• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@elebe :confused: :confused: :confused: :confused: tak to sa mm ani nedotknem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 fiiihaaaa to je jaky skok, to vyzera na // :wink:
14. kvě 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm, no neviem, asi som ten vrchol zasa nevystihla :angry: Ale dnes sa posnazime :grinning:
Fakt neviem ktory je silnejsi, zhora vcerajsi doobeda, poobede a dnesny doobeda a poobede..
http://www.fertilityfriend.com/home/lindana
14. kvě 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko :grinning: :grinning: mehehe :grinning: :grinning: budete mať sedmorčatá :grinning: :grinning: :grinning: ale nie budeš mať možno dva :wink: mne sa pred chvílou pokazila pračka,vytopila som si kúpelňu a vôbec tá hlupaňa na nič nereaguje :angry: :angry: :angry: ma porazí,volala som opravára a že zajtra ráno o deviatej,mumák jeden :angry: :angry: :angry: a ja teraz vo vani úúúplne mokré handry :angry: :angry: :angry:
14. kvě 2012 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp kratulka velka, krasne testiky :dizzy_face: tiez som pred 2 dnami objavila kolajnice :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon mojka a ty si robila len tej jediný testík? predtým nie?? ja som dnes 15DPO a testila som,síce nie ranný moč,ale ajtak bol tam len trapný duch :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2012 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ahoj tehulka a ty ako? vsetko ok? :confused:
14. kvě 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe prosim ta len to nie, co som pes? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no verim ze max dva, aj to sa budem bat hihihihi ale sak to dame, hlavne aby bol aspon jeden a nech nezmizne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fuha to ti nezavidim, to je neprijemne, my sme na prizemi so zahradou, nam sa nastasie vytopit susedov nepodari :wink: nenatahuj sa moc s tymi handrami.... :wink: :wink: :wink:
14. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe pocuvaj zlatino, kukam uz niekolkokrat na ten tvoj testik a fakt tam je ten dusik, takze zajtra rano cikaaaaaj :dizzy_face: :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja som mala dva a aj ty budeš mať uvidíš :wink: :wink: ja som našťastie nevytopila nikoho,len seba :angry: :angry: no už som všetko upratala a fuuu bola to fuška :angry: :angry:
@sweetlemon myslíš že tam niečo bude?? a ktorý si pozerala aj ten čo som hodila ja a aj ten čo upravila lauri??
14. kvě 2012 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jej, ahojky :slight_smile: ano, ja som si robila len ten jeden. na 16DPO a bol to hned ranny mocik :slight_smile: ale mozno som mala take kolajnice kvoli tomu, ze ten sexik sme mali 4 dni pred ovulkou a tym padom sa asi vajko so spermosou skoro stretli, teda aj skor bolo uhniezdenie. teda myslim, ze to znie logicky :slight_smile: mas na rano mamatest?
14. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe na oboch bol duch, aj na tvojom, neviem, kam si kukala, ze si ho nevidela :grinning: dufam, ze zajtra ti to oci vykole :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon no ja som mala ovulu na 16DC,ale lauri mi hovorila že som ju mohla mať aj o dva dni neskôr :confused: :confused: tak ja neviem :frowning2: ano mám mamatest
14. kvě 2012 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon aj baby mi to tu tlačili do hlavy....ale ja duchom moc neverím,už som ich mala....ajkeď je pravda že nie na mamateste a ešte sa mi nikdy nepodarilo ho odfotiť,toto bolo prvý krát že to niekto videl okrem mňa :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak dnes som volala dr, ze sa objednam a oni mi zahlasili, ze maju volny termin v juli!!! to akoze nemam nahodou aj porodit dovtedy a neotravovat? koxo, skoro mi telefon vypadol z ruky. ze si mam skusit este zavolat v stredu. no akoze mam dost... :angry: :angry: :angry:
14. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon v júli????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a ty kde bývaš v new yorku :astonished: :astonished: :astonished: to čo je...ja sa k môjmu ani nemusím objednávať,idem a hotovo :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no vidis, myslim, ze vidiet ducha na fotke uz nieco znamena. teda ja neviem, ako to je s tymi duchmi, ja som mala vzdy len bielo. podla mna uvidis podla zajtrajsej teplotky. pokial neklesne moc, tak sa na testiku musi nieco ukazat :slight_smile: uz sa neviem dockat. podla mna mas graf uplne nadherny, dokonca krajsi ako ja :slight_smile: :dizzy_face:
14. kvě 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no vies co, normalne mam nervy, ze clovek si tam plati rocny poplatok, v tehotenstve este viac, a ked nieco potrebujes, tak nemaju cas. chapem, ze maju asi vela, ale maju mysliet najprv na to, ci budu stihat vsetkych vybavovat a nie len na plne vrecka, ach jo. snad sa v stredu zlutuju :slight_smile: inak s tym new yorkom si sa trafila, v sobotu letime :sunglasses:
14. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujem , zoženiem ho v lekárni?
14. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetlemon no ale pekný graf nie je záruka :frowning2: :frowning2: sa bojím že tam zajtra ajtak nič lebude,alebo že klesnem....ach jaj...ale nijako to neovplivním,ajkeď sa modlím :rolling_eyes: :rolling_eyes: od 3DPO ma pobolieva každý deň podbruško a dnes ráno že také silné pichanie napravo asi pol hodku a celý deň dosť cítim vaječníky :confounded: :confounded: aj prsia ma strašne bolia,teda dnes je to celkom znesiteľné :confounded: a od včera mám stráááášne veľa výtoku,také biele a tak furt lietam na wcko či to nie je mrcha :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2012 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon fakt :confused: :confused: no vidíš,som veštica :grinning: :grinning: a načo tam idete? sa nebojíš letieť :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ano dva ako ty a jeden sa oplodni ako tebe a budu to co?????? dievcatkaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ty moja veštica :grinning: :grinning: bodaj by si mala pravdu :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja, ale pred mrchou predsta nie je taky vytok. to bolo aj u mna jedno zo znameni, ze sa nieco deje. vzdy mam totiz 2-3 dni pred mrchou skoro uplne sucho, pripadne len take nieco nenapadne ide zo mna. teda som prvykrat v zivote mala normalne akoby plodny hlienik. prsia mna nebolia skoro vobec, dnes trosinku zacali. a na wecko nebeham vobec. akoze priznakov mas tolko, ze som presvedcena, ze sa zajtra budes tesit :slight_smile: budem ti drzat vsetky palce a budem na teba rano silno mysliet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten vytok proste nemoze znamenat nic ine! ci stava sa ti to bezne?
14. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon no ja mávam výtok pred mrchou...ale nie tolkoto,však som jak točka :sweat_smile: :sweat_smile: a je taký hustý a biely a ja mávam pred mrchou tak pomenej a taký žltkavý :confounded: no len ja sa bojím že to je všetko PMS :confounded: :confounded:
14. kvě 2012 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe joj, ci sa bojim lietat? nooo, nemyslim na to. my sme sa totiz posledne 2 mesiace radseej moc nesnazili, ked sme uz vedeli, ze letime. a bum :grinning: takze ked uz mame vsetko kupene, tak to proste zvladnem a hotovo :slight_smile: nebudem vlacit tazke kufre a ked mi bude tazko, tak proste ostanem na hoteli, co uz :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janacha ano, skus sa spytat, mne ti tiez objednavali.
14. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetlemon ja myslím či sa nebojíš letieť s drobčekom v brušku :sweat_smile: :sweat_smile: ja sa lietania nebojím,som lietala strašne často a brala som to už ako autobus :grinning: a to tam idete na dovču? a na koľko idete? júúúj aj ja by som išla :grinning: a koľko trvá let,dosť dlho čo?
14. kvě 2012 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko o tebe tu nejake vestecke zvesti idu... a nevyvestis aj mne daco? :sweat_smile:
14. kvě 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no ja ti neviem, PMS moze byt cokolvek. podla mna by si si mala pozriet nejaky film (napr ja si kuknem panelak :slight_smile: ) a ist rychlo hajat, aby si co najskor mohla testnut. musis byt z toho nervozna a ked tam nahodou vajko je uchytene, tak mu to vobec nerobi dobre. takze klidek, rano je blizko :slight_smile: a skutocne verim, ze vsetky tie priznaky znamenaju tehu :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek