• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@elebe no amoj si na ordinovanie vyhradil len 3 dni v tyzdni... aj to az od 13 resp. od 16 hodin popoludni, takze cez den aj zabudnem, ze som sa chcela objednat... slahne ma, ked to dneska nestihnem, budem musiet cakat do pondelka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ale ak to bolo biotehu,tak duch tam asi ešte bude,nie? :confused:
24. kvě 2012 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa aspon sa nenudim pri rovnej lajne :wink:
24. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 aj ja mam stale pocit ze je o den menej.
24. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 daj si pripomienku do fonu :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :slight_smile: dakujem, tesim sa z toho, hlavne tam uz ostat :grinning: a daj pokoj so zaciatkom tyzdna som rada ze je stvrtok, som si len predstavila ze by bol pondelok, no skoro ma ohodilo :grinning: :grinning:
ty zase naopak skaces jak zabka hore dole :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to neodide z ms??? :confused: neviem :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja by som skúsila ten test aspon budeš vedieť čo a ako či sa tam niečo deje alebo je to tehu ako som ti písala
24. kvě 2012 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe cely tyzden je take pocko blbe, z kazdej strany pocujem, ako kazdeho hlava boli... zatial ma to nastastie obchadza s tou hlavou...
24. kvě 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale však HCG je v krvi a to asi neodíjde len z mrchou....či? ja tiež neviem :confused: :confused:
@severankaa2 no a keď tam bude zase duch tak čo :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. kvě 2012 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ano byva pohnojené..ale niekedy je lepsie ked das telu cas nech sa "spamatá" z toho bioch. tehu.... :wink: ale tak nevadi..a na clostil pozor..je to riadne svinstvo..ja ak sa nam nezadarilo tento cyklus tak na ten bud. prechadzam na tu soju..je to predsa prírodne.a ziadne chemo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@piefunko pekne idééééš... :wink: :dizzy_face:
24. kvě 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa presne tak nádej umiera posledná ja som dnešnú teplotku nezapísala lebo neviem či mrcha príde či ako ale bola 37,1.
24. kvě 2012 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe zajtra budem kozmonaut :grinning: teda dufam :grinning:
@elebe ja aj pri pripomienke viem zabudnut - pripomienku zacapnem, ze vsak dokoncim, co treba a o minutu neviem, ze nejaka pripomienka bola :grinning: to mi musi v hlave samo napadnut :sweat_smile:
@riana12 ani nehovor,mňa stáloe bolí hlava....okrem toho mi nejako nechutí jesť,ledva do seba niečo napchám a to som pribrala 1kilo :astonished: :astonished: ja cíbik päťkilový čo si držím váhu stále rovnakú :astonished: :astonished: som nechápala :confused:
24. kvě 2012 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe keby bol duch utekám k doktorovi nech ma kukne a možno potvrdí že tam jedno vajko ostalo.
24. kvě 2012 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no práveže ja som pri sóji mala problémy a pri clostile nie :confused: :confused: ale ja ho teraz beriem druhý cyklus po dllllllhej dobe a na bud.cyklus už nedám....tak ja si myslím že v poho :sweat_smile:
@riana12 jáááj...tak povedz kolegyni nech ťa capne po hlave aby ti zaplo :grinning: :grinning:
@piefunko no to teda určite budeš :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 nemyslim. Vcera vecer som akurat bola netradicne smadna. Na uhniezdovanie je aj tak este skoro.
24. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no a nie je to jedno či pôjdem teraz alebo v pondelok už k dokimu?? a ten test možno teda kúpim a skúsim ešte,ale neverím tomu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. kvě 2012 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kolegyna nemusi vsetko vediet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dalsia ma potom obvini, ze som tehu :rolling_eyes:
24. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 však povieš že preventivka ne?? :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja tak utekaj kúpiť test a urob ho a potom choď k doktorovi aj dneska načo máš byť v neistote aj cez víkend
24. kvě 2012 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe @annavi no tesim sa potichucky ze mi to tak pekne ide hore zajtra cakam od ff vyznacenie ovu :grinning:
@annavi ty sa tiez pekne drzis hore, do kedy merias? :dizzy_face:
24. kvě 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jaaaaj taaak .. tak mozno to mesiac a hviezdy tak zariadili :grinning: tak uz len cakat
24. kvě 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no ale na čo k nemu pôjdem,čo mu poviem? že mrcha bola,testy ništ a že asi som tehu?? :confused: :confused: nie počkám na tie moje teploty a pak uvidím a test si teda skočím kúpiť,ale neviem ako mi to výjde,ale ajtak neverím že na teste niečo bude :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. kvě 2012 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no vidíš....zázračný clostil :grinning: :grinning: a koľko vajok si mala,jedno?
24. kvě 2012 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 bodaj by neprisla! Ale podla mna teplotu zapisat mozej aj tak.
24. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nemusia tu vsetko vediet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: aj preventivka staci, aby si veduca zase daco domyslala... tu uz aby som si davala pozor, aj co si obleceniem, nemam chut stale pozerat na priblble ksichty a dotierave otazky... parkrat sa da na tom zasmiat, ale pocuvat to pravidelne uz kapanek lezie hore krkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to je velky vystup - ved len jeden jediny den ti to kleslo. Preco neskusit test? to nie je ziaden optimizmus, ale pragmaticky - vsade pisu, ze ak cez ms neklesnu, tehu pokracuje... a ak nie, tak si mozes planovat dr. Elebe, uz Ti velmi fandim, tak sa zas netrap
24. kvě 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ty asi nemáš ktovie aký vzťakh s kolegyňami :rolling_eyes: ja som vždy mala takú robotu že som bola sama sekretárka a to bolo najlepšie,lebo som si vždy robila všetko podľa seba :slight_smile:
24. kvě 2012 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek