• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@riana12 ja šediviem sama zo seba :grinning: :grinning:
@macka23 no len aby to tak bolo :pensive: :pensive:
@mia117 dúfam a dnes ma dosť pichá podbruško,sa bojím že dojde mrchaňa :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2012 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe vysledky krvi, by mali byt hned ten den poobede ak poprosis dr. ja som mala tiez za par hodin, sla som si okolo 10 tej hod zaniest sama krv, a uz okolo 13.30 som vedela vysledok :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe testni :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe nedojde mrcha, aj ja som mala take bolesti v podbrusku, ale to je tym, ze sa maternica sa zvacsuje atd.
17. kvě 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 no lenže u nás nei je nemocnica,len súkromné ambulancie a krv nosia do druhého mesta na rozbory...a už mi raz bral krv na HCG a nemala som to v ten deň :confounded:
17. kvě 2012 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ale teraz budem mať riedky moč,však od rána som bola tri krát cikať :sweat_smile:
@mia117 ja sa bojím že predsa len dojde :frowning2:
17. kvě 2012 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak testni, kasli na krv :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe testni na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka ty ma neprehováraj :grinning: :grinning: lebo zase testnem a prd tam bude :rolling_eyes:
17. kvě 2012 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neboj, verim ze uz nepride, az o 9 mesiacov :slight_smile: :slight_smile: ja .verim,ze si tehotna :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ked tam bude prd, tak dojde mrska. aspon sa nebudes trapit, a ani my nezosedivieme tu :sweat_smile:

ale skor si myslim, ze nieco uz vyskoci za tie dva dni, kedze ani neklesas
17. kvě 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe moja ja ked som robila po prvy krat test tak tam bol slaaaaaaaabulilinky dusik, fakt slabulinky a uz o 2 dni tam bola viditelna ciarka :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 takýmito pocitmi si aj ty prešla,tak asi vieš o čom hovorím že sa bojím :frowning2: ale u mňa je to o to horšie že aj test ukázakl veľký prd :rolling_eyes:
17. kvě 2012 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslíš že by mohla príjsť mrcha? a tak potom prečo mi mešká :confused: :confused:
@mia117 moja ale ja testujem už odkedy a furt len slabulinká palička :pensive: :pensive:
17. kvě 2012 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahojkaj veru schody do neba len aby som z takej výšky rýchlo nespadla na dol. Ale ty máš krásneho hadíka :slight_smile: je to 100% tehu.
17. kvě 2012 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ajajajaaaaaaj niekto sa nam tu uhniezdil :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 musíš veriť...no a keď sa už zo mňa vykluje tehula,tak toto je fakt zázračný máj....tak sa budú diať zázraky aj u teba :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja ved aj ja som mala ten prvy, velky prd :slight_smile: ale o par dni na to, som malaviditelnu ciarku, a presne som mala take pocity ako ty, radsej pockam dlhsie, strach mi nedovolil si urobit ciarku, lebo som sa bala sklamania :frowning2: ale nakoniec som to riskla a nelutovala, hned na druhy den som sla k dr. po duphaston, bala som sa potratu, lebo v tejto dobe blaznivej mam pocit, ze uz kazda 3 zena potrati fazulku hned v prvom trimestri. len ti chcem napisat tolko, urob ako to citis ty! :slight_smile: moc ti drzim palceky :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 si zlatíčko...ja mám strašne zmiešané pocity....momontálne sa cítim ako na mrchu,ma pichá podbruško a normálne sa bojím ísť aj na wcko :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2012 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja stále verím že to bude hore len niekde v kútiku duše vo mne vŕta aj to že čo ak spadnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jasné že budeš tehuľka veď máš krásny graf :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mozne mat ovulaciu uz na 8DC? niekde som citala ze sa moze vyvovalat silnejsim orgazmom.... teda nie zeby ten moj bol nejak extra silny ( len mozno telo to tak bralo , co ja viem ) ale tak mozno hej. totiz nikdy som nezacila ovulacne priznaky ale vcera ma troska pobolievalo podbruzko nadranom ( potom uz nie ) a teplota mi nejak divno najskor klesla a potom stupla a dnes aj ked som merala o cca 40 minut neskor ale drzi sa hore.... http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
17. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak zajtra rano z prveho mocu nech tu vidim ocikany test :angry:
na teba musi clovek tusim byt moc tvrdy, aby si posluchla :grinning: :grinning: :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ano, moze byt aj tak skoro... ja som uz mala aj 6 a 7DC... nie je to orgazmom, ale intenzivnym stimulovanim vajecnikov prislusnymi hormonmi...

len u teba by som este nepovedala, ze bola ovulka... este sa tvar, akoby nebola... cize nadalej sa poctivo snazte... mala by si mat po ovu este vacsi vzostup...

17. kvě 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja ak zajtra netestnes tak ta zaskrtim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved neklesas ani nic, ty si urcite tehu, paaani moji takto to natahovat ja by som uz mala cely fotoalbum testov :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe moja neboj, viem ze moc moc chces miminko, ale stres tomu tiez nepomaha, ukludni sa pekne, urob si teda hned rano testik a ked tam bude stale slabulinka ciarka, tak bez k dr. a nech ta hned prezrie a vezme krv,
nieje dobre sa teraz stresovat, ale mat chladnu hlavu :slight_smile: a hlavne verit si, ze tam fazulka je :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 mojka ja som tento mesiac vôbec nečakala že mi bude meškať mrcha....som si bola úúúplne istá že príjde a stále ju čakám....tak musím veriť ajkeď len v kútiku duše že to výjde :slight_smile: :slight_smile:
@riana12 nemusí :sweat_smile: len už som sa toľkokrát sklamala a myslela že tehu a nikdy z toho nič nebolo :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2012 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 ale ty si mala dusika na 10 dpo.
@elebe uz je dost dpo na to, aby tam nieco bolo.. takze uz tam musis nieco mat. minimalne hcg 30 a to uz musi zachytit test. tam sa zase nemoze flakat vajko 16 dni a az potom sa uhniezdit.

elebe no asi ju brzdi zvyseny progesteron, ten je hlavny hormon v tehu.. ale zase tocime to iste, testni a hotovo. :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe uz som si myslela ze strcila do ritky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko moja rec, ja uz by som cikala aj dvakrat denne, keby som neklesala. :grinning:
17. kvě 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko ale však ja som robila testy,ale však nič tam nebolo a som ich sem aj odfotila :frowning2: :frowning2:
@mia117 ja viem mojka....snažím sa byť kludná a uvolnená,ale niekedy mi to nedá a hlavne keď ma bolí,pichá bruško tak sa bojím že mrchaňa :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. kvě 2012 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek