• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kemonka no my sme boli v štátnom car a platili sme "len" 39,80€, ale ak si to máme zopakovať, určite znova tam
12. kvě 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacena85 no zbytocne ta vystrastil. pri mimomaternicovom byvaju bolesti v oblasti vajickovodu...
a ak ma podozrenie, tak by ti mal v pondelok urobit sono, aby sa aspon potvrdilo, ci je machulka v maternici, to uz by malo byt vidno
12. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynamartina uz som pozrela milion stranok tak tiez nechapem

@lauritka ja neviem,som bola hotova z neho vcera
No to budem cca 5 tt myslis,ze by tam nieco videl?a ze neni dobre ked sa robi casto utz na zaciatku,dr tam rano nebude,ja idem na krv o 10 a on dojde po 12
12. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ak by to aj malo byť mimomaternicové, nemusí ju nič ešte bolieť, v každom prípade to treba kontrolovať častejšími odbermi, ja som pri mimomaternicovom mala hcg za nejakých 13 dní zo 100 aj niečo na 400 a niečo, potom to bolo jasné. Ale kacena85 mala celkom pekné hcg na 30dc, neviem, prečo ju hneď tak vystrašil :angry:
12. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyy...takže moja bilancia z venčenia.....dva päťlístky a tri štvorlístky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kade sa pozriem všade ich vidím :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2012 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe prebohaaa, sak testuj, lebo ma tu porazi na stolicke, uz som pohryzla lavy dolny roh klavesnice.
12. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loyanca zdielam s tebou sklamanie, je to na porazenie.
ale ako si pisala - ak sa ti to deje casto, tak s tym treba nieco urobit...
bola si na odber krvi / na progesteron / v strede LF?
beries duphaston? to je to minimum, co mozes spravit... hm?
12. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val ja už si počkám do utorka :grinning: :grinning: ajtak nemám test tak ma nemajú prečo ruky páliť....a ani nekúpim :grinning:
12. kvě 2012 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nasu kacenku doktor vystrašil a vystresil, lebo isiel podla tabuliek a nenechal si povedat, ze pani mala oneskorenu ovulu!
taki doktori su...
aj ja pri prvom tehu - darmo som tvrdila, ze ovu bola na 38.DC. to nikto nebral do uvahy a hikali, ako zaostava moj plod v raste a ze to nie je dobre a ze mam zvazit toto a hento :pensive:
az nakoniec jeden mudry doktor, asi v 20tt povedal, nech uz nikdy nepoviem termin poslednej menstruacie, ale radsj termin porodu, alebo termin upravenej poslednej ms :grinning:
12. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe vies co?
ty si neuveritelna! :grinning:
ty vies, ze to vyslo, vsak? :wink:
sa ti paci nas tu natahovat :slight_smile: a ja som si myslela, ze by som mala sparingpartnera na testovanie...
12. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val :grinning: :grinning: mehehe :grinning: :grinning: no mňa testovanie dosť stresuje a duchov som mala až až...takže si počkám či príjde mrcha a ako sa bude držať teplota....a ty kedy testuješ?
12. kvě 2012 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dufam, ze AZ v pondelok :grinning:
12. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val a kedy ti nemá príjsť mrcha??
12. kvě 2012 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ale uz prsi,neviem teraz ze kam s 5rocnym krstnatom :(
12. kvě 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val tento mesiac mi cez LF odber nerobila, minulý mesiac áno, vraj bol nízky a hneď skonštatovala, že ms určite príde, tento mesiac po IUI som do včera brala 2xdenne duphaston a 2tabl utrogestan na noc do pošvy, dva tt...
12. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, co říkáte na tento graf? Začala jsem měřit až pozdě v cyklu, beru clostilbegyt, tak jsem chtěla vědět, jestli už ovu proběhla, tak jsem začala ten 16DC a doteď jsem z toho jelen... Dneska jsem 33DC a MS nikde :astonished: V pondělí šupu na gyndu, asi je něco špatně, bo na těhu to rozhodně nevypadá...
12. kvě 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca no hej. prave sa cudujem, ze to trva tak dlho, aj cakanie na vysledky....
@kacena85 machulku vidno uz v nejakom piatom tyzdni, len na potvrdenie, ze ci je to v maternici.
a preco by to malo skodit, zas nechodis kazdy den ???

urcite to potrat nesposobi.
12. kvě 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe menzes ma prist o tyzden v nedelu.
@discreet, tak toto na ovulacny cyklus zatial nevyzera. mozes cakat, alebo si ist po vyvolavacku. ja by som este pockala a ak by do 30.DC neprisla ovu, tak by som ukoncila cyklus.
12. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val Já už jsem dneska 33DC, v pondělí jdu na gyn, s vyvolávačkou počítám, chodím každý měsíc :rolling_eyes:
12. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val o týžden v nedelu? a nie je skoro na test :confused: :confused: :sweat_smile:
12. kvě 2012 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@discreet a kedy si brala clostil??
12. kvě 2012 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe 3.-7.DC
12. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe 2x denně
@lauritka testovala jsem včera, negativní asi, nebo tam vidím ducha, ale spíš blouzním, další testy doma nemám... uvidím co v pondělí dr. tohle bylo spíš pro "zasmání" nad mým grafem :grinning:
12. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@discreet aha a kedy si myslíš že bola ovu? alebo si ju necítila? ja po clostile vždy dosť cítim ovu :sweat_smile: alebo skús test ako hovorí lauri :sweat_smile:
12. kvě 2012 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@discreet ahaaa, tak v tom pripade testni a ak nic, tak este cakaj... ak toto nie je vynimka, tak bud este trpezliva a pridaj... ja by som cakala co 60.DC :wink:
uz sme tu kedysi davno mali babu, ktora isla tusim na 122.DC na vyvolavacku a v ten den mala ovu a aj otehotnela :wink:

@elebe no jasne, ze je to skoro, a co mam robit? :wink: desiatkovy test by 10hCG mal zachytit :wink:
viem, som sisi, ale mne nerobi problem vidiet biely test. skor to beriem tak, ze ak tam nieco bude, mozem sa tesit o den skor :slight_smile: takze budem testovat 8.DPO :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@discreet a cítila si tú ovu :confused: ja som tiež tak brala a ovu som mala na 16DC :sweat_smile:
12. kvě 2012 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@discreet no ten pokles sa tam tvari silne implantacne :slight_smile:, skoda, ze uz dnes nemas testik.
12. kvě 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val to fakt 122 dní :astonished: :astonished: :astonished: no ja by som už zošedivela :grinning: možno fakt nájdeš dušíka,držím palček :slight_smile: ja už počkám do utorka....ked som bola tehu min.rok vo februári,tak mi vyšiel prvý testík až ked mi meškala mrcha,ale to bolo biotehu,tak neviem či sa to môže porovnávať :sweat_smile: :sweat_smile:
12. kvě 2012 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek