• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@moni1007 moja velmi moc ti drzim palceky, urcite si mala ovu neskor a urcite nejaka ta spermijka prezila uvidis, prajem ti to :slight_smile: ja takto este stale si meriam bt, ale uz asi ani nemusim, :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3c8a37 a v piatok sa chystam k dr. tak uvidim co a ako :slight_smile:
16. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 ja som tiež najprv robila ovu test a keď tam bola aj tá druhá čiarka, tak som namočila aj tehu a boli tam //. Mne sa tiež zvýšili ovu testy, tak ich takto míňam. Ja som testla 12DPO a mala som ovu taký ako ty a na tehu silnejší duch. Ja by som testla na tvojom mieste aj tehu. Keď je ovu takýto, tak tehu bude určite aspoň duch. Ktorý DPO si ?
16. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valika_val supeeeeer gratulujem, vela zdravicka prajem, drzte sa :wink:
16. kvě 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no 9DPO :slight_smile:

a to čo že tvoj doki neberie krv? :fearful: To ku ktorému chodíš?
16. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp no dnes by som mala byt len 10DPO. takze chcem radsej pockat este do toho 12DPO. mam len jeden mamatest a u nas je to podpultovy tovar tak ho setrim :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia117 no ty tam mas tiez hadikov, boodaj by aj ten moj hadik znamenal to co u teba...dakujem,ale bojim sa,ze tak ako som dnes stupla, tak tak prudko klesnem :unamused: no vsak uvidime co bude dalej. tebe prajem nech u dr vsetko dobre dopadne :slight_smile:
16. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 no tak držím palce, ale na 12 DPO tam už určite budeš mať //. :grinning: :wink:
16. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka No ovusa kludne moze aj oneskorit, nemusi to byt anovulak, skoda ze mas tie teploty 19, 20 biele, merala si v iny cas, ci si malo spala? ale kludne mohla byt ovu aj vtedy, uvidis co sa bude diat, ked budes stupat dalej, tak zrejme bola vtedy :slight_smile: Ovu testy nerobis?
16. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, kuknite môj graf, zdá sa vám dobrý ... pretože tento mesiac ovulujem na strane bez vajíčkovodu ... www.fertilityfriend.com/home/3c9855
16. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 ved to, ze clovek v takej situacii nemysli na take, ze si vyziadat aby hladali pricinu... vtedy mas co robit so sebou... mna tiez vtedy nad vodou drzala predstava dalsieho tehu.... otehu som po 3 mesiacoch, aj napriek zakazu doktora, citila som ze to uz bude dobre, no nastastie, aj napriek problemom v 20 tt som sa zacala otvarat, opat hrozil potrat, no nastasite sme to zvladli, urobili v 22 tt cerklage a donosili sme... no pri porode zas bol problem s otvaranim, prave kvoli tomu stehu pri cerklage a tak sa mi dotrhal krcok, ze doki mi povedal pri preventivke, ze sa budem pri dalsom tehu otvarat... no mam hrozny strach ako to bude, mam doma 2 rocnu dcerku, ktoru este kojim, potrebuje ma, nedokazem si to realne predstavit ako to bude... ak by som opat mala ist do nemocky, fakt neviem... mm chodi na 24-ky, no neviem...
16. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahoj, jen jsem nakoukla a pokud bude teplota dál stoupat, viděla bych ovu na 21DC :wink:. Hodně štěstí :wink:
16. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dobre si sa rozhodla... :grinning:
16. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka teda 20, 21 zle som kukla :sweat_smile:
16. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no bola som tehu 2 x, sla som ked mi mrcha meskala tyzden, pozrel ma palpacne, skonstatoval, ze maternica je zvacsena, urobil utz, povedal, ze dutinka je v maternici, a sliznica vysoko, zeto vyzera natehu, ale istejsi si budeme o 2 tyzdne... ked som dosla o 2 tt, tak uz bolo srdiecko a az vtedy zobral krv ale to uz na tehotensku knizku, nie na HCG
16. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nebude ziadny vaznejsi problem, klud :wink:
aj ked teda, spytam, sa, co ty za ten vaznejsi pokladas?
16. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja ani neviem....ja som len chcela povedať to že mi nechodí mrcha kôli nejakému inému problému a nie kôli tehu :confused: :rolling_eyes:
16. kvě 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby na fertilityfriend si musím zaplatiť členstvo, ab som si mohla viesť grafy dlhšie?
16. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja dnes takto. Vcera to asi ozaj bolo z toho, ze mi bolo zle a aj som zle spala http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2
@lauritka
16. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 júj, ty si už za polovicou :dizzy_face: to už musí byť bruško krásne :slight_smile: ďakujem za rady,
@magic08
@kukucg ovu testy zatiaľ nerobím, totiž ja mávam ovu bolesti, a doteraz mi bolesti sedeli s grafom, tak som si bola istá. tie prázdne guličky... budím sa skôr, sama od seba :unamused: tak radšej rovno zmeriam, lebo keď sa mrvím a čakám na budík, tak viem že teplota mi stúpne.
16. kvě 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucha11 ahoj, bez VIP členstva si tiež grafy vedieš koľko chceš, akurát sa ti v linke zobrazujú len posledné dva cykly.
16. kvě 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neboj sa, ak ovulka prebehla, nie je dovod, aby MS neprisla z ineho dovodu, ako tehu... proste MS po ovulke musi prist vzdy...
16. kvě 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka teiz vidim ovu mozno na 21 dc :slight_smile: ak teda teploty pojdu este hore a budu sa drzat
16. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka břiško už je docela velké a včera jsme úspěšně absolvovali velký utz, tak se mi ulevilo. Přeju, ať jsou ty // brzy :wink: :dizzy_face:
16. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evakva tak vidis, aspon mas odskusane, cize ovu este len bude ;)
16. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a nemôže ma stále držať utorš?? :confused: :confused: dobrala som ho v piatok :confused:
16. kvě 2012 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jej tebe to leti ! som rada, ze je vsetko v poriadku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moc děkuju. Kéž by to štěstí šlo rozdělit mezi všechny, co čekají a doufají :dizzy_face:
16. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka helooou, ja to vidím tiež na 21DC :wink:
16. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe urcite uz utros davno vyprchal...
16. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucha11 inak grafík pekný, úplne ukážkový :wink:
16. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek