• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@melisaaa dakujem, bojim sa testovat...skusim vydrzat do piatku, kedy ma prist ms :angry:
14. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miminka327 ďakujem :slight_smile: ..... a čo ty ako pokračuješ?...pošli grafík :wink:
14. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macka23 držím palčeky a prajem ti krásne // :slight_smile:
14. kvě 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa dakujem :slight_smile: tiez drzim paluchy :slight_smile:
14. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 no to som aj ja zvedavá ako to pôjde ďalej ale nedávam tomu nieakú nádej :frowning2: . no bolesti som mala ako pred mrchou hrôza myslela som že dnes dostanem mrchu a ten výtok ten ma tak prekvapil veď som si myslela že už budem mať pokoj a sucho ale ak tak aj ten výtok mi nebude vadiť ak by sa fazuľka ujala :wink:.
14. kvě 2012 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak u mna tak nijak http://www.fertilityfriend.com/home/120212
to je uz len take meranie zo zotrvacnosti :sweat_smile:

@piefunko tak mozes mrk, ako to u mna teraz je
14. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 moja pekná,posielam,ale nič z toho,lebo sme nerobili nič,iba telpotu som merala ! Manžel bol chorý :unamused: :unamused: :unamused: ,tak tento mesiac pauzaaa ... GRAF - http://www.womenzone.cz/uzivatelka/romoadam/grafy?c=-8588664748854775808 ...
14. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to som ani nevedela ze aj toto môže byť problém v otehu ja mám ževraj vysoko maternicu tak uvidíme kedy sa mi to podarí. Aj na prvé som si musela počkať a podarilo sa a teraz má 7 rokov.
14. kvě 2012 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa moja..nie..nemám žiadnedoma.. :unamused: musím zohnať
14. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko. je mozne,aby som stale mala rovnaku teplotu? http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 :unamused:
14. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 super..a už len hore stúpať...a máš to istéé :wink: pekný grafík
14. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj....akúsi šnúru ťaháš? :wink: nevadí..len ju maj stále takú......kedy nemá prísť mrcha,?
14. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja cakam ze zajtra. ale neviem kedy si zmysli, minule ma tiez ponatahovala. vcera som testla,lebo idem dnes kvoli stitke na vysetrenie,ale test bol bielucky :angry:
14. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek suhlasim s
@elebe nejde o dolezitu teplotu, takze kludne mozes vynechat. urcite tym vstavanim bola ovplyvnena.
14. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no u mňa bol toto problém a tak teraz uvidím či sa podarí,alebo ešte nejaký problém tam je :pensive:
14. kvě 2012 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj lauri....nevieš mi náhodou povedať kedy po dobratí utrošu zvykne príjsť mrcha? :confused: :confused: ja som posledné tbl. zobrala v piatok :confused:
14. kvě 2012 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Tak to je hezké :slight_smile: .To máš také super chlapa :wink: . No uvidíme,co bude dál .
Já teď měla takovýho hlenu bílkového a tak jsem zkontrolovala čípek a vypadá to na ovu. Ale v tom hlenu se nevyznám.Takové množství jsem ještě neměla :confused: . Tak nevím,zda je to začátek,či konec plodných dnů. A kevšemu dnes toměření :angry: . Tenhle cyklus je zase jinaj a divnej :unamused: .
Jé s tou maternicou,tak to vypadá dobře :wink: .
14. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe musíš veriť že teraz sa to podarí veď teplotky máš krásne :slight_smile:
14. kvě 2012 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek a nemáš doma ovu test,že by so spravila?? :confused: :confused: no však uvidíš aj zajtrajšiu teplotu,dúfam že zase nezaspíte :grinning: :grinning: ja mu plne dôverujem,hovoril mi veci z takou lahkosťou a istotou a poznám osobne aj pár žien ktorým pomohol k tehu,že šup šup.....tak dúfam že aj ja sa čoskoro zaradím medzi ne :sweat_smile: :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky. Děkuji. Jen mě vše mate.Včera ukrutné kreče až jsem nemohla pořádně narovnat.Aipár kapek(po sexíku a pak i odpoledne na t.papíru).Tak jsem myslela,že zda ovu,ale zase čípek mi neseděl. A před chvílí hrozně bílkového hlenu(nikdy jsem takové množství neměla),tak nevím,zda ten hlen je na začátku,či nakonci. Ale fakt ukázkovej hlen. Atak jsem zkontrolovala čípek a je jak na ovu.
14. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj moja, super grafik, moc moc drzim palce, vyzera to dooooost dobre a prajem // ciarky :slight_smile:
14. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 no mám zmiešané pocity....tak neviem :confounded: :confounded: fuuu...ale dnes ma doooosť pichá pravá strana a sem tam slabo aj ľavá a už od rána :confounded: :confounded: dúfam že to nie je mrcha :frowning2:
14. kvě 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 kujéééém....som zvedavá na zajtrajšiu teplotu :confounded:
14. kvě 2012 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Nó,pravě že nemám.Akorát mě to nutilo testovat. A stejně se i přes testy nezadařilo :frowning2: . Tak už jsem neobjednala. A hlavně mě i vadilo,to žej sem nesměla před tím pít :unamused: .A já piju hrozně a to byl trest :slight_smile:
Tak to by bylo,aby nebylo :wink:
14. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a co keby si testla a nemusis sa stale pytat, kedy po utrosi klesa teplota alebo ci to, co ta picha, je MS... vsak otestuj a uvidis... aj tak, ak pride MS bez testovania, urcite budes z nej smutna... pri negativnom teste sa na nu pripravis vopred a ak bude pozitivny, mozes sa skor tesit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hopisek však teda uvidíš podľa teploty....tak držím palček nech je to ovu :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Děkuji moc zlatíčko :wink:
14. kvě 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe urcite bude vysoka tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
@moni1007 tak to ešte nič neznamená....bielo môže byť ešte chvíľu :wink: palička môže nabehnúť aj neskôr
@elebe ale kdeže mrcha tá si teraz u teba zoberie minimálne 9 mesiacov dovolenku :wink:
14. kvě 2012 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek