• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@severankaa2 že? ty kokso tak som im to priala a jak dali ten štvrtý gól tak už soim revala....ja som doma tak som fandila,kričala a revala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to su tie tehu hormony... co tebou mavaju... uz sa to prejavuje... ja pri dcerke, ked som bola tehu, som revala aj pri predpovedi pocasia... :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elebe Aj mne slzy vyhrkli :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A inak super spravy od dr, drzim paste!!! :wink:
17. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe joj aspon si sa mohla vykričať ja som tu počúvala výkriky z krčmy a boli poriadne. Aj ja im prajem nech vyhrajú veď už by bolo načase. Ani kávu som nemohla vypiť taká som bola nervózna a stále som v nej cítila kyslú kapustu tak mi nebrala a to robím na úrade tak neviem od kiaľ sa mi tá chuť nabrala.
17. kvě 2012 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 myslíš :confused: :confused: :confused: no ja neviem,myslím že aj iným ubehla slzička :sweat_smile:
17. kvě 2012 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ďakujem pekne.....už budem myslieť pozitívnejšie a dúfať že teplotka vydrží a mrchatá nepríjde :grinning: :grinning:
@severankaa2 :grinning: :grinning: :grinning: že kyslú kapustu :grinning: :grinning: :grinning: ja zase furt cítim že máme plesnivú chladničku a všetko ovoniavm jak šibnutá....ale nie je tam nič pokazené :confused: :confused: :confused:
17. kvě 2012 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe aj ja posielam kopec tehu vírusíkov a balcilkov :grinning:
A inak hokej poňzerať v mojom stave mi asi nerobí dobre ... tie nervy :angry: :grinning: Ale fandila som , no miestami som aspoň vypínala zvuk, aby mi prestalo klepať srdce :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucka23 NO ty si jasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda ďakujem pekne,si zlatá :sweat_smile: :sweat_smile: no ja som si tak žmolila ruky že mám celé červené a ohryzla som si kožu okolo nechtov :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja som si myslela že už namočím nos do kávy aj kolegine som sa pýtala že či necíti kapustu v káve lebo sme si varili z jednej konvice a ráno som pila tiež kávu tú istú a nič som necítila.
17. kvě 2012 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no toto....nejaké divné chute máš :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: žeby,žeby??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no neviem, neviem, tehulkam asi ubehli, co?
17. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ale inak teraz keď hovoríš....tak som nejaká cintlavka....za všetko by som revala a furt krivím hubu :confused: :confused: :sweat_smile:
17. kvě 2012 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe neviem ešte som len 8 DPO to by bolo skoro na chute.
17. kvě 2012 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe inak, ja som pri prvom tehu nemohla okolo kuchyne ani len prejst... a pes mi tiez priserne smrdel a to ho mm kupal kazdy druhy den, kvoli mne, no mne smrdel aj okupany... :stuck_out_tongue_closed_eyes: otehu som v juli, no to bolo priserne, vsetko mi smrdelo az do oktobra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dufam, ze teraz uz nebude... :confused:
17. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 nikdy nevieš :wink: alebo nedali ti kolegovci do kávy fakt kapustu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sme tak raz dali kolegyni do lekvárovej buchty kapustu z polievky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej, to poznam, ti vravim, ze ja som pri dcerke revala za vsetko... este aj ked bolo slnecne rano, a uz som revala... a to som taketo nalady mala hned od zaciatku... a nedaj boze, ked som pozerala Modre z neba... tak to sa nedalo, moj muz vypinal telku, sa kukat na mna nemohol... :slight_smile:
no potom to preslo, ale cele tehu sa ma drzali vykyvy nalad
17. kvě 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no ja zatiaľ neviem či som tehu :sweat_smile: :sweat_smile: ale ja zatial cítim len tú chladničku a napína ma keď musím vonku po psíkoch zbierať hovienka :sweat_smile:
17. kvě 2012 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe fuu, vy ste boli hnusni k tej kolegyni :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2. Pomoc, mam mykozu a nic nezabera. Zajtra asi zbehnem k lekarke
17. kvě 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 náladová som aj ja a strašne....v priebehu pár minút dokážem z úsmevu ziapať jak nepríčetná a potom zase dobre.....ale ešte si to nejako nepripúšťam :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2012 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe fakt? dobre znamenie... :grinning:
jasom zatial v pohode, no idem kupit dalsi test ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa popritom snažla vyariť, tak som si energiu vybila na mäsa :grinning: Klepala som hovädzie :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 :grinning: :grinning: mehehe :grinning: :grinning: to preto lebo bola strašne pažravá a žgrlavá ísť na obed a fuzrt žobrala aby sme jej stále niečo doniesli....tak dostala buchtu a odvtedy už nič nepýtala :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja ty mas tolko priznakov, ze uz aj slepy by videl, ze si tehu... :grinning:
rano testujes?
17. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak som rada, že si takto dopadla u lekára, aby niečo na sone videl, je fakt skoro. A výselku maternice neskomentoval?
17. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 môj drahý chudáčik potom na mňa kuká jak puk....že čo hysterčím :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme
17. kvě 2012 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 dúfam že je to tehu......lebo by ma už klepla pepka keď nie :grinning: :grinning:
@govinda no ja som si to kukla....mala som ju pekne vysokú ale vo vnútri nebolo nič :sweat_smile:
17. kvě 2012 ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe joooj, este budu chvile, ked bude uplne mimo... :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jaaaj, tak to potom schvalujem :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek