• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Snažilky prosím Vás poraďte mi,ako mám piť alchimelkový čaj? chcem to kombinovať s fytosojou. ďakujem veľmi pekne
15. kvě 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 no to ani ja nechapem, na 10 dpo take carocky... urcite ho stihas... len treba makat o 106... :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana baby, ale uz ma zacinate stresovat tym, ze byto mohli byt dvojky... ja viem, ze je to dost silna ciarka na 10 DPO, aj rýchlo vybehla... no ale mozno bola ovu skor...
15. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka noooo. maj lasky cas... :grinning: no aj pre mna je to prekvapenie... fakt som to necakala, ze taka carocka na 10 DPO
@anlady normalne, mozes dvakrat pollitra :dizzy_face:
@lienkapp dakujem krasne... tak asi to tak uz bude... :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 dakujeeeeeeeem mojaaaaa :wink:
15. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 a este si zober, ze si testovala poobede :grinning: :grinning: Som zvedava, co bude rano, hned tu daj fotku :dizzy_face: Dufam, ze este mas testik :wink:
15. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Caaaaau moja, ako, uz skoncila mrchata?? :angry:
My sme asi nestihli, dnesny kexik som este nepoznacila, ale obavam sa, ze aj tak neskoro.. :rolling_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/lindana
15. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana ahojki, ano ja uz po :slight_smile: uz teraz ako si stupla je asi neskoro, ale stacilo aj predtym ;)
15. kvě 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda dakujem, dakujem, tiez jeto pre mna velike prekvapenie... cakala som maximalne ducha... ktoreho bude treba hladat a tam toto
15. kvě 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana hej mam test, ale planujem testovat az cez vikend... rano musim do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ved to..dneska som merala pol hodinu skor, tak rozmyslam, ci nedam 36,35, aj ked vela to ais nezmeni..
15. kvě 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 Zajtraaa, som zvedava na tie dialnice :grinning: :grinning: Ved sup ciknes, namocis, zatial umyjes zuby, odfotis, das to sem a mozes ist :grinning: :sunglasses:
15. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si perfektna, vyvesim si tento tvoj postup do kupelne a budem si rano odfajkovavat ako to mam po poradi urobit.... uvidim babule, ako bude rano... mozno nevydrzim a testnem lebo budem zvedava ake budu ciarocky....
15. kvě 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
boly ma neskutocne brucho mam dojem ze mi pride ms ale ved som len 7DPO to je divne :unamused:
15. kvě 2012 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 zajtra zajtra zajtra zajtraaaaaa :grinning: aby sme videli ako vyzerajú kolajnice na 11DPO :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute :slight_smile: sa nám tu stehotnieva :wink: super, len tak ďalej kočky :wink:
15. kvě 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana uz nechaj, tak, ak aj zajtra budes vysoko, uz je fakt po ovu :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 suhlasim , zajtra raaaano, nech vidime tie krasne kolejniceee. a ty @kemonka chcem vidiet taky isty testik u teba a o par dni, jasne!! :wink: a kolko bab tu vlastne tenot mesiac otehu, pocita to niekto, lebo uz teraz je to dost vela, sak este len polka maja ja :sweat_smile:
15. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajiskazemlyna no už začínam cítiť...stále vždy ten ľavý vaječník.....už ma pobolieva každú chvíľku tak neviem či to je ono... :( hlen nemám...teda skôr taký sýty biely..ale mám asi mykozu :unamused: akosi ma všetko bolí...tak idem si to nejako preliečiť...ach jo
15. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 supeéééér..gratulujem..nech pekne silnie :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30
Jejej, to nezní moc dobře :frowning2:
Tak třeba zítra teplotka stoupne a budeš mít jasno ...... Buď ráda za krátké cykly, co bych za to dala :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ani ja som neni nadšená....a to som bola po mrche...a takto ...neviem či to je mykoza..ale asi hej...idem zblázniť...všetko ma páli a bolí.a hust ý biely hlien....takže neviem na ovu má byť iný :( uvidím zajtra...
15. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30
ráno se ozvi, jak to s tebou vypadá ....
A tak neskočíš si na gyndu pro nějaké léky ? Aby ses toho svědění zbavila, je to dost nepříjemná věc :unamused:
15. kvě 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna no uvidím zajtra...dala som si nejaký rosalgin....to je dáky prášok..sa to rozrobí vo vode a vyplachuje..zvnútra.a canesten...tak uvidím čo to spraví....mám to asi 2x za život....neviem ani z čoho :( nikdy som to nemávala :unamused:
15. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ahoj ano mam doma druhe slniecko :wink: a ty ako?? v akej faze si teraz??
15. kvě 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30
Rosalgin je výbornej, ten by ti mohl pomoct ! :slight_smile:
Snad tě to brzy přejde :unamused:
15. kvě 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna uvidím....to mi susedka poradila.....ja som si nič iné nikdy nedávala..ešte ten canesten...to mi v lekárni poradili....je to nanič...nepríjemné..a som z toho nervózna...deti mi už spinkajú...mm šiel na pivo....tak ja vegetím :slight_smile: :slight_smile: som zvedavá na tvoju teplotku zajtra :wink:
15. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka uvidim kocky, ako rano vstanem... test mam na policke v kupelni pripraveny, este jeden, posledny... chcela so msi ho nechat na neskor... :grinning:

@januliatko1985
15. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek