• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@kemonka aoj,uplne ta chapem,ved pamatas,co som ja tiez pisala,drz sa pekne sexikujte a pridi nas sem tam kuk ;)
18. kvě 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dakujem pekne :slight_smile: nie si stara, mas najlepsie roky :slight_smile: tak to musi vyjst, ked uz ti to kazdy praje :slight_smile:
18. kvě 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja si ten posledný tiež asi nechám až na 21DPO a potom porovnám :grinning:
18. kvě 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda :wink: ďakujem
18. kvě 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem :slight_smile:
@kacena85 nooo, s kym si budem porovnavat tie wecka? s tebou uz veru nie, ty tehula jedna :grinning: :grinning: som rada, ze ti to vyslo!
@kemonka chapem, clovek sa do toho merania bt nemoze az tak zazrat - ale to sa neda vzdy. pre mna je to uz automatika, sa zobudim, siahnem po teplomeri - nie ze by ma to nejako otravovalo. na to ze chcem byt tehu, myslim tak ci tak, ci meriam alebo nemeriam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani no ked vydrzim, tak testnem " az" 10dpo, uz teraz sa klepem :grinning: :grinning:
18. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka neboj ja ti tie wcka budem ocumovat a isto posledny cyklus ;) dufam ze si to tej ms vysvetlila vo vsetkych jazykoch ;)))
18. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka uplne ta chapem, treba si od toho grafovania oddychnut, aj ja by som uz potrebovala, a snazim sa mk tak trosku vyhybat. drzkaj saaa :wink:

@piefunko aaa oslavenkyna, nevadi, ze o rok starsia, stale si mladaaaa :slight_smile: prajem Ti vsetko len to najlepsie a nech si coskoro najdes vytuuuzene krasne // :dizzy_face:
18. kvě 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sabaka Super. Tak len verit, ze sa podarilo. Budem drzat palce :wink:
18. kvě 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby,.. boli ma podbrusko.... uz par minut vkuse... co to moze byt :frowning2:
18. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no teplotka je pekná :slight_smile: tak už len tam zostať alebo ešte môžeš ísť hore :grinning: ...ostatné možnosti máš zamietnuté :grinning:
..... som zvedavá na teplotky cez víkend :wink: ..... škoda, že nemáš ovu testy už by si mohla skúsiť, či niečo nezachytí :wink: ........... tak silno držím palčoky :dizzy_face:
18. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, moj grafik je tu, zacala som merat teplotku len tento mesiac, aj to asi pomerne neskoro.. http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php Pripajam aj link na moje ovu testy, viete mi poradit, kedy mohla byt ovu? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/chmurkaxy/album/ovu-testy/9645976/ problem je, ze na dalsej fotke mam test z 18DC z vecera a je slabsi, ako ten predtym, no 19 DC okolo obeda uz je zase silny. ostatne uz boli uplne slabucke. kedy vlastne bola ovu? a bola uz?
19. kvě 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2012 v 01:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedze sa este nie celkom vyznam v tom fertilityfriende, tak vkladam este aj obrazok, lebo si nie som ista, aky link som vam vlastne poslala. mrzi ma to, snad sa to casom naucim :slight_smile:
19. kvě 2012 v 01:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy nakolko to mas v ceskom albume a nie kazdy je registrovany aj na ceskom portali, s fotkami ti asi nepomozem...ale podla grafu to vyzera ze ovu bola 17.5. vo stvrtok... sak meraj dalek a FF ti to sam vyznaci
19. kvě 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky kočky....tak ja stále rovnako http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
ale včera ma strašne mrchovsky bolelo bruško a začala som špiniť :frowning2: bolo to asi tak tri-štyri krát za celý deň a také slabulinko bledohnedé a tak som myslela že no tak teda mrcha :frowning2: :frowning2: dala som si intimku a nechala to tak....ale dnes bola teplota vysoko,skoro som odpadla keď som uvidela teplomer,som si bola istá že dnes klesnem....dnes zatiaľ žiadne špinenie,len taký pocit že už už mrcha a straaaaašne ma bolia kríže :frowning2: :frowning2: tak čo si myslíte....mám čakať mršinu?? :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2012 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj, dá sa povedat že trocha rovnako som na tom ako ty...ja som dnes mala budíček - mrchové bolesti :unamused:
tak čakám čo bude...

http://www.fertilityfriend.com/home/39e472
19. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak toto asi nevesti nic dobre, vsak? :frowning2:

po cervenej zatial ani stopy :confused:

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/macka23/grafy?c=-8588667340854775808
19. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka a tehu test si nerobila? aj si mala špinenie? ja dnes zatiaľ nemám nič....len ma strašne bolia kríže :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2012 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macka23 no uvidíš aká teplota bude zajtra...myslím že tá rozhodne...ale nevyzerá to zle :wink:
19. kvě 2012 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe zasa cakat do zajtra :zipper_mouth:
tvoj vyzera rozhodne ovela lepsie :slight_smile: drzim palce :slight_smile:
19. kvě 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe špinenie zatial nie, síce mi ff nevyznačilo ovu, ale som len cca 7-8DPO tak je skoro...na 5DPO som skusila tehu test, ale jasné, nič tam nebolo,takže ja si nádeje nerobím žiadne...
19. kvě 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja ja som spinila v case ms normalne 5 dni, dr mi predpisal pre istotu ascorutin a preslo to, ms necakaaaj a hotovo :wink:
19. kvě 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no lenže ja som mala mať mrchu najneskôr v utorok a včera bol piatok....tak teoreticky ba som už v piatok končila s mrchou....ja už neviem čo si mám myslieť :frowning2: :frowning2:
@iinka jáááj však ano,ty si len teraz mala ovu....som to prehliadla :slight_smile: no možno teda tie bolesti bolo uhniezďovanie :wink:
@macka23 ďakujem pekne,ajkeď neviem :frowning2: ale u teba sa rozhodne zajtra,či ešte klesneš a dojde mrcha alebo vyskočíš naspäť hore....držím palce nech je to ten druhý prípad :wink:
19. kvě 2012 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Mas krasny graf a spinenie v case menstruacie je v pociatocnych stadiach tehotenstva normalne. Tehu test si dnes nerobila?
19. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ovu sa blizi http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2. Len neviem, ci nenechat tento mesiac snazenie tak kvoli mykoze. Co vy na to?
19. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva nerobila....ale už som písala kačenke že ja som mala mať mrchu v utorok a včera bol piatok a to už by som končila s mrchou :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2012 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no neviem, ja cítim v kostiach že príde mrcha :unamused:
ale od ovu som mala stále nejaké pichanie, a teraz tá mrchová bolesť...nechávam to na osud...
ty si robila tehu test?
19. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka nerobila.....zase tam nič nebude :frowning2: :frowning2: ja som začala mať všelijaké pichanie a bolesti od 3DPO a v podstate až doteraz to mám každý deň...takže nikdy nevieš :wink: :wink:
19. kvě 2012 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja som mala mat mrchu v nedelu pondleok a spinit som zacala piatok :wink: tak kliiidek tabacek vegetik a oddych
19. kvě 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek