• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@magic08 no mrcha mala príjsť najneskôr v utorok :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kokos ze predvcerom,..... :grinning: ja by som sa zblaznila...a grafik taky krasny...ja by som uz bola u Dr. nech mi krvicku vezme... :wink:
17. kvě 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka jeeeej...supis moja...tak sa tu opat stehulnieva... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moja ovu akosi v nedohladne...žeby anovulak??? :confused: no uvidime nasl. dni aka bude teplotka..a to som sa chcela tento mesiac vykaslat na meranie...ze tri dni pre a tri po ovu...nooo...som taka zvedava ze mi to neda nezmerat... :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi ale však mi mešká len dva dni :confused: to ešte nie je tak veľa :confused: ja pôjdem k nemu na bud.týždeň :wink:
17. kvě 2012 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:wink: @elebe no ved dobreeeeeee... :grinning: ty vieees...ja len písem ze ako by som reagovala ja ak by som bola na tvojom mieste... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi vieš moja....nechcem si ešte robiť nádeje,keď mi ani test ešte nič neukázal :pensive: :pensive: a pevne verím a dúfam že ak to náhodou bude tehu,tak že nie mimomaternicové :pensive: :pensive:
17. kvě 2012 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja to co mas OPAT ta myslienky??? :rolling_eyes: hlavu hore...ved preto ti hovorim ze ak tak zajtra zbehni k Dr. nech ti vezme krvicku a poobede mas vysledky..a cely week budes uz v klude...budes vediet na com si....ak tak ti predpíse dufík, utroš alebo ja neviem..hm???
17. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no ja neviem,ale myslím že poobede by som nemala výsledky až o niekoľko dní :confused: :confused: preto chcem ísť až v pondelok alebo utorok,lebo možno už niečo aj bude vydieť,ja neviem zvýšenú sliznicu alebo zväčšenú maternicu :confused: :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tiez myslim, ze aj ked je to na nevydrzanie, treba mysliet pozitivne a vydrzat :slight_smile: Ja ked som otehotnela prvy raz /v UK/ bola som u GP lekara asi ked mi tyzden meskala ms, lekarka mi zablahozelala, ani krv, ani vysetrenie a vyprevadila ma so slovami, ze si mam dohodnut stretnutie s midwife o 6-8 tyzdnov :grinning: dodnes nechapem ako som to vydrzala :grinning:
17. kvě 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@macka23 a ty si si nerobila doma test? lebo ja tam mám stále len duchov a tomu nerozumiem :angry: :angry: no ja viem že by som nemala výsledky v ten deň a preto chcem ísť až keď bude týždeň meškať :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe tak od vtedy sa mohlo vela zmenit uz :wink:
17. kvě 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 ma neprehováraj :sweat_smile: ajtak už nemám ranný moč a tak si ten jeden testík nechám už na zajtra ráno :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka odfot s makro, ved ho upravim :wink:
17. kvě 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2012 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe divca mna z teba klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v tomto stadiu ti uz netreba ranny moc :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. kvě 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@severankaa2 jéééj....ty si fakt robíš schody do neba :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe vtedy ci teraz? vtedy som mala krasny, a potom som kupovala dalsie a dalsie ze ci je to pravda :grinning:
teraz som testovala na 11DPO a bolo velke biele nic :frowning2:
dnes som na tom takto:

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/macka23/grafy?c=-8588667340854775808

a chystam sa testovat asi cez vikend...inak ma strasne palia prsty, ale musim byt trpezliva :rolling_eyes:
17. kvě 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale však sama vieš že pred dvoma dňami som tam nič nemala,tak preto chcem ranný moč :confounded:
17. kvě 2012 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ako ja minuly cyklus stale to iste cislo xixi :grinning:
17. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja ta vobec nenahovaram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ak ho zajtra neocikas uvidis co s tebou porobim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@macka23 no grafík je pekný....a kedy by si mala mať mrchu :confused: :sweat_smile:
@red_kika no už som mala pocit že mám pokazený teplomer :sweat_smile: tak som ho strčila drahému poid pazuchu,potom sebe a funguje dobre :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe dva dni je dlha doba, geezes.. a stale sa drzis! uz tam musi nieco byt :dizzy_face:
17. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ocikááááám.....slubujem :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no rozmýšlala som aj nad tým čo si hovorila,že som mohla mať ovu na 18DC....ale to už by mi tiež prišla mrcha :confused: :confused:
17. kvě 2012 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe piatok - sobota :rolling_eyes: snad uz nedojde :frowning2:
17. kvě 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macka23 držím silno palček....nech nedojdééééé....však toto je zázračný máj a koľko báb teraz otehu :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe človek z teba už načisto zosedivie :grinning: :grinning: :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe jaj veru...drzim palce aj ja...zajtra cikaj a potom rada kuknem kolajnice na inspiraciu :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neboj, mala si len nizku hcg, uvidis ked si urobis zajtra tak bude silnejsia :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek