• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elebe no stres vie narobit velku neplechu a hlavne so zaludkom
17. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak tak....len čakať,ale už kludnejšie :slight_smile: :slight_smile: doki povedal že mi môže pomaličky stúpať HCG každý druhý deň a potom mi to naraz vystrelí a že preto môžem mať negatívne testy.... :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 ani nehovor,ja som žalúdkar a furt keď mám stres tak ma bolieva :confounded: ale dá sa s tým žiť,nie je to až také strašné :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 ahoj, neměla jsi obavy, když ti ten 27.-28.DC šla teplota trošku dolů? Mně šla o 0,2 st.C, tak čekám, jaký bude další vývoj, testík jsem zkoušela, ale je negativní
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce2d3

17. kvě 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ako ako? nestiham citat?
17. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj Lauri...ako to vidíš u mňa na ovu?.. http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e nemala som žiadne príznaky... :(( a teraz mám len hustý biely hlien stále...
17. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 takže cysty nemám,to je všetko v poriadku,ani prichádzajúcu mrchu doki nevidel,ale ani tehu....však to je ešte skoro :slight_smile: ....ale povedal mi že mám príjsť o týždeň a že on si myslí že je to tehu,ale nechce predbiehať :slight_smile: krv mi nezobral,vraj o týždeň....ale že sa mám ukludniť a počkaž ten týždeň :slight_smile: bol zlatý,ja som tam dobehla totálne vystresovaná a ajkeď stále neviem,tak som kludnejšia :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucka23 tehu ti na 11 DPO uz ukaze, slabu ciarku... vyskusaj... ci radsej rano?
17. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe juuuj sa tesim, ze si v poriadku, aj tu pozitivnu vidinu co ma doki... takze o tyzden uz bude babo? :grinning: ja sa chystam o 10 dni, pojdem na 40 DC, to by uz mohlo byt nieco vidiet, nie?
17. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 jasné že ano,už tam bude bodečka u teba :grinning: :grinning: no nechcem sa veľmi tešiť,lebo ešte stále to nie je isté,ale aspoň som kludnejšia,mám skvelého dokiho :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe kúp si digitálny test,nenaťahuj nás :grinning:
17. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe prosím ťa hod ešte grafík,nech kuknem
17. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva no ale keď nebolo nič na obyčajnom,tak nebude ani na digi....kašlem na to,už nestresujem....počkám a ak nepríjde mrcha tak testnem v pondelok :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2012 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enah ahoj, no vlastne ani neviem, ci sa mi posunula ovulacia, kedze 14 DPO sa takto drzim a testik biely, tak sa mi to nezda, mozno bola predsa ten 16 DC. A ani neviem ako som mavala predtym ovu, lebo som to moc nesledovala. Pila som alchemilku, jedla lanove semiacka a ten Femibion.
Az dostanem menzes, budem vediet lepsie posudit, kedy ta ovu asi bola.
17. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janikula ani nie lebo ja mavam 33dnove cykly takze na mrchu by to bolo skoro. drzim palce aby si zajtra stupla. :slight_smile:

@magic08 radsej rano. :grinning: aby to bolo jasne za kazdych okolnosti. ci uz ciarka vyjde alebo nie. aby som sa nemala na co vyhovarat :grinning:
17. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe krásny graf,,,ale práveže digitálny ti ukáže,,,minule sme to tu riešili.na teste amal slabulinké skoro nič a digi jej ukázal :grinning:
17. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva uvidím neskôr....teraz som spokojná a nechcem zase lietať po testy....nechám to pár dní tak,uvidím teploty a potom sa rozhodnem a ja si chcem digi kúpiť až vtedy keď mi na obyčajnom ukáže paličku :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajiskazemlyna Ahoj, tak já to dneska dostala :frowning2: Ona by to byla velká náhoda, kdyby to vyšlo hned první cyklus, co se snažím, ale stejně mě to mrzí :unamused: Co ty, nějaká změna?
17. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jasne, chapem... no strasne silno drzim palce, nech tehulkujeme spolu... :grinning:
17. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 sa ukludňujem tým že zatiaľ je teplotka vysoko a mršina nikde....tak pevne dúfam....a opluj maaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka23 drzim palce, nech su rano ciarocky... :grinning:
17. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 no zase to vyzera, ze ides skoro hore , ze bola skor.
17. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,
17. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak včera jsem tu dávala nadějný graf, ale dnes pokles, takže s největší pravděpodobností nic z toho :pensive:
17. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ma porazí....no neva..bud.mesiac idem ku doktorovi..uvidím čo mi povie.... :wink:
17. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no len neviem, či neostanem tu sama, ved som aj na to presne myslela, že už kolko dievčat odišlo odtial z témy :grinning:
@magic08 kujééééém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe snad, nebude mne treba... :grinning:
17. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek