Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

evikmi
24. kvě 2012

@lauritka testy ne, hlen sleduju,ale zatím jen bílý a hustý :-/

elinka36
24. kvě 2012

@bobocka Ja sa tak tesim na tvoje snazilkovanie 😉 Urcite to bude tak,ze ma caka velka zmena uz asi tyzden mam take divne pocity,ale vsimam si,ze aj mm,len si to nejak neprizname,aby sme sa vladali drzat spolu;)

lauritka
24. kvě 2012

@evikmi tak pevne verim a dufam, ze pride 😵

bobocka
24. kvě 2012

@elinka36 haha,na moje snazilkovanie sa tesis? 😀 ja sa tiez tesim,nebudem bobca setrit,no zas mam respekt a je mi jasne,ze to moze chvilu trvat kym sa zadari.uvidime.
caka vas velka zmena,to nie je len tak.budete si zvykat.ja som zila v uk pat a pol roka a domov som sa vsak velmi tesila,bola som tehotna spokojna,no po case som si uvedomila,ze hlavne po financnej stranke na svk to je podstatne ine.peniazky nam zacali chybat a chybaju dodnes.ale to je tym,ze uz nie sme mlady parik,ale mlada rodinka a nas drobec je riaden zrut penazi 😀 😀 😀 ale pre neho aj spod zeme zozeniem 🙂 ale nemenila by som.navrat bol jednoznacne spravne rozhodnutie 🙂 ak ked krkame,sme tu spokojnejsi 🙂 uz len to mimco do paru k miskovi nam chyba...

lienkalienocka
24. kvě 2012

@lauritka ahoj, prosim ta, nevies ako je to s ovu ked mam PCO? ked mi klesne a potom stupne teplota normalne ako vam, tak to znamena ze mam aj ja ovu nie? alebo nemam? sak som z toho jelen a nikde som to zrozumitelne napisane nenasla 😒 dakujem 😉

lauritka
24. kvě 2012

@lienkalienocka no ale ked ti stupne, drzi sa hore ?? alebo zase klesnes ??? mas grafy ??

elinka36
24. kvě 2012

@bobocka Jasne,ze sa tesim,pretoze viem,ze to budem prezivat s tebou ;)a odputam sa tak od seba 🙂 No ja som sa zo zaciatku tiez nemohla dockat kedy uz ideme domov,preto je pre mna prekvapenim,ze reagujem takto🙂 Zvykla som si no co uz.Nie vsetko je tu skvele a vyborne a boli tu aj zle veci,ale v podstate pocasie mi tu uuuplne vyhovuje byvame v peknom prostredi uz nikdy viac nebudem mat tak blizko seba bazen a posilku 🙂 a moct to naplno vyuzivat.No nevadi nie som ja az tak narocna ako sa ti mozno teraz zda,len som sa tu trosku rozmaznala a nie su to naj veci k zivotu ;) Verim,ze sa vam zadary coskoro 😉 Idem trochu zacvicit.zatial papa

elinka36
24. kvě 2012

@bobocka A dakujem 😉

elinka36
24. kvě 2012

@bobocka Boze tie moje hrubice,pardon ale v srbstine nemaju y 🙂))a tu teraz pouzivam najcastejsie 😀

lienkalienocka
24. kvě 2012

@lauritka hej, drzi sa hore. grafy mam mozno este pol roka dozadu, bo sme boli na ivf, tak som nemerala. minule som si merala len tak od 20. dna a bola potom takych 10 dni hore len som si nezaznacila 😉

lauritka
24. kvě 2012

@lienkalienocka tak nie stale znamena pco, ze nemas ovu, moze sa stat, ze tam nejaky folik dozreje.

ak sa drzi hore aspon 10 dni, tak ovulka urcite bola- 😉

lagunasa
24. kvě 2012

@riana12 takze hovoris take mierne otuzovanie? veru na to ja nie som.... a inac krcove zily mame v rodine dedicne takze som rozmyslala ze to moze byt aj to..... a ked ostanem tehotna tak to bude urcite nejaky divny tehu priznak comu by som sa ani necudovala ak by som bola nejaka odlisna ( ako vzdy) od ostatnych zien a ich priznakov 😀
@zelovocka tak ja najskor skusim toho Jonasa a tu druhu stranku. sice zatial este neviem kedy budem mat mrchu ale odhadom na ff mi plodne dni vychadzaju od 14.6 do 17.6. a Jonas mi odporuca najplodnejsi den 12.6. o 16:30 tak sice mozme najskor skusat az o 17hod ale tak snad ta polhodina ..... tak aj ked zatial to na plodne dni nevyzera tak skusime aj v tedy a podla tej druhej stranky tiez zatial hlasia plodne dni na 13. - 16.6. takze budeme vlastne v plodnych dnoch. tak som zvedava ci sa to vsetko trafilo a ci sa trafime my!!! a ak by sa to poradilo tak by som rodila v marci co je uplne ze idealne, hlavne koli pocasiu ( koli psom). takze ked sa teraz nezadari tak to vidim proste na ten jun a hotovo 😎

janie80
24. kvě 2012

@lienkalienocka ahoj, ja mam tiez pco a ovulu mavam... Len nie na 14DC, ale 25-41DC... 😅 diabetologicka mi povedala, ze je super, ze meriam teplotu, ale ze to mam pre istotu kontrolovat ovu testami... Ked folik praskne, tak vraj mame rovnaku sancu otehu, ako zdrave zeny...

lagunasa
24. kvě 2012

@elinka36 ty byvas v srbsku? uuuha, to ako si sa tam dostala? napis mi prosim spravu. naozaj ma to zaujima. diky.

elinka36
24. kvě 2012

@lagunasa Nie, ja som momentalne v USA,ale mam tu okolo seba ludi z byvalej Juhoslavie a naucila som sa trochu ich jazyk ;) Oni hovoria,ze rozpravam plynule,ale ja sa len smejem,lebo moj mm nazyva ten jazyk tatarcinou ;)) ale nie len som sa tu nemala skym rozpravat (anglictinu ovladam,len trosku) a tak sa stalo,ze kazdy den rozpravam nie po slovensky ale srbsko-chorvatsky teda snazim sa... Po slovensky samozrejme s manzelom a s nasimi cez skype ;)

lindana
24. kvě 2012

@lauritka @kacena85 @amexa @bordulka @magic08 @januliatko1985
Baby, ja som taka trubka. Ten test z rana, co som sem davala, je 20kovy... Vcera som v DMke kupila 10kovy (to som si myslela) pepino, a teraz pozeram, ze to je este ten stary.. 😀

lauritka
24. kvě 2012

@lindana no na 9dpo si mala schopny testik, nevies zohnat mamatest 😉

lindana
24. kvě 2012

@lauritka aj ten bol 20kovy 😀 Mamatest som prave dnes vecer kupila, rano vyskusam 😉

lagunasa
24. kvě 2012

@elinka36 preco si myslis ze to nevyslo? ozaj tie hviezdnicky su snazilkovanie? a co znamena ta ciarka na 11DC? podla mne nemas nic stratene.... to ja mam co hovorit o strateni http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc a malo snazeni. ale tak skusame este len druhy mesiac takze nic sa nedeje.... ja verim ze jun nam bude priat!!!!!! a uz budem pripravena kedy sa mame snazit. neboj vsetko bude ok. hlavu hore. mne pri blbej nalade pomaha si pozriet nejaky dobry serial tak skus to a skus sa odputat on momentalnej reality!!!

lauritka
24. kvě 2012

@lindana drzim velmi palce 😵 😵 😵

lagunasa
24. kvě 2012

@lindana tak ja som ked sme sa tento mesiac zacali snazit uz preventivne zasla do lekarne a kupila si Mamatest aby bol po ruke 😉 a "pouzit len v pripade velkej nudze!!!". zbytocne testovat nechcem.

lagunasa
24. kvě 2012

@elinka36 a manzel je akej narodnosti? slovak? ja mam kolegynu co zije v Kanade uz zopar rokov. uz sa im tam narodili aj dve dcerky. aj ked kanada je dost tvrda k tehulkam a cerstvym mamickam tak to nejak zvladli. ona by aj domov isla ale jej manzel nejak moc nechce. zatial sa nechystaju. a tiez s rodicmi komunikuju cez skype a tiez sa casto nevydaju. kolegyna ju tam bola pozriet pred tusim 3-4 rokmi a oni tu boli tento rok ale kratko. takze tiez nic moc. a koli comu sa vlastne vraciate?

amexa
24. kvě 2012

@lindana oh super...tak sa tesim a zajtra davaj co najskor fotku 🙂

bordulka
24. kvě 2012

@lindana a nechces este teraz testnut? 😉

lindana
24. kvě 2012

@lauritka
@amexa joooj baby, ja drzim palce aj na nohach, nech ciarka zajtra naskoci 😀 😵 😵
@lagunasa hehehe, ja som mala jeden mamatest v zalohe aj tento mesiac, ale ocikala som v ho v nedockavosti uz neviem kedy 😀 😀 Na mna take nefunguje, najlepsie nemat nic, alebo zamknut a na pridel 😀 Ja som v tomto vazne trubka... 🙄

chmurkaxy
24. kvě 2012

@elinka36 Eli, co blaznis, ved to sa este moze tak krasne vyvinut 🙂))

lindana
24. kvě 2012

@bordulka Chcem, ale trenujem trpezlivost a vydrzim 😎 😀

lienkalienocka
24. kvě 2012

@lauritka si ma potesila, dakujem🙂
@janie80 ahoj, ja ju tiez mam az okolo 20. dna. len sranda, ze pokial som chodila na folikumetriu pred clostylom, tak mi gyndos nepovedal, ze ich mam. to by podla mna videl. az v centre mi na to dosli? je mi to nejake divne. ja mavam cykly tak 35 dni najviac. bodaj by sme mali to stastie a otehu prirodzene 🙂

janie80
24. kvě 2012

@lienkalienocka mne to tiez zistili az na diabetologii... Zenska mi robila niekolkokrat utz a nic nevidela, az diabetologicka a endokrinologicka podla kadejakych moznych a nemoznych testov z krvi zistili, ze mam hormonalnu formu syndromu... 😔

bordulka
24. kvě 2012

@lindana :( ja som trpezliva, ale v testovani to nikdy nevydrzim 🙂 ani by som ťa neprehovorila? 🙂 bol by to príjemný koniec večera 🙂