• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lagunasa ano, da...
17. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka ale ved si povedala, ze mas vela testov, treba vyskusat vsetky :slight_smile: a ak by dnes nic nebolo, vyskusaj aj rano a urcite ti druha ciarka oci vyočí :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka testujes? :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka a fakt bol sexik 5 dni pred ovu ??
17. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ano... a bol aj v den ovu, ale to sa do mna neurobil, ked to mam takto povedat :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko
@lauritka
ahojte, ja jem cerstve grepy ja si myslim,ze je to lepsie. Preco sa ma pit prave grepovy dzus? ja si myslim ze je to sama chemia a z grepu to nevidelo nic :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka ee pozerám panelák :wink:
17. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva mykoza je zla ja som s nou bojovala velmi dlho :frowning2: ale ako prevencia mi pomohol Rosalgin taky roztok na vyplach .. ja myslim ze to nelieci uz ked je mykoza, ale ako prevencia napr po milovani, alebo po bazene atd :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka a ja sa premaham, aby som uz nesla spat, ze si pozriem este tvoj testik :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzka_rastik to fakt ?? asi vyskusam cerstve ruzove grepy aj ja, lebo dzusy so mnou nic nerobili :sweat_smile:
17. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka tak teda rano testni, ja na tvojom mieste b som to uz nevydrzalaaaa. aj mna to o par dni caka, juj, uz teraz sa bojim testovania.a mna tiez dnes akosi boli brusko ako na ms aj krize zacali pobolievat :unamused:
17. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
testnite este niekto, nech je pekny vecer ;)

my pozerame tenis :wink: :wink: :wink: :wink:
17. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lauritka teraz si na rade ty :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@januliatko1985
@bordulka
ja som si povedala že na 12DPO tak už nejako vydržím :grinning:
jedine že kvôli @lauritka testnem :grinning: :grinning: :grinning: hehe, ale neviem či bude pekný večer :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kemonka tak este chvilu pockam :slight_smile: a dakujem @lauritka :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka skus, mne sa zda, ze mi pomohli na hlien, mam ho viac. a je viac vodnaty, predtym som mala ten bielkovy taky tuhy , teraz sa viac zvodnatel.. ale mozno je to aj tym ze sa snazim vela pit.. no tazko povedat :slight_smile: kazdopadne grep je zdravy http://www.mistify.cz/slozky-mistify/grapefruit/
jem ho asi od 1DC cca do ovu, ale nie kazdy den , to by som bola pregrepovana, vsetkeho vela skodi :grinning:
17. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka ja nemam na co este ciknut, este je skoro anňj na ovu aj na tehu :grinning:
17. kvě 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka jaj moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale nebolo by lepšie keby som z ranneho moču? :confounded: ja neviem
17. kvě 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka a kolky dc si?
@kemonka cikni a uvidime, ked nic nebude, zajtra testnes z ranneho mocu... ja som to tiez tak urobila...
17. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka Uz si 12 DPO? Ja by som nevydrzala :dizzy_face:
17. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindana nie ešte len 10DPO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzka_rastik
@piefunko
alebo este som vycitala ze aj cvikla je dobra aj na plodnost aj obsahuje vela kyseliny listovej http://www.fiftyfifty.cz/Cervena-repa-to-prave-pro-krasu-plodnost-a-dlouhovekost-2792500.php
poculi ste o tom? mna to celkom prekvapilo ze obycajna cvikla je taka zdrava :grinning:
tu obcas s jablckom hodim do odstavnovaca a je fajnu stavicku si spravim. chuti mi to tak.. samotnu cviklu nemusim, ale s tym jabkom je to fajne
@kemonka uz testujes? :slight_smile: som ako na ihlach :slight_smile:
@bordulka nechám to na rano, necítim sa teraz dobre, a ešte by mi toto pokazilo náladu :grinning: lepšie bude ráno hej?
17. kvě 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka :( urcite sa aj lauritka tesila :slight_smile: a o kolkej testujes rano?
17. kvě 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahoj. no nakoniec som testla aj tehu testom a samozrejme nic a chvilu na to som zistila,ze zajtra pride mrcha. objavilo sa spinenie. to je sila. poslala si mi zly test, mal mi ukazat // a nie privolat mrchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzka_rastik ano cvikla je veeelmi zdrava a dokonca aj pre onko pacientov...
@lauritka tenis????? a to s kym bankujete??? sak teraz sa pozera hokeeeej :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka šak keď kdesi zmyzla :grinning: :grinning:
RANO, RANOooooo bude hodina pravdy :grinning:
17. kvě 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
a ktorým testom testnuť? :fearful:
17. kvě 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka 6dc tusim :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek