• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elebe nerobila:frowning2: viem mohla som asi ešte jeden alebo dva dni spravit test, asi som bola moc nadšená s tej čiarky, lebo som ešte taku nikdy nemala:slight_smile:
nejak extra nič ani nepocitujem, sem tam pichne lavy vaječník, včera ma prsia boleli, ale až večer, ale teraz nič, to bolo len také chvílkové
12. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka a toho 14DC si necítila nič? alebo nejaký hlien?
12. kvě 2012 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no neviem, nejak ma to vycerpava.....a to som na zaciatku snazenia :wink:
12. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ako na ten 14DC si už moc nepamätám, ale hlien som mala asi tak dvakrát, ale tak striedavo že jeden den bol potom pár dní nič a potom zas den, dva bol ...
ako pokial som nemala v grafe poznačený pozitívny ovu test, tak tušim mi aj ff, dalo ovulku na 14DC
12. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
seruste, ja som dnes vyyborne spala, bez jedineho zobudenia, nepretrzite vyse 6 hodin!!
http://www.fertilityfriend.com/home/valika_val
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacule34
ale prosim ta, podla mna bola ovu neskor :wink: a toto moze byt kludne aj IP :wink:
12. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val SNAD no. Ja som dnes v noci skoro nespala a bola som aj curat...mala som desne nocne mury.....mozna ze i to by ovlivnilo teplotu? jsem absolutne neodpocinuta
12. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon gratulujem!!! a prosim ta, to ste mali jediny BD na 8.DC? :sweat_smile: :confused:
12. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule34 urcite ano... takto to nemoze byt ozajstna bazalna teplota...
akurat sa obavam, ze tym padom, ako pipisujes svoju noc, by teoreticky mala byt teplota vyssia :unamused:
no ktovie...
12. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka a bolo niečo okolo toho 14DC? :sweat_smile: aký si mala ten pozitívny testík? nemáš fotku?
@kacule34 ale neboj to sa ukludní :wink: ja som tiež tak bola na začiatku snaženia,zo všetkého som stresovala a teraz už pohoda,však po vyše roku by som bola už na psychiatrií keby som furt stresovala :grinning: :grinning: len mi je smutno z toho že sa ešte stále nepodarilo :unamused: :unamused: no a ty uvidíš podľa teplôt,ale ja si myslím že zajtra vyskočíš :wink:
12. kvě 2012 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val neviem, no.....uvidime
12. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jsi zlata, uvidime, dakujem za podporu
12. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe pozri si môj fotoblog, tam mám všetko poznačené:slight_smile:
12. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ved to že pozitívny bol na 21DC.....u mna je to celé nejak pomýlené :unamused:
12. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule34 nie je za čo...a nesmúť :wink: určite to bude dobré a zajtra nám s úsmevom ukážeš grafík :wink: :wink:
@iinka no fakt je to čudné....nechápem :confused: :confused: ako môžeš mať pozitívny ovu test v deň najvyššej teploty :astonished: :astonished:
12. kvě 2012 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika a ty kde si sa tratila? :grinning: Ako grafik?
12. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka nemas este nejaky graf s teplotami? ze by si ho zamenila za ten spodny (starsi) - nevyplneny?
a nemali ste nahodou oklo 14.DC tutu mutu? :slight_smile:
@elebe hovorím, nejaká opačná som...ale tak z tohto usudzujem, že nič z toho nebude ani tentokrát :frowning2:
12. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val dakujem pekne :slight_smile: nooo, neviem, co je BD :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ak myslis sexik, tak ano, bola jediny v tomto cykle a bol 8DC :slight_smile: sme sa ani moc nenarobili :grinning: :grinning:
12. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iinka nikdy nevieš,čo ak áno....však keksík ste mali pekne a pravidelne....takže v poho :sunglasses: :sunglasses:
12. kvě 2012 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val hajáááj tutu mutu:slight_smile: bolo 5 7 9 10 12 14 16 17 18 20 21 DC mám potom len dva grafy z decembra a januára, ale tie su ovplynené clostilom....tento je bez clostilu
12. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no čo ti ja viem, raz sa to už musí podariť!!!! :wink:
12. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka no t osi aj ja hovorím už vyše roka a furt príjde sviňucha :angry: :angry: :frowning2: a vy sa koľko snažíte
12. kvě 2012 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak ja si to hovorím dva a pol roka :unamused: jáj no jediná zmena ktoru pocitujem su tri pupáky na tvári...ja som nikdy nemala pupák na tvári :unamused: :slight_smile:
12. kvě 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka a mohla by som ta poprosit o druhy graf s clostilom?
a neuvazovala si o ovule na 14.DC (myslim v tomto cykle)? :wink:
12. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. hlasim 1 DC - ako hodinky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@elebe a ty co netestujes ?? :confused: :sweat_smile: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

@iinka este pockaj na zajtrajsiu teplotu ci nestupnes. :wink:
12. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val no ved to, písala som aj elebe, že vôbec si už nepamätám na 14DC, tak neviem...počkaj idem pohladat ten graf, momeeeent :wink:
12. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon gratulujem, aj my sme mali horsi spg.. tak si nadej, ze to predsa len ide !! a vy ste mali zlu pohyblivost alebo morfologiu ??
12. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek