• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@elebe ok, tak prosím ťa, ak tam ráno bude dušisko, tak sa hneď objednáš k očnému, ak nie tak idem na očné ja pre silnejšie okuliare :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri a to sa počíta keď takto upravíš test? však to skresluje výsledok :confused: :confused:
14. kvě 2012 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no moja tak to sa rovno môžeš objednať :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe počkám do zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mrška zasa prišla na 25 deň. Bola som smutná, ale čo už. :zipper_mouth:
Neviete mi poradiť niečo na lepšie uhniezdenie vajíčka? (prírodné ). Chystám sa papať Macu, keď som ju brala v marci mrška prišla o 1 den neskôr t.j. na 26 deň.
kuk
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Janacha/grafy?c=-8588647468854775808
14. kvě 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co říkáte na můj graf, nevím, pořád klesám a stoupám, mám strach, že klesnu moc a bude po všem. Těhu testy mám pozitivní (dělala jsem jich asi 6 :grinning: ) Ale pořád tomu nějak neveřím :grinning:
14. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@melisaaa počkaj....ale hovorím ti že zajtra nejdeš do roboty :grinning:
14. kvě 2012 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no moja, ani sa nenazdáš a budeš vyberať kočiarik, dám ti typ, takýto raz budeme mať my :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/90me/kocik/ čo povieš :grinning:
14. kvě 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka19 blahoželám, stúpaš, klesáš, ale stále si hore, neboj, ja by som už nemerala, krásne tehulkovanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa mmmm....peknýýý :grinning: :grinning: n a čo ak budeš mať dievčatko :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja sa toho kočíka snáď nikdy nedočkám :angry: :angry:
14. kvě 2012 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka19 presne tak ako hovorí
@melisaaa už nemeraj kašli na to,aby ťa to nestresovalo....však testíky máš kráááásne...tak veget :sunglasses: :sunglasses: kedy ideš k dokimu?
14. kvě 2012 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa Děkuji. Taky si říkám, že už měřit nebudu, že mi to ty nervy nestojí :grinning: Ale v březnu jsem měla teploty taky nahoře, ale ne tolik jako teď a nakonec to skončilo potratem, tak mám strach, aby se to neopakovalo :frowning2: Ale na testech mám krásné čárky, tak už to musí vyjít :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no veď to, ja by som chcela dievčatko, ale nakoniec to je jedno, len nech už bude mimi a kočiarik je to posledné na čom mi záleží, ale tento sa mi veľmi páči a neboj, ver, že čoskoro ho budeš vyberať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe děkuji :slight_smile: Jdu ve čtvrtek, tak snad tam nebudu moc brzo a půjde něco vidět :slight_smile: Aspoň tečka kdyby tam byla :grinning:
14. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ake je to creamy? :slight_smile: citis vtedy mokro?
14. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka19 jasné, že ti to výjde a nestresuj sa, mimču stres neprospeje, tak sa teš a na zlé veci nemysli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa aj my chceme straaaašme dievčatko....priateľ už syna má a ja tiež túžim mať malú princeznu....ale ak mám pán boh dá syna,tak ho ajtak budem milovať najviac na svete :slight_smile: :slight_smile:
@petulka19 no tečku by tam už mohol vidieť....neboj všetko bude v poriadku....hlavne klud,aby sa miminko u teba nestresovalo :wink: :wink:
14. kvě 2012 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Po vcerajsiom duchovy . . . Dnesny mamatest negativny . . . Uvidime ci vo stvrtok pride mrcha :grinning:
14. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellzie husty kremovy biely
14. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...ja mam teraz 7DPO (asi) a je to mokre vodove trochu natahovacie...ale nie klzke a tazne.. :frowning2: mne to pride strasne zlozite sledovat to vsetko a vyznat sa vtom...
14. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka19 uz nemeraj, nic nove tam nebude. tes sa z tehu ;)
14. kvě 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale ved na zaciatku vela kociek upravuje testy ;) ked je to est e slabo viditelne, uvidis rano, ci zosilnie
14. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha...takže keby tam nič nebolo tak tam nie nič ani po upravení :confused: no uvidím teda ráno.....a dnes ma táááák pichá pravá strana,že celý deň a dooosť to cítim :confounded: :confounded:
14. kvě 2012 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no jasne, zeby nebolo :sweat_smile: z nicoho nic nevycarujes, to by som musela dokreslit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe citala som akurat temu vcera, ze vajecniky citia kocky v tehu.
14. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi pekny grafik
14. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a nedokreslila si? :angry: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dobre teda uvidíme ranný test...júúúj ste mi dali novú nádej :sweat_smile: lauri a keď sa náhodou stalo že som mala ovu na ten 18DC tak ja som na 19DC nasadila utroš,to je v poho?
14. kvě 2012 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi fíííha...dobrééé....bratrancová manželka presne takto otehu,cez mrchu :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a je to možné v ms? a nebo to ta ms skreslila?
14. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek