• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@piefunko strašne sa bojím že ta nič nebude ako aj dnes :frowning2: :frowning2: ale mám dosť príznakov...ale čo ja viem,aj drahý mi hovorí že som čudná a hulákam za každú kravinu jak šibnutá :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2012 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe akoooo?

@piefunko aoj,bola som rano na krv,dr tam nebol,aj som rada,nepotrebujem aby sa mi tam furt stural ;))) ja verim,ze je to ok a Hotovooo
A vysledky max v piatok a uz neriesim,neviem ci to do ameriky posiela alebo co,mam cas,som doma na pn,vegetim a citim sa ok,az na sem tam pobolievanie podbruska ale to je zevraj ok
14. kvě 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mojaa ja vrcim doteraz pre nic za nic ale lepsi sa ti,to tie hormony sa musia prestelovat
14. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg jooooj ty mas ducha,drzim palce,ja som spinila v case ms normalne 5 dni nebooooj
14. kvě 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no ale ja som dva krát mala až hysterický záchvat :frowning2: :frowning2: a to že úúúplne pre blbosti...najprv som vynadala spoločníkovi,ten na mňa kukal jak puk a potom drahému a to len za to že jedoval psíka :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2012 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no ja uz pomaly kramujem takze je to v prdeli, zase :angry:
A ty ako? Dufam ze uz nerobis paniku :sweat_smile: :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Nebudem testovat uz :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hehe noooo presne,citlifka zvykaj si,ja vrcim sama na seba niekedy,no co narobime tak zajtra testujes???

@kukucg a isto su to teda kramy?vies co uz nie,fakt ma ten dilino vylakal,som pozrela kopu stranok,aj baby co mi pisali,ale moze mi hento debil povedat????vie co mam za sebou a plasi ma hned takto na zaciatku
14. kvě 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 No ja myslim ze su :unamused: Tak som rada, aj ja som ti vravela ze je to ok :slight_smile: :slight_smile: Oddychuj a hladkaj si brusko :wink:
14. kvě 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg heh drahy hladka staaale ;))))
14. kvě 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacena85 @elebe baby ja som jak pitbull tiez posledne dni, a dnes rano mi bolo zle po ranajkach a ked mi doniesli obed, tak mi zasmrdel, to som nikdy nemala a ja kukam ze ci mi nesibe :slight_smile: ved som teraz dobrala clostik, mm rano skakal v aute jak mi bolo zle ze som tehu :grinning: no komedia... to tie hormony hehe co budem robit ked budem ozaj tehu? :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko joj moja daj graf,mna dnes tak bolia prsia a svrbiaaaa drahy sa tesi,ze nebude len brusko hladkat
Dnes sme pobehali doobeda vsetko,poobede lehaaro stare filmy a cajik ;))
14. kvě 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg a čo ak naozaj si tehu :confused: :confused: aspoň jedeeeen ešte :sweat_smile:
@kacena85 jáj kači ani nevieš ako sa toho testovania bojím :frowning2: :frowning2: že zase nič :frowning2: od včera mám straaaašne veľa výtokua bojím sa že to všetko sú PMS :frowning2: :frowning2: a hentomu tvojmu debilovi dobre vynadaj :angry: :angry:
@piefunko to máš asi od clostilu,aj mne bolo pár krát zle :sweat_smile: ja už drahému nič nehovorím,lebo len mrknem okom a už si myslí že som tehu :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurát som sa nadlávila že čerstvý chlebík natretý maslom a jarná cibuľka.....mňáááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoro som sa zadusila :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe noo utros by to uz nemal byt hmmm
14. kvě 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 mojaaa ja som este daleko pred ovu :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
ale asi to je isto z clostilu
@elebe ano ano im radsej nic nehovorit, tri dni chidm jak bez duse ze mam mrchu a boli ma brusko a mm jeeeej ty si tehu? :grinning: skoro som ho zabila hehehe nikto to nevie koli tymto otazkam a on jak male decko :grinning: :grinning: moooj zlaty :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jaaaa tomu verim a citim to v kostiach,rano myslim na teba,potom mi pls napis,nestiham rano sledovat
Joooj tie chute,ja som jedla tyzden pred ms dokola rozok maslo a marh.lekvar a zakazdym som sa sla zadusit tym ;)))
14. kvě 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko drzim palce pri snazilkovaniii ved je maj predsa
14. kvě 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 dakujem kaci budem to potrebovat, uz som bola aj v porodnici chytat virusiky :grinning: kamoske sa narodilo mimi... noooo v stredu doki a uzv a uvidime co potom... kolko vajok bude :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ten výtok to viem že je výtok....ale dnes som tam mala dva krát ešte také biele hrudky a to musel byť utroš,čo iné :confused: :confused:
@piefunko no ja môjmu poviem že ma bolí brucho a hneď že lahni si určite si tehotná :grinning: :grinning: tak mu radšej nič nehovorím :grinning: alebo minule som jedla maslový chleba z kyslou uhorkou a už sa usmieval jak slniečko na hnoji :angry: :grinning:
@kacena85 napíšem kači,teda ak bude čo :frowning2: ja stále lietam na wcko že mrcha a stále len ten biely výtok :confounded:
14. kvě 2012 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko budeš mať sedem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 no já jsem zvědavá jak nám to dopadne :slight_smile: třeba to fakt bylo jen tou ms , že byly takhle nízké...
14. kvě 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi uvidis, ale je tam vysoka pravdepodobnost, ze to vyjde ak bola ovu a mali ste xexik :slight_smile:
14. kvě 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 jj měli toho 9.5. :slight_smile: a ovu prý 10.5. tak uvidime :slight_smile: byla bych ráda :slight_smile: ptže to i bylo spontání a nejen proto že mám ovu :D
14. kvě 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chcememimi velmi to to prajem, uvidis ze to dobre dopadne :slight_smile:
14. kvě 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 moc děkuji, byly by jsme šťastn jak blechy...po posledním bohužel nezdaru :cry:
14. kvě 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. kvě 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 to vyzera na tehu :slight_smile:
14. kvě 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka vcerajsi test negativny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 ale zajtrajsi moze byt poztiviny :grinning: drzim palce!!!
14. kvě 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek