• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
lauritka děkuji, no dnes se na to vrhneme :grinning: . Ale jestli dáme tři dny v kuse, to teda nevím :grinning: :wink: .
30. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi fakt to je cudne teda, inac ovu mohla byt aj na 9 DC, aj potom mas este vzostup. no neviem.... musime asi len cakat ako sa to skonci.

pahu ty si ALIVE ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka vela, este stale mam o 7 kg viac ako pred tehu a to som uz 15kg dala dole, takze este dalsich 15 a mozme ist na to
30. zář 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka :grinning: Jasnačka, ale nemeriam BT, len si tam značim mrchu a hlienik :dizzy_face: A zistujem, ze 2.IVF mi poriadne poprehadzovalo cyklus, strieda sa mi 21-30 dnovy... Ble. A u teba co nove? Laparku uz mas pravdepodobne za sebou... :grinning:

Evitka :wink: To ja neviem dat dole ani deko, cez IVF kvoli hormonom som si za 1,5 roka nabrala 11 kg :grinning:
30. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti, no nemyslim, ze v kuse 24 hodin nonstop, ale aspon dvakrat denne :grinning:

evitka, takze kojenim sa nechudne, ako mi tvrdili, toho priberania sa tiez trosku obavam :confounded: ja som len po hormonoch priberala strasne rychlo. :confounded:
30. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja som kojila len 2 tyzdne, takze u mna to neplati, ale uz som od viacerych pocula ze chudnutie pri kojeni nie je pravidlom
30. zář 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte pahu a evitka... :wink:

evitka takze uz idete vyrabat adamkovi surodenca... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja si myslim, ze ty budes znova tehulka za kratky cas :wink: inak je to sila.. ved len kedy si pametam ze si vycikala // a uz idete druhe kolo :sweat_smile:
30. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja už chcem kojiť :grinning:
30. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie veru Adamko ma zajtra rok :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pahu napodobne, tie hormony su hnus :angry:

ano laparka davno za mnou, aspon teda viem, ze mam prechodne vajcovody, co mi je ale zase prd platne, lebo spg je stale zhorsene, tak teraz tlacim do muza profertil a skusim "gelovat" :grinning: lubrikacny plodny gel, miesto hlienu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evitka - hej to ma varovala vcera aj dula na predporodnej priprave, ze mam hlavne vela pit a nie jest, ked budem kojit :sweat_smile:
a ja som zatial pribrala 8kg a uz sa to zastavuje, tak celkom v poho :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kedy sa da stihat jest?? :fearful: Ja som rada ak sa cez den stiham napit....
30. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay :confused: to je tak vela okolo babatka? ako stihaju niektore mami 3 deti nechapem.... :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka ještě tak dvakrát denně :grinning: . Já myslím, že to je asi nereálné, ale zkusíme nějak se posnažit, aby z toho ten prcek byl :dizzy_face: .
30. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri to neviem ako maju ine. Ale Misko je hore od siestej rano do jedenastej a to vyzaduje neustalu pozornost. Spat teda nehroziii a je neskutocna drzost ak si mama dovoli ist na zachod!!! To vie cela BA, ze zas som musela :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a cez den prespi tak max 5h a to uz mame dobry den :grinning: a z toho sme vacsinu casu vonku a kocikujeme sa (takze tak max keksik do pusy) a najneskor o piatej sa zaciname pripravovat na prichod tatina, takze treba vrestat kym tato nepride, aby mama nemala chut dalej mat Miska u seba a pozicala ho aj tatovi. O osmej kuanie a ulozit na spanie. O deviatej usmesne zaspanie (dovtedy niekolko navstev a naprava krizovej situacie - zahadne zmiznutie dudlika). A pomedzi to vsetko asi 100x prebalit.
30. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
pahu dolho som ta tu nevidela ako sa mas??
zajtra na mna myslite babulky idem na 8.00 k lekarovi.nech vsetko dobre dopadne ..inak mam dpjem ze kazdym dnom mi je rano horsie ,cim viacej ma natahuje a dnes som uz obimala aj umyvadl ale nic neslo von a potom som musela rychlo do tejto hnusej prace ( od utorka je premna hnuesna co mi sefka nedala ze som vsetko pondelok nepoprala) .nemam slov
30. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay nas spava teraz este viac ako ked bol male babo, vstava o 7mej napapa sa a potom este to tej 10tej spi, od 12tej do 15:30 zas spi a o 18:30 do rana zas spi, takze spachtos prvej triedy po muzovi
30. zář 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay ti si to tak opisala ze neviem ci ma uz nepresla chut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie.. :sunglasses:
ty to vies tak super podat... :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evina: no tak zítra tady budeme na tebe čekat jenom s dobrými zprávičkami.

Jinak jste se bavili o snech a já jsem měla strašný sen, že můj mladší bráška, ležel pod autem domlácený, ale přežil to a to jsem hlídala jeho dítě a zrovna jsme se šli podívat z okna kde je tatka a už jsme tam viděli záchranku u něho, ale v ruce jsem nedržela jeho syna, ale měl v tom sně holčičku, tak jsem byla z toho dost vyplašená. :frowning2:
30. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay - hm, niektore maminky to nemaju lahke :frowning2: som zvedava na nase :wink:

evitka - juuj - ticha "zavist" :sweat_smile:
30. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodzlomu, ale ked je hore tak to stoji za to, lebo posledne 2 tyzdne nic ine nerobi len place, ked idem na WC a nevidi ma spusti rev, nemozem sa ani napit bo spusti rev, ani najest bo spusti rev a podobne, takze musim vsetko to robit ked spi
30. zář 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky...Evi drzim ti palce...isto budu u Dr. len dobre spravy!
A k snom? Ja snivam takmer kazdu noc, minulu som mala hroznu, isla som do nejakeho baru a musela som sa brodit hnusnou spinavou vodou...vraj to znamena chorobu :frowning2: No...moja laparka...
A kamosovi sa snivalo o kaproch, tak hovorim mu, ze buduci mesiac ste tehu...uvidime :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka verim, ze to zajtra super dopadne u lekara :wink:
a to je aj dobre ze mas ranne nevolnosti... :wink: moja doktorka ma teoriu, ze ked su ranne nevolnosti babo sa urcite udrzi :wink: takze vsetko zle je na nieco dobre :wink:

bubli ahoj :wink: to je dobre ze sa mu o rybach snivalo... :dizzy_face: :dizzy_face:

moj najbizarnejsi sen na ktory nikdy nezabudnem bol ten ako som sliepkam mojej kolegnyne s vterajsim sefom štrikovala pulovre a potom sme im ich obliekali :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale ja by som ho nedala :dizzy_face: On zas vie ako na mna. Staci jeden usmev na mamu, pripadne na nu spravi oki a mama je zas na makko :wink:
Bodi ale ved ja mam mam uzasne dieta :wink: :dizzy_face: Aspon je s nim kopa zabavy a co ze domacnost je ako po vybuchu a mamca aspon schudne. Sa o mna stara aby som sa co najskor vosla do vsetkych veci ako pred tehu aby sme zbytocne neminali na hluposti ako novy mamin satnik a setrili na podstatnejsie veci ako napr na motorku ci kona pre Miska :grinning:
30. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: no tak třeba mu o těch kaprech snívalo kvůli tobě :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benji myslis??? :grinning: Je to velmi velmi dobry kamarat, ale viem, ze aj oni by uz babo brali, hoci o tom nehovoria :slight_smile:
Nellie caf...inak ten tvoj sen...na ten nemam slov... :grinning: :grinning: to bola minimalne slanina na veceru :grinning:
30. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evitka - drzim silno palceky :wink: :wink: :wink:
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa o rybách snívalo včera, že som plávala vo vode a oproti mne ryba.
ahojte babulky.

moj graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/296b4f

co poviete? minuly cyklus mi to skakalo a teraz sa drzim dole. zeby sa blizila ovulka? :slight_smile:
bay - jasne, ze deticky supokladiky, aj ked vedia pohnevat.... ja sa tiez tesim na to svoje,ked ho budeme mat domka :wink:

bubli - vraj, ked sa sniva o rybach znamen to tehu - bud u teba alebo v tvojom okoli :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek