• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@riga ja poznám tiež také prípady,že jednoducho v moči sa nechcelo ukázať HCG,ale neverím že aj ja som taká :frowning2: :frowning2: už neverím ničomu a nech teda príjde mrcha a netrápi ma :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2012 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri, ako najdlhsie moze meskat mrcha, ak by slo o biochemicke tehu?
20. kvě 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak vidis :slight_smile: , mozno budes ten pripad, co pisu. aj ked osobne som sa tu s tym este nestrela u kociek co merali.
@lauritka to vazne??? potesila si ma, tak nevolnosti mozu byt aj s odstupom? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz som sa zlakla, ze 5 dni v kuse mi bolo zle, nemohla som sa ani pohnut, ani nic zjest a na druhy den nic :unamused: , zajtra idem radsej k dr. nech sa na mna pozrie
@magic08 uff, neviem naozaj. ona brala aj utros, sice uz by tam byt nemal, ale vcera tu pisala @sarafortuna , ze to mohlo zblbnut z neho.
20. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj moja, stale citam, ze tvoje trapenie, ci si tehu alebo nie si tehu dalej pokracuje!
Velmi ma to mrzi a viem si predstavit aka si smutna, zmatena a vystresovana. Viem, ze by som na tvojom mieste bola na tom rovnako, takze ti nejdem hovorit, aby si bola kludna a uzivala si tehu a pozitiiivne myslela...
Co by som ale urcite urobila, uz davno by som si urobila digitalny test a mala by som zasobu mamatestov, cikala kazdy den a sledovala, ci ciarka silnie. Mohla si si vsetky tie testy nechat, lebo teraz to nemas ako porovnat.
A este ako ti baby radia, isla by som hned rano k dr. na krv a trvala by som na tom, aby mi ju zobral a potom spravil aj kontrolny odber. Hlavne by ma trapilo to, ci nejde o mimomaternicove tehu. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Drz sa moja, velmi ti drzim palceky aby to cele dopadlo nakoniec ako uspesne tehu a si len jedna z tych zien, ktorym pomalsie rastie HCG a vsetko je vlastne uplne v poriadku. Kiez by to tak bolo! Len treba byt realisti a vylucit vsetky ostatne zle moznosti.
20. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe pri mojom biotehu mi prisla MS az na 43DC. meskala 10 dni. tiez mi testik ukazoval duchov, dokonca den pred tym ako prisla MS ten duch zosilnel a aj tak mrcha prisla. :frowning2: zastavam ten isty nazor ako @lauritka. radsej ti nedavat falosne nadeje lebo potom viem ze to sklamanie je ovela ovela horsie. a ako mi tu na fore jedna zienka radila radsej byt prekvapena ako byt sklamana. velmi ti to tehu prajem. :pensive: ak nie tento cyklus tak urcite tie najblizsie ti to vyjde. maternica bude akoby pohnojena tymto nevydarenym tehu a rychlejsie sa zadari. :slight_smile:
20. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka no ja poznám také baby osobne....ale už si nerobím nádeje,to by fakt musel byť zázrak :frowning2: :frowning2: a ani neverím že zajtra tam doki niečo uvidí :frowning2: :frowning2: ale na krvi budem trvať :frowning2:
20. kvě 2012 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timmka ano, ale ak mas moznost radsej skoc, pre pokoj duse. ja by som urobila to iste po dvoch nevydarenych tehu, by som utekala asi s kazdou blbostou za lekarom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no zalezi od hcg, na usg vidno nieco az od hodnoty tusim okolo 1500... ale jednoznacne terba zobrat krv a na tom fakt trvaj-
20. kvě 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001
@lucka23 no uvidím teda zajtra čo mi povie doki....tak keď už to má byť zlé tak nech je to radšej biotehu,ako mimomaternicové :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2012 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe velmi ti drzim palce :slight_smile:
20. kvě 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no mne doki povedal vo štvrtok že na mrchu to nevyzerá a že mám peknú výstelku maternice :frowning2: :frowning2: ale na krvi budem trvať,ajkeby som to mala zaplatiť :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2012 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a pri mimomaternicovom by si uz podla mna krvacala a mala bolesti. tak na take ani nemysli. :wink:
20. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 ďakujem,ajkeď moje nádeje už zhasli :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2012 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 no mňa bolí,pichá podbruško :frowning2: :frowning2: ale len slabučko špiním :frowning2:
20. kvě 2012 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá... ak môžem... kedysi som aj ja začínala svoje snaženie v tejto téme, dnes už mám doma 2-ročného anjela.
Chcem povzbudiť @elebe, lebo vidím (čítam), ako sa trápiš.... zažila som niečo podobné. Pred tým pravým otehotnením som mala biochemické tehu. Presne taký graf ako ty... ukážkový, hadica, teploty hore, špinila som, testovala o dušu a na teste stále duch (musím povedať, že silnejší ako tvoj :pensive: a to som mala v krvi v tom čase hcg len 22)... mrcha neprichádzala a moja nádej ale aj obava sa stupňovali... menzes som nakoniec dostala na 34DC, 23DPO... myslela som, že umriem od žiaľu a v hlave som si utvárala hororové scenáre ako sa nám to nikdy nepodarí... verte alebo nie, ďalší mesiac nič, ďalší mesiac DRUHÉ biochemické a ten ďalší... ten ´další mesiac bol víťazní a jeho výsledok mi práve prdká v postieľke do perín :grinning:
Držím ti palce a verím, že čoskoro sa dočkáš bruškatého obdobia :dizzy_face:
20. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
no a inak moj had uz sa dohadil a odbocil pekne do prava tak ako som cakala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/3bbdcc
20. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere presne na teba si stale spomeniem,. :wink: ako sme to tu riesili tych dusikov atd. :slight_smile:

a uz ti beha maly zbojnik doma :dizzy_face:
20. kvě 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 cize ak kocke ukazuje krasne ciarky, kotre postupne silneli, uz je biotehu vylucene?
20. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tiez si myslim, ze to mimomaternicove nebude.
20. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 skoda ho.. pekny bol :unamused:
20. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 pri biotehu podla mna nikdy poriadne kolajnice neukaze. ja som mala len slabych dusikov, sice troska zosilnel ale stale to bol dusik a nie ciarka. ak sa bavine o ciarkach ktore jasne viediet a dokonca silneju tak podla mna je to dobre znamenie a o biotehu by som nepremyslala. :slight_smile:
20. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :sunglasses: :grinning: veru veru

@magic08 pri mimomaternicovom (mimochodom, aj mňa ním pri biochem. strašili) sa telo a hcg správa ako pri normálnom tehotenstve, takže čiarky na teste ti krásne silnejú, len na ultrazvuku v čase, keď už má byť vidno aspoň fliačik nie je ani náznak tehotenstva).
20. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2012 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pride krajsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 teraz si sa pytala na biotehu ale MMT?
20. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje testy pri biochemickom, hcg v krvi 22
20. kvě 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek