• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kacena85 chvalabohu, super správička :wink: tak len nemysli na reči toho doktora, uživaj si tehulkovanie pekne :dizzy_face:
13. kvě 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka dakujem moja,toto som potrebovala pocut,hned je lepsia nalada a isto bude vsetko ok aaaaaa Hotovo
13. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka sice uz neviem o co ide, ale uz som teraz 10 DC... takze o par dni cakam ovu :slight_smile:
13. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočeny....tak ja dnes takto :slight_smile: ale myslím že zajtra už klesnem :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
13. kvě 2012 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ty si trubka, preco by si mala klesat prosim ta??? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. kvě 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak sa mi samozrejme dnes nepodarilo spat do 11.00 lebo som myslela len na to jedno.
No a dopadlo to tak ako som myslela, ze vcerajsi duch bol falosny a dnesny mamatest uplne biely :cry: :cry: :cry:
Skoda, nadej som mala, sklamanie bolo, ale uz som sa tak nejak stihla aj oklepat!
A ff mi dal zase VIP na 5 dni, neviem na co mi to bude!!!
jaaaj baby, idem sa asi na 2 tyzdne vzdialit, lebo sa nebude nic zaujimave diat u mna, ale budem vas citat a tesit sa s vami, snad aj nam to raz uz konecne vyjde.
Aspon si preliecim ten moj zapal, co mi tam sarapati, aspon sa nemusim bat, ci atb. neublizia babatku :frowning2: :frowning2:
Takze pozor, Pepino robi falosnych duchov!!! Este teraz ho tam vidim!!!

http://www.fertilityfriend.com/home/3bbdcc
13. kvě 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no moja, ja viem, ze sa branis zubami nehtami, ale prepac, si tehotna!!! :grinning:

@kukucg no a u teba to tiez vyzera dobre. Ved baby zvyknu spinit v tehu, na tvojom mieste by som zbehla k dr a dala si predpisat nieco na udrzannie a zastavenie krvacania, lebo tie testiky mas pekne.
13. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nikam klesat nebudes, ale budes testovaaaaat :slight_smile:
13. kvě 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg :grinning: :grinning: ja neviem....uvidím....ale nechcem si robiť nádeje :rolling_eyes:
13. kvě 2012 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 No len ja nic moc na udrzanie nemoze, hormony mi nedaju asi lebo mam problem so srazanlivostou a aj tak nejak neverim ze by z toho nebola mrcha, ako vzdy, ja ked uz zacnem, tak uz to ide, no ale nic mi neostava len cakat :unamused:
Inak ja ked som robila pepino, nebolo na nom nic :confused: mne duchov nerobil...
A si myslim ze ty to tiez nemas stratene, ved 10dpo ked nemas nic, to este nic neznamena :slight_smile:
13. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg dakujem si zlata, ale nic nie je horsie ako falosna nadej!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001
@januliatko1985 ste zlaté kočky....jáááj by som sa tešila....ale vždy keď sa teším tak prd z toho je :angry: :angry: tak teraz čakám že klesnem,ajtak síce budem sklamaná....ale čakám že zajtra,alebo pozajtra :rolling_eyes:
13. kvě 2012 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 aaale,to že si mala na 10DPO negatívny test ešte neznamená že nemôžeš byť tehu :wink: :wink: kým nie je mrcha tak v poho :sunglasses:
13. kvě 2012 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a keby si si urobila test, velmi by ti to ublizilo?
Ja som mala nadej zo vcera, ze tam dnes nieco bude, no nebolo, idem dalej! :sweat_smile:
Tvoj graf je krasny!
13. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ta prava sa ozvala :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg júúúj....mojka dušík je držím palček veľmiiii :grinning: :grinning:
13. kvě 2012 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 Ale ved to neni falosna nadej, ale normalna, ved 10 dpo nemusis nic mat. Ja som pri prvom teho robila test az p meskani niekolko dni mozno aj tyzden a ciarka aj tak bola slaba dost a mam uz akeho chalaniska :grinning: 10 dpo by som tam storpo nemala ani tuk :grinning:

@elebe Zlatko spinenie sa rozbieha, takze asi tak.... :angry:
13. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2. Zatial nic zaujimave
13. kvě 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Ja vidim ducha averim, ze menzes ta na spon 9 mesiacov obíde
13. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 ale mojka ani tvoj nie je na zahodenie,takže nakoniec ty budeš tehu a ja nie :sweat_smile: :sweat_smile:
@kukucg :frowning2: a veľmi? škoda...možno to ešte prejde :sweat_smile:
13. kvě 2012 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva
@elebe
Dakujem kocky, ale ved viete ze duch pride a odide :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ale ja fakt verim ze nabuduce to uz bude :dizzy_face:
13. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg a teplota je aká? kde máš graf?
13. kvě 2012 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje nervy, moje nervy
13. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahojte kocky... ja akosi klesam... :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/26f403

@elebe prekrasny grafik... tfuj, tfuj, tfuj... ved uz testuj, nech sa tesime z tvojich //
13. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule34 vidis, som ti vravela, ze nic nie je stratene... drzim palce, nech sa teploty drzia uz len hore...
kedy planujes testovat?
13. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule34 vidííííš....ja som ti hovorila že to je IP :grinning: :grinning: :grinning:
@magic08 ďakujem zlatík,ale nemám testík....ajtak nechcem testovať....však do utorka už vydržím a zajtra možno klesnem :unamused:
13. kvě 2012 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Aj ja mam problemy zo zrazanlivostou krvi, mam malo cervenych dosticiek (100 a vacsinou 95) a teraz aj malo bielych dosticiek. Ked som bola tehu, dali mi utrogestan. Ja byt tebou, tak zajtra bezim k lekarovi, nech sa na teba pozrie, zoberie krv a nieco ti da. Pokial nie je menzes, nadej je stale
13. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 pekne sa drzim hore, takze pockaj este par dni a skus znova test... este bolo skoro na 9 DPO... vydrz
13. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe rano som nemerala lebo som vstavala k malemu okolo stvretej a behala som a potom som uz nemohla zaspat, tak ako naschavl :angry:
13. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aaaale trt klesnes... na take ani nemysli...!!!! POCUJES!
tesim sa na utorok a krasne //
13. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek