ovulku
12. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No bola som :grinning: :grinning: Je to len malicko, ale ked sa utriem, trosku tam je, nic uz, pride mrchaaaaa :grinning: :grinning:
12. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a IP byva kolikaty den, moja?
12. kvě 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no však uvidíš,ale stále je to len málinko a môže to prestať a zajtra nebude nič :grinning: :grinning:
@kacule34 no ak by si mala ovulku o deň dva neskôr,takl to akurát sedí :slight_smile:
12. kvě 2012 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko, som myslela že stupnem dnes a nič... :unamused:

http://www.fertilityfriend.com/home/39e472
12. kvě 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe uvidime, no.......a nevíš, na kolik klesa teplota pred tehu? a menzes pak je hned ten den?
12. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule34 no to je veľmi individuálne....záleží od celkového grafu....niektorej klesne teplota deň pred mrchou,to je môj prípad a klesnem o 0.1-0.2 stupňa,ale niektorej nemusí klesnúť a dostane mrchu v deň vysokej teploty....ale ak sa držíš hore viac ako 18dní a mrcha nikde,tak je veľmi pravdrpodobné tehu.....ja mávam LF najviac 16dní a vždy deň predtým klesnem
12. kvě 2012 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka a viac ovu testov si nerobila? len ten jeden? alebo ešte ma napadlo nemohla si mať ovulku na 14DC?? :confused: :confused: ako sa cítiš?
12. kvě 2012 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek